Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 27 gostiju pregledaju ovu temu.

srbac

Cinimi se da je Zmajev motor, ne mali nego debeli!

DebeliZmaj

Citat: srbac poslato 25 Decembar, 2016, 10:06
Sta mislite da li valja ova Dzamahirija, kupio bih to ?  Lici mi na motor  naseg uvazenog clana dalmatinca

https://www.polovniautomobili.com/motori/9295509/yamaha-fz-750

lol moj motor ... bavi se biske prodajom ...
moram na prolece neshto novije kupim ...
a i malo drugacije sedenje ... kicma ...;(
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mrle


K0le


tamburski


Ostoja

Usrao je sa ovim dodatnim ¹topaljkama i ¹efa i stanicu i dva pru¾na radnika....
[povracanje] [govance]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

UFF

da mi daju ovaj auto za dz i to ne ovaj konkretno vec bilo koji u ovom stanju i jos 5000eur uz njega samo uz uslov da ga licno dovedem u fabricko stanje pa posle mogu da vozim ili da prodam i zaradim na pamet mi ne bi palo da ga uzmem
jebo to drkanje tu kraja nema

DebeliZmaj

pa ima ovi sto to vole .. to one minimorise itd...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Gavrolini

Uff nije bas tako. Mnogo gledate discovery. Ako radis sam vecinu stvaribovakav auto moze lagano da se sredi za 2000e. Ali lagano. Problem je samo sto svi a verovatno i ovaj umisle da u startu taj auto vredi ne znam koliko.  Tako da necu ni da zovem. Prvinrazlog sto sad nemam vremena da se drkam sa tim a drugi sto verovatnontrazi izmedju 1000e i 2000e ako ne i vise a ja bih mu ponudio maksimalno 300e i to samo ako su uredni papiri i moze da se prevede odmah.

mrle

Citat: Gavrolini poslato 28 Decembar, 2016, 07:12
Uff nije bas tako. Mnogo gledate discovery. Ako radis sam vecinu stvaribovakav auto moze lagano da se sredi za 2000e. Ali lagano. Problem je samo sto svi a verovatno i ovaj umisle da u startu taj auto vredi ne znam koliko.  Tako da necu ni da zovem. Prvinrazlog sto sad nemam vremena da se drkam sa tim a drugi sto verovatnontrazi izmedju 1000e i 2000e ako ne i vise a ja bih mu ponudio maksimalno 300e i to samo ako su uredni papiri i moze da se prevede odmah.

ba¹ tako. Meni prolazi klroz glavu ba¹ ista ova prièa, 300 do 400e, uradi¹ prenos, plati¹ prikolicu , doveze¹ u gara¾u i polako. Klinac æe sada u martu 15 godina, taman za 18ti roðendan da ima picolovca.

Hurricane

...ovo ne vredi ni¹ta, ne bi ostalo ni¹ta od njega posle peskiranja..

mali_zmaj

#10731
Ko zna mo¾da i nije truo,mada male su ¹anse....,svakako, dao bih ja i 500 eura,ali to znaèi uredni papiri i zdrav lim....
jin-jang

Gavrolini

Ja sam kupio samuraja u verovatno 5x losijem stanju za 400e. Radio ga 4 meseca. Spucao u njega 5 tabli lima. Izasao me na kraju oko 2000e ali je bio za izlozbu.  E sad limariju sam radio sam. Pare sam dao na materijal, delove i farbanje.

Darko

zvao sam lika ...

Trazi 3500e


mali_zmaj

 [ludak]

Kod nas mu to ne prolazi....,mo¾da ako je pukao oglas u Njemaèkoj,ali mislim da je preskupo...
jin-jang

Gavrolini

3500 ne vredi ni sredjena

UFF

Citat: Gavrolini poslato 28 Decembar, 2016, 07:12
Uff nije bas tako. Mnogo gledate discovery. Ako radis sam vecinu stvaribovakav auto moze lagano da se sredi za 2000e.

pa bas tako
ne bi se oko ovog drkao ni da mi plati neko tih 2000eur a ne jos da se drkam i ja da placam  [ludak]

mali_zmaj

Nije to drkanje ako ima¹ vremena,alata,prostora i znanja... pa da sa tim lijeèi¹ ¾ivce...,za svoj æeif i du¹u...,ja bih to radio da imam te uslove,al samo za sebe..,ni¹ta prodaja..  Dok sam radio kod autolimara,nije bilo ni¹ta ljep¹e nego kad radi¹ auto u fulu,i kad na kraju vidi¹ gotov proizvod...,bez obzira ¹to sam ja od svega imao samo dnevnicu....,hobi je hobi...,tako se treba i shvatati...
jin-jang

Gavrolini

Veruj mi da tu nema lecenja zivaca vec samo gubljenje istih.

mali_zmaj

Pa vjerovatno kod nas da,i to nedostatkom sredstava,djelova,majstora koji ti mogu odraditi stvari koje ne zna¹,itd,itd.... Ne bih se nikad zaletao u projekat koji bi mi bio prevelik zalogaj...,kao ¹to znate,radio sam jednostavno sreðivanje biv¹eg motora i pogubio ¾ivce...,zato ¹to niko nema vremena za tebe,èak i kad mu nudi¹ pare..,èekanje djelova..,nedostatak istih..,itd,itd...
jin-jang