Glavni meni

Krstarenje...svetom :)

Započeo Jecko, 24 April, 2013, 12:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

stilgar

@UFF
pametno zboris mora da znas onu jevrejsku mudrost
Konj vuce a kocijas prima napojnicu :)

Lazic

Konj bi to i onako spzdio na ¹eæer u kocki...

Jecko

#502
Ne znam ja o cemu vi to :) Mene ne vuce nista ka Srbiji sem prijatelja i porodice...
Nemam zenu, decu, ne izdrzavam nikoga od mojih Hvala Bogu i da sam nesrecna vratila bih se nazad...

Po stoti put, srecu kreiras sam...nije ni do ljudi oko tebe, ni mesta gde si....

Ja nikad nisam nikoga ubedjivala da mora da ode iz Srbije da bude srecan, ne znam zasto pojedini ne veruju da ima ljudi koji vole Srbiju ali su srecniji van nje...

Meni  nedostaje Srbija, ali mi nedostaje i brod, nedostaje mi i Doha, i nedostaje mi i Abu Dhabi kada odem kuci na odmor....

p.s. Nit zaradjujem milione, nit se kurcim kad dodjem kuci...i meni lepo. Istina je, potrosim vise para na neke skupe cipele i to...ali dobro sad :D
Takodje, vidim da i Nadi ide bas lepo tamo negde van... sto ne znaci da joj ne nedostaje Srbija, ali daleko od togda da je nesrecna...

Velika je razlika kad se ostaje u inostranstvu jer se nema izbora.... Ja mogu da se vratim u Srbiju sutra....al ne zelim.
Ne zbog para, nego svega....sistema, politike, korupcije, bede, nemastine....sveopste stanje duha ljudi...

stilgar

@Jecko
vis kakav je duh ovde na forumu takav je I u Srbiji manje vise kenjamo na sistem kukamo ne besparicu I guramo. Al ajde ti tamo svaki dan malo kod Hasana na rostilj pre podne, pa posle sa Libancem na kafu I lakikres pa sa drugaricama na kaficu na partiju traca I sve u radno vreme. Nece to moci tamo si vlasnistvo firme da ne kazem gazde dokle on smatra da treba da si u firmi. Al dobro je dok kupujes skupe cipele a ne skipe automobile ko neki, jos ima nade za tebe :)
P.S. poslato sa usca uz hladan nes :)

Jecko

Hahahah, ima svega toga i ovde....ne brini :) I rostilja, i plaze i zurki.... Lako napraviti ugodjaj veruj mi :D
Vidi, da mogu da priustim skupa kola bez da se zatrpavam u zajam i kredite i to....onda bih i ja...ali neeeeema jos uvek :D

jevta

Citat: mi¹ko_kolo poslato 14 Septembar, 2016, 19:31
Citat: mali_zmaj poslato 14 Septembar, 2016, 12:16
Jedini razlog ¹to bih oti¹ao je zdravstvena za¹tita zbog malog i to samo u neke skandinavske zemlje gdje je to ureðeno,al ba¹ kako valja....,nijedan drugi razlog za sada nemam da idem...
Australija. Jako dobar socijalni sistem a pri tom nije 'ladno! ;D
Nema ¹etnje po prirodi zbog zmija i nema kupanja u okeanu i morima zbog ajkula.Jedino tamo me zvali da idem i zbog navedenog nisam.Najsurovija zemlja

mareskin

Citat: jevta poslato 15 Septembar, 2016, 14:40
Citat: mi¹ko_kolo poslato 14 Septembar, 2016, 19:31
Citat: mali_zmaj poslato 14 Septembar, 2016, 12:16
Jedini razlog ¹to bih oti¹ao je zdravstvena za¹tita zbog malog i to samo u neke skandinavske zemlje gdje je to ureðeno,al ba¹ kako valja....,nijedan drugi razlog za sada nemam da idem...
Australija. Jako dobar socijalni sistem a pri tom nije 'ladno! ;D
Nema ¹etnje po prirodi zbog zmija i nema kupanja u okeanu i morima zbog ajkula.Jedino tamo me zvali da idem i zbog navedenog nisam.Najsurovija zemlja

Nit volim da ¹etam nit znam da plivam. Australija je zemlja za mene :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

zVuk

Citat: jevta poslato 15 Septembar, 2016, 14:40

Nema ¹etnje po prirodi zbog zmija i nema kupanja u okeanu i morima zbog ajkula.Jedino tamo me zvali da idem i zbog navedenog nisam.Najsurovija zemlja

kupanje u moru i okeanu nema ni u srbiji....nego kako ti nije pala na pamet cinjenica da tamo motor moze da se vozi cele godine..??
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic

