Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

juga.v i 35 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

Citat: mali_zmaj poslato 28 Decembar, 2016, 13:17
Nije to drkanje ako ima¹ vremena,alata,prostora i znanja...

imam sve to
ali nemam ni zelju ni volju za tako nesto

sta je onda ako ne drkanje?
nesto jos gore od toga

jedna je stvar promeniti drugaru ulje na motoru ili lanac i lancanike da ga ne deru u servisu ako ne ume ili nema uslove a druga jebati se se za zardjalom sklopocijom kod koje su sva creva ispucala i delove ne mozes nigde naci
koji ti to kurac treba u zivotu?
gde je tu zadovoljstvo?

mislim mozda ga neko i pronadje ali ja bi se radije preko dana provozao a uvece jebo i pio pivo uz dobar film umesto da se drkam za zardjalom kantom

Andreja

Svi su u pravu. Nekome je drkanje (meni iskreno, ¾alim ¹to nisam drugaèiji ali prosto mi se kenja od same pomisli na truo pod, ko¹eve, nema¹ gde fleku bre za ¹ta da uhvati¹) a neko zaista u¾iva u o¾ivljavanju ovakvih grobina. Znam dosta Fiæista i oldtajmera¹a, stvarno znam ljude koji i kad dovr¹e neki auto, jedva èekaju da uzmu sledeæu le¹inu da je srede. Dakle, nekima èak nije u¾itak ni da voze zavr¹en auto, srede ga i cepaj dalje.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mali_zmaj

Znas Uffe u potpunosti te shvatam,i meni je recimo trening dosadio,dvadeset godina sam trenirao,sad stvarno nemam volje..,a ne bi vjerovao stalno me neka buba u glavi podsjeca da bih se trebao vratiti tome,cak mi nekad i nedostaje..,ali se ne mogu natjerati...,jer znam sta me ceka,koliki rad da bih se vratio na zadovoljavajuci nivo,a imam visoke kriterijume...,tako je i sa restauracijom,sto bi rekao Andreja, prosto mi se kenja od same pomisli na truo pod.....,tanka je granica izmedju uzivanja i patnje,tj. nerviranja
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

razlika je samo sta zelis na kraju i za koje pare....uff je jos mlad i glup...do pre koju godinu je kenjao da je kuca sranje i da je stan u zgradi ono pravo....a sad.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

Godine ga stizu,a samim tim i promjene prioriteta,nacina razmisljanja..,ko zna mozda mu prioriteti i ostanu kao sad..,ko ce znati..,bitno da je zadovoljan sobom.. ja definitivno zivim od danas do sutra,i pokusavam u rjetkom slobodnom vremenu da uzivam..,neke nesrece u zivotu te nauce na to...,jedini nacin da se regenerises,i um,i dusu,a i tjelo...
jin-jang

UFF

a revolucija je mator i glup i dalje se drka sa raspalim skuterima i krsevima od motora koje ja ni vozio ne bi a jos manje popravljao

kad razmislis kuca i jeste sranje, stalno neko drkanje fizikalija ili trosak, u stanu kad si i prokisne krov ma zgradi boli te qrac, kad otpadne oluk boli te qrac... a izgovori za ove sto imaju kucu je da mogu da se staju goli ili da mogu da rostiljaju kad god zele  [facepalm]
pa mozes i u stanu ili ispred zgrade da se setas go ako ti je to fetis, muriju ce ti mozda pozovu komsije a mozda nece isto ko kad si u dvoristu a vide te sa ulice kao kod revolucije i 90% drugih dvorista tj ograda
a sto se tice rostilja pa nisi valjda lud da skrljas 50-100.000eur u kucu samo da bi pravio rostilj kad mozes dodes kod nekog drugara da rostiljas u njegovom dvoristu, nije da to zelis svaki dan  [neampojma]

ja sam ovo prvenstveno radio zbog garaze za motore jer mi dokurcilo da ih sredjujem na ulici pa kad je hladno mrak ili kisa nista od posla
a zemlju sam kupio zbog lokacije jer ce uskoro vredeti dosta vise pa kad je vec imam sto da ne napravim kucu da zivim tu umesto da zvrji prazna :)

i zbog takvog razmisljanja upravo i ne moram da se drkam popravljajuci kineske skutere ili radeci od 9 do 5 za nekog gazdu

stilgar

@UFF
ti si bre bogohulnik, jeretik :) a ne bajker,  pa svaki popravljen motocikl je ko humanitarna pomoc. Vraca osmeh na lice vlasnika   i mir u srce i nervni sistem pa makar je i kineski skuter u pitanju. Da ne pominjem tek vlasnike baba, oldtimera, caferacera...  za koje su ljudi emotivno vezani. :)

misa-pei

Matori, nema¹ pojma koliko si u pravu. :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

Taraba

Gerijatrija protiv Uff-a. [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

ЯЭВОЛУТИОН

Covek se uci dok je ziv a umre glup.....uff je popio svo znanje sveta i sad vise ne mora da uci....iono sto bi trebao da zna je resio kupovinom diplome....i sad "de jura" zna...
Neko ko vozi raspali skuter verovatno nema za bolje,,,iz nekog razloga....ali i on je covek i treba da se resetuje tom voznjicom....dakle mora i to neko da popravi....
Uff moze da zivi od kombinacija dok je sam....a mzda ce sam i ostati....jer lako je ziveti na taj nacin kad nemas fiksne troskove za porodicu....tako je svuda a ne samo oko nas....znam coveka koji radi 5 daa mesecno i zivi relativno dobro u americi....vozi harleya, renta kucu i vozi se 25 dana mesecno....."samojebima" treba malo za opstanak i zabavu...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bigbad86

Meni su ovi oldtajmeri zanimljivi samo zbog dizajna tog vremena, ja bih voleo da imam neki da izgleda isto ovako spolja ali da ima moderno vesanje, motor i elektroniku.

