Glavni meni

Krstarenje...svetom :)

Započeo Jecko, 24 April, 2013, 12:18

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Jecko,imaju neke cinjenice koje su ovde javna tajna. U Sarajevu i u federalnim djelu bosne se nisu nosili hidjabi ili kako se to veæ zove,negdje do 2000 i neke..,e onda odem u sarajevo na obuku i ka¾u mi ljudi tamo da je saudijska arabija plaæala ¾enama na mjeseènom nivou no¹enje tih gluposti,a o finansiranju ostalih gluposti,kroz nazovi humanitarne organizacije....eee to je tek druga prièa. Nisu stvari tako ru¾ièaste...,niti su oni tako zlatni.. Mislim hvala im ¹to nas zapo¹ljavaju i dobro plaæaju,ali vi ste te pare po¹teno zaradili...,al da mi plaæa extremizam u kom¹iluku,e nek zajebe to... Kao ¹to velim,ti si uspjela u ¾ivotu,svaka ti èast,al se pazi..,apsolutno im ne vjerujem ni¹ta!!!
jin-jang

Hattrick

I ovo je vise nego tacno. Dok oni po svetu glume "totalno moderne", ispod zita se ludilo para upumpava u ekstremisticke organizacije, Vehabizam, i radikalni islamizam. Preko njih ovi prvi nastoje da uspostave globalnu kontrolu i uticaj nad celim islamskim svetom, i politicki uticaj nad drzavama sa visokom stopom muslimanske manjine. Pogotovo je to fah Saudijske Arabije i Katara.

Jecko

Za te zajebane politicke fore i fazone zaista ne znam, niti me nesto mnogo zanima iskreno....
I nista me to ne bi cudilo, toga ima svuda... Mislim ne branim nikoga, sva ta politicka govna finansiraju neke svoje ciljeve, boli ih bas uvo nesto za nas...

Da me ovde ili bilo gre drugo neko tera da nosim abaju....hehe bilo bi veselo :D
Zato se ja drzim poooodalje od takvih zemalja...

Znam samo da ja licno nemam razloga da mrzim niciju veru, tradiciju mozda :D ali veru svakako ne...
Mada nisam ljubitelj ni nekih nasih tradicija....

Mislim kad vidim da ljudi nose hranu na groblje...  [povracanje]

mali_zmaj

A mi smo posebni..,na primjer.....
sahrana momka koji je poginuo nesretnim slucajem,selo 30-ak km od Banja Luke,ima lik koji stalno ustaje i nazdravlja,gostima,ozalo¹æenima itd...,poslije toga idu likovi i dolijevaju rakiju..,sve bi bilo ok da se to ne de¹ava svakih pet minuta....,poslije pola sata svi pijani kao ljelje..,rekoh ljudi bje¾mo,dok jo¹ mo¾emo stajati...

prosjeèna sahrana u nekim selima,nije se jednom desilo da se ponapijaju do te mjere da poènu pjevati!

Ajd da ne trujemo temu vi¹e daj kakvo more,da u¾ivam barem na slikama..,mada sam prije neki dan bio u Splitu!   ;D
jin-jang

joka

Citat: Jecko poslato 11 Februar, 2016, 16:21
Isto sto radi i u Srbiji....
Mislis da su ovde kuvari vecinom muslimani?....grdno se varas....
[neampojma]  Nisam nikad bio na takvoj exluzivi, mislim tako daleko.   [cheers]

Mik

Pa sta da vam kazem, nesretni ste, krstarite, pa opet krstarite i tako dalje. I krstarite do mile volje.
Samo vas molim da neradite nista u nasu korist, nema tog boga koji ce nam pomoci.