Meni ne smetaju ni zmije ni ajkule... ;D Volim da ¹etam, znam da plivam... ;D

Bori¹a

Citat: zVuk poslato 15 Septembar, 2016, 16:35
kupanje u moru i okeanu nema ni u srbiji....nego kako ti nije pala na pamet cinjenica da tamo motor moze da se vozi cele godine..??

to nije pametno [rofl]

to znaci x3 vise odrzavanja motora, x3 goriva potrosenog... ODAKLE [yahoo]

mi¹ko_kolo

Citat: jevta poslato 15 Septembar, 2016, 14:40
Citat: mi¹ko_kolo poslato 14 Septembar, 2016, 19:31
Citat: mali_zmaj poslato 14 Septembar, 2016, 12:16
Jedini razlog ¹to bih oti¹ao je zdravstvena za¹tita zbog malog i to samo u neke skandinavske zemlje gdje je to ureðeno,al ba¹ kako valja....,nijedan drugi razlog za sada nemam da idem...
Australija. Jako dobar socijalni sistem a pri tom nije 'ladno! ;D
Nema ¹etnje po prirodi zbog zmija i nema kupanja u okeanu i morima zbog ajkula.Jedino tamo me zvali da idem i zbog navedenog nisam.Najsurovija zemlja
Za zmije nisam siguran, a ¹to se tièe kupanja i nije istina. Ja se kupao i kod Sidneja, moje kolege i kod Perta (nisam mogao jer je bilo brrrr), i kod Brizbejna. ©ta misli¹, gde se oni silni Australci kupaju?!

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

ЯЭВОЛУТИОН

vise od tojce motorciklista u grupi tretiraju kao moto  bandu u nekim drzavama australije.....tako da grupna voznja no no.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Citat: mi¹ko_kolo poslato 15 Septembar, 2016, 20:11
Citat: jevta poslato 15 Septembar, 2016, 14:40
Citat: mi¹ko_kolo poslato 14 Septembar, 2016, 19:31
Citat: mali_zmaj poslato 14 Septembar, 2016, 12:16
Jedini razlog ¹to bih oti¹ao je zdravstvena za¹tita zbog malog i to samo u neke skandinavske zemlje gdje je to ureðeno,al ba¹ kako valja....,nijedan drugi razlog za sada nemam da idem...
Australija. Jako dobar socijalni sistem a pri tom nije 'ladno! ;D
Nema ¹etnje po prirodi zbog zmija i nema kupanja u okeanu i morima zbog ajkula.Jedino tamo me zvali da idem i zbog navedenog nisam.Najsurovija zemlja
Za zmije nisam siguran, a ¹to se tièe kupanja i nije istina. Ja se kupao i kod Sidneja, moje kolege i kod Perta (nisam mogao jer je bilo brrrr), i kod Brizbejna. ©ta misli¹, gde se oni silni Australci kupaju?!

znam ja
tamo kad vidis zmiju od nekoliko metara pored puta ti je isto kao kod nas kad vidis psa

a stro rev kaze nema zajebancije sa saobracajem, prekoracenje brzine, divljanje, tockiranje... nista od toga

Bori¹a

realno ko ima pare srbija je jako fino mesto za zivot
za male pare sve mozes da zavrsis sta ti treba, u saobracaju lagano...
e sad, ne moze i jare i pare [rofl] bar ne svako

farbach

Win-win kombinacija. Zajebao sam se sto sam ostao, zajebao bih se da sam otisao. Deci sam rekao - NEMOJ DA PADNES ZIV U RUKE KAPITALISTI. Dace ti pare, uzece ti zivot.

Biker-Boy

Citat: farbach poslato 15 Septembar, 2016, 23:31
Win-win kombinacija. Zajebao sam se sto sam ostao, zajebao bih se da sam otisao. Deci sam rekao - NEMOJ DA PADNES ZIV U RUKE KAPITALISTI. Dace ti pare, uzece ti zivot.
A ovi nasi kapitalisti se bas ne razbijaju od davanja para
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Citat: farbach poslato 15 Septembar, 2016, 23:31
Win-win kombinacija. Zajebao sam se sto sam ostao, zajebao bih se da sam otisao. Deci sam rekao - NEMOJ DA PADNES ZIV U RUKE KAPITALISTI. Dace ti pare, uzece ti zivot.
[rofl] [rofl] [rofl] Moj divni nenormalni imenjak...  [srce]

mrle

Citat: Laziæ poslato 16 Septembar, 2016, 09:18
Citat: farbach poslato 15 Septembar, 2016, 23:31
Win-win kombinacija. Zajebao sam se sto sam ostao, zajebao bih se da sam otisao. Deci sam rekao - NEMOJ DA PADNES ZIV U RUKE KAPITALISTI. Dace ti pare, uzece ti zivot.
[rofl] [rofl] [rofl] Moj divni nenormalni imenjak...  [srce]

+1

Lazic