Biker-Boy

Citat: bigbad86 poslato 29 Decembar, 2016, 17:44
Meni su ovi oldtajmeri zanimljivi samo zbog dizajna tog vremena, ja bih voleo da imam neki da izgleda isto ovako spolja ali da ima moderno vesanje, motor i elektroniku.
Pa u sustini donekle to i mozes da uradis, samo bitno je da nadjes zdravu skoljku za dalji rad, da nije previse truleks, ubacis joj motor od neceg novijeg sa ubrizgavanjem i tako to....
I feel the need..... the need for speed !!!

bigbad86

Pa da, al ova je bas propala, ja bi najvise voleo Taunusa sa motorom neke bembare. Ne mora neka prejaka, 2000 benzinac dosta :)

Biker-Boy

Ma koja bembara, ima Ford masinerije za te stvari, V6 2.3 ili 2.8 bi trebali bti zadovoljavajuci , a i Cosworth-a prima komotno :)
Ja sam za to, kad budzis Forda, stavi Fordov agregat, samo jaci :)
I feel the need..... the need for speed !!!

Slaninar

Citat: UFF poslato 29 Decembar, 2016, 00:22
a revolucija je mator i glup i dalje se drka sa raspalim skuterima i krsevima od motora koje ja ni vozio ne bi a jos manje popravljao

©to je glup?

Koliko sam shvatio, preko foruma, èovek voli to ¹to radi... i radi to ¹to voli. I ¾ivi od toga. ©ta æe¹ vi¹e?

Mo¾da jes' drkad¾ija i voli da se pravi pametan vi¹e i od onog Slaninara, ali ne prièamo sad o tome.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hattrick

Citat: Slaninar poslato 29 Decembar, 2016, 18:55
Mo¾da jes' drkad¾ija i voli da se pravi pametan vi¹e i od onog Slaninara, ali ne prièamo sad o tome.  :)

Tesko ce takav da se nadje  [rofl]

UFF

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 29 Decembar, 2016, 14:28
Covek se uci dok je ziv a umre glup.....uff je popio svo znanje sveta i sad vise ne mora da uci....iono sto bi trebao da zna je resio kupovinom diplome....i sad "de jura" zna...
Neko ko vozi raspali skuter verovatno nema za bolje,,,iz nekog razloga....ali i on je covek i treba da se resetuje tom voznjicom....dakle mora i to neko da popravi....
Uff moze da zivi od kombinacija dok je sam....a mzda ce sam i ostati....jer lako je ziveti na taj nacin kad nemas fiksne troskove za porodicu....tako je svuda a ne samo oko nas....znam coveka koji radi 5 daa mesecno i zivi relativno dobro u americi....vozi harleya, renta kucu i vozi se 25 dana mesecno....."samojebima" treba malo za opstanak i zabavu...

tooo kad nemas bolje igraj na kartu siromaha jer to uvek kod svih prolazi (ok mozda ne kod debelog zmaja on ne zna za saosecanje)
a ako to ne bude dovoljno odmah zatim pomenis porodicu i to ce garant da me sjebe :D bravo bas si pametan i bez kupljene diplome koju naravno pomenes iako ne znas kako je do nje stigao cisto da ga diskreditujes i na tom polju (kao da diploma ima ikakve veze sa inteligencijom)
samo upotrebi tu svoju pamet sledeci put pa nemoj ko seljak sa brda (petlovog) da recenicu zapocinjes sa: "taj i taj je glup"

Citat: Slaninar poslato 29 Decembar, 2016, 18:55
Citat: UFF poslato 29 Decembar, 2016, 00:22
a revolucija je mator i glup i dalje se drka sa raspalim skuterima i krsevima od motora koje ja ni vozio ne bi a jos manje popravljao

©to je glup?

Koliko sam shvatio, preko foruma, èovek voli to ¹to radi... i radi to ¹to voli. I ¾ivi od toga. ©ta æe¹ vi¹e?

Mo¾da jes' drkad¾ija i voli da se pravi pametan vi¹e i od onog Slaninara, ali ne prièamo sad o tome.  :)

sve mislim da voli da popravlja kante koje popravljene vrede 100-200e radi skutere sto je laksa i brza kinta nego kod motora a za ovo pravljenje pametan nema potrebe da komentarisem to je ocigledno :)

Citat: stilgar poslato 29 Decembar, 2016, 02:10
@UFF
ti si bre bogohulnik, jeretik :) a ne bajker,  pa svaki popravljen motocikl je ko humanitarna pomoc. Vraca osmeh na lice vlasnika   i mir u srce i nervni sistem pa makar je i kineski skuter u pitanju. Da ne pominjem tek vlasnike baba, oldtimera, caferacera...  za koje su ljudi emotivno vezani. :)

pa sto ih onda ne popravljas?
ja sam do sad bar 10inu puta drugarima odradio servis ako nista vise

Mil@n

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 29 Decembar, 2016, 00:04
..do pre koju godinu je kenjao da je kuca sranje i da je stan u zgradi ono pravo....a sad.....
Poraslo dete,osamostalilo se  ;D

stilgar

@UFF
da sam majstor to bi mi bilo zanimanje, ne znam mnogo toga a ne volim polovicno da radim. Al se razumem u kompove, popravicu ako je moguce kolegi bajkeru za dzabe uvek.

ЯЭВОЛУТИОН

@puff

ti na kraju sam sebe diskreditujes...uvek
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11