Jecko

Ne znam sta da Vam kazem sem da je meni bas bas bas lepo..... ;D
A ja volim kad je meni lepo da bude i drugima lepo.... nisam jos ni jednom zazalila sto sam otisla odatle....a daleko od toga da je bilo ili da je i dalje lako....
I bratov bebac mi nedostaje svaki dan..... i moj divni pas je juce dobio tri mala haskija....a ja cak ovamo... :'(
Ali dobro....you win some...lose some :)

Donut ride :D
To iza maleno u sredini je moj hotel, sa leve strane je ADNOC, najveca naftna korporacija u UAE, sa leve strane je St. regis hotel, trzni centar, soliter inzad je rezidencijalni.

http://i1299.photobucket.com/albums/ag70/hesepsut/123%201_zpsdkxxbm0n.jpg

Pink run, 10km, humanitarna akcija-borba protiv raka

http://i1299.photobucket.com/albums/ag70/hesepsut/123%205_zpsrg7bon6h.jpg

Nacionalni dan Srbiji, posto sam jedina u hotelu, pripala mi je ta cast da secem tortu jel :)

http://i1299.photobucket.com/albums/ag70/hesepsut/123%203_zps0r8lqndm.jpg

Uvek u srcu...

http://i1299.photobucket.com/albums/ag70/hesepsut/123_zps9alusslf.jpg

Bratov bebac, koji mi nedostaje svakog dana ali kontam da je bolje da im tetku iz inostranstva koja moze da mu kupi sta god pozeli  nego tetku kuci sa 200 din u dzepu.

http://i1299.photobucket.com/albums/ag70/hesepsut/123%202_zpshkgzezrd.jpg

I tako  [srce]

Hohštapler

Svi u odelima, na¹a Jecko u tre¹i :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Dukags

Prvo ti nedostaju mesta na koja si izlazio i drugari, posle godinu dana nedostaje ti tvoj grad i pejza¾i, kad proðe godinu i po nedostaje ti fol Srbija, Evropa..jer su se mesta na koja si izlazio promenila a sa drugarima nema¹ vi¹e toliko zajednièko o èemu bi i prièao a ne... i mo¾da samo najbli¾i roðaci, a kada proðu 2 godine ne nedostaje ti vi¹e ni¹ta nego skoro bolesno poène¹ samo da broji¹ pare. Provereno i lièno i sa kolegama.

Jecko

Nije to kod mene bas tako....ne znam....ima vec 4 godine od kako nisam kuci....
I dalje mi nesdostaje drustvo i i daje mi nedostaju mesta na koje sam izlazila, jer sam ja iz malog grada....to se ne menja puno...
Cujem se i dalje sa svojim najboljim drugaricama...

Ne nedostaju mi pejzazi iskreno....volim ja more, makar i Arapsko :D

Porodica mi nedostaje uvek, Srbija mi nedostaje u smislu ovoga svega odozgo....nikakve veze sa patriotizmom... :D

Slaninar

Cenim da je bolje u Novom Sadu sa 800 evra, nego u BG sa 1000 i napolju sa 5000.

Jedino ¹to vi¹e nisam siguran da je ovo dobra zemlja za podizanje dece... mada i napolju je gore svake godine.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mkt

ma bitno je zezanje gde god da se nalazis
[cheers]

Jecko

Eh sad, da mogu da imam jedno 1 000e platu u Srbiji, da placam stan i racune i to...i da mi ostaje 500....moooozda bi se vratila...
Ali iskreno, da je ta situacija ne  bi bilo sivila i gomile depresivnih nadrkanih ljudi nego bi sve to malo lepse izgledalo....ljudi su izmucneni, muka im je od svega, lose plate, dece koja se deru, nezahvalni, muka od prezivljavanja, izrabljivanja,...pa sve i da ja imam tih 800-1000e...ako su svi oko mene mizerni jebes te moje pare...

Lazic

Citat: Jecko poslato 10 Februar, 2016, 17:13
balcan to je ta famozna liberalna evropa..... Kod nas u srbiji to ne moze... Radila sa um Telekomu, i nema tetovaza...zabranjeno je da se vide.... Dress code je bio poprilicno zajeban takodje, posebno ako (kao sto sam ja) radis u poslovnoj zgradi.

To da se Arapkinje ponasaju i oblaci "gore" od nas je istina, samo ne toliko ove emirati ovde jer ne smeju...ali zato kad odu van zemlje....katastrofa.
Ali moraju da ostanu nevine do braka, u suprotnom su u velikom problemu....otud Arapkinje masovno upraznjavaju analni sex...

Da se razumemo dosta toga je ovde zajebano zbog te neke idiotske tradicije....ali svemu tome dajem jos 5-10 god maksimum i cao, zdravo...
Religija ok....to nije problem....to ce da ostane...ali tradicija nope...
To mi ka¾i, da tra¾im nevine Arapkinje... :D :D :D

Hohštapler

Citat: Jecko poslato 25 Februar, 2016, 12:54
Eh sad, da mogu da imam jedno 1 000e platu u Srbiji, da placam stan i racune i to...i da mi ostaje 500....moooozda bi se vratila...
Ali iskreno, da je ta situacija ne  bi bilo sivila i gomile depresivnih nadrkanih ljudi nego bi sve to malo lepse izgledalo....ljudi su izmucneni, muka im je od svega, lose plate, dece koja se deru, nezahvalni, muka od prezivljavanja, izrabljivanja,...pa sve i da ja imam tih 800-1000e...ako su svi oko mene mizerni jebes te moje pare...

Kad god odem negde preko na par dana, prva stvar koju primetim je koliko su ljudi opu¹teniji, nasmejaniji, manje agresivni...
Mi smo brod koji je pre 25 godina udario u santu leda i potonuo, i 25 godina se davimo, jedva dr¾imo nos iznad glave, i uvek nas neko vuèe na dno.... i tamam pre¾ivi¹ jednu godinu dr¾ava  smili jo¹, i jo¹ i jo¹.... op¹ti utisak, niko ne ¾ivi, svi pre¾ivljavaju...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Charuga

i dobro i zlo uvek su tu negde na vagi....nesto dobijes drugo izgubis....pitanje je na kom delu tasa ti je srce....ako ti se posreci da je na pravoj....UZIVAJ

Andreja

Jecko, potro¹ih sve pluseve :)

Sla¾em se da su nam pojedini obièaji odvratni, onaj koji si pomenula pogotovo.

I sla¾em se da, d¾abe to ¹to je meni lepo i imam ok platu (ne ja, ka¾em 'vako :D ), kad su oko mene svi u nekim problemima, pritisak na sve strane, svi nesreæni... D¾abe ¹to ja mogu svaki vikend na vo¾nju kad moji prijatelji ne mogu itd... Ali opet, ne vidim sebe na jednom mestu uop¹te, najvi¹e bih voleo da se kreæem svuda, bez nekih preteranih obaveza :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic


Slaninar

Citat: Jecko poslato 25 Februar, 2016, 12:54
Eh sad, da mogu da imam jedno 1 000e platu u Srbiji, da placam stan i racune i to...i da mi ostaje 500....moooozda bi se vratila...
Ali iskreno, da je ta situacija ne  bi bilo sivila i gomile depresivnih nadrkanih ljudi nego bi sve to malo lepse izgledalo....ljudi su izmucneni, muka im je od svega, lose plate, dece koja se deru, nezahvalni, muka od prezivljavanja, izrabljivanja,...pa sve i da ja imam tih 800-1000e...ako su svi oko mene mizerni jebes te moje pare...

Jasno, kapiram. To ¹to Hoh¹tapler ka¾e - tek kad doðe¹ od napolje, vidi¹ koliko smo polupani.

Opet, sa svim tim, nema grada kao ¹to je Novi Sad. Samo mesto, reka, planina i ravnica. Onda ljudi, barem ti ¹to su jo¹ ostali, morao bih se od svega toga oprostiti. Naravno, kad nema¹ para za normalan ¾ivot, onda sve to pada u vodu.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin


Problem je kada ima¹ ljude koji su nezadovoljni i nesreæni u ¾ivotu i koji misle da æe odlazak u inostranstvo re¹iti sve njihove probleme. A na¾alost na te¾i naèin æe shvatiti da to nije taèno. Problem je u njima i neæe pomoæi odlazak na kraj sveta.

Ako ¾eli¹ moja logika je uvek bila da treba da ode¹ i vidi¹ sam. U principu ovde uvek mo¾e¹ da se vrati¹.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu