Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 28 gostiju pregledaju ovu temu.

VR 46

Twist of wrist!


srbac

Taj nema para... a i DR je najgori enduro,  [rofl] [rofl] [rofl]

penzos

Citat: srbac poslato 19 Jun, 2016, 14:56
Taj nema para... a i DR je najgori enduro,  [rofl] [rofl] [rofl]
[rofl]  [rofl]  [rofl]
Entuzijasta na¹  [cheers] . Nego ima drugar KLE, trazi oko 1500, mozda malo spusti. Na satu 35-6 000, realno presao jbm li ga koliko. Znas li da je to najbolji motor?  [kralj]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

dzimika

Ajd sto nema para nego ne zna ni da vozi motor a pravi se pametan da se razume kao u motore

A kle je oduvek bio najbolji motor :D

penzos

danas pitao ove moje kretene jel ima neki traktor, sada mi drugar pustio link. Ne poznaje motor, ali ja bi mu ponudio 400e i da peva. a popravka ne mo¾ biti skuplja od bud¾eta  ;)
http://www.polovniautomobili.com/motori/8358382/suzuki-dr-650-rse
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

dzimika

Video ga jos kad se pojavio ali daleko je da bi dosao da ga pogledam samo, a i ako ga uzmem ne mogu ga voziti nazad vec moram ga i doterati nekako ali bez obzira na to pitanje je da li zvoni nesto u masini i da li je ostalo u dobrom stanju ili ima jos stosta da se popravlja


BOKYBOY

Citat: VR 46 poslato 19 Jun, 2016, 12:34
Citat: Ho¹tapler poslato 18 Jun, 2016, 08:38
Citat: VR 46 poslato 18 Jun, 2016, 01:01
Хтеде да купим 954 после тест вожње сам одустао.Хоклица.

A jebi ga brale... razma¾en si sa 9kom.
Ja sam pre koji dan provozao Grofovu 9ku... raspametio se.
Aj ¹to vuèe kao voz, nego posle SVa kao u ko¾nu direktorsku fotelju da sam seo. Ni jedan R (el ono uop¹te mo¾e da se nazove R?) mi nije tako legao. Polo¾aj sedenja za mene savr¹en. Pe-rf-ek-ta-n.
О томе ти причам,стара деветка је била тежа и за нијансу удобнија,али зато ова сад....Иде одлично а исто тако може да крузира а да се не укочиш,положај седења је одличан.

@VR 46...sto vise gledam ovaj tvoj oglas,vise mi se dopada...ubacio si mi rovca jbt... [veryangry]
http://www.polovniautomobili.com/motori/8384922/kawasaki-zx-9r

Gavrolini

I ja sam ga razmatrao ali me kilometraza odbija.

Boban_m

Luda (duga) devetka.

BOKYBOY

Citat: Gavrolini poslato 19 Jun, 2016, 22:55
I ja sam ga razmatrao ali me kilometraza odbija.

...jebes kilometrazu,postoji autobus,ako ga daje za 1500e mislim da se vredi cimati...

Glava Dole

Citat: Gavrolini poslato 19 Jun, 2016, 22:55
I ja sam ga razmatrao ali me kilometraza odbija.

Nasteluje se to lako kako god ti odgovara ;D


idanijel

Citat: Gavrolini poslato 19 Jun, 2016, 22:55
I ja sam ga razmatrao ali me kilometraza odbija.
joj to je nista ,vidi kakav je  [thumb_up]
upravo citam komentar korisnika suzki gsxf 750 iz UK i glasi
Odometer stuck

03 June 2012 by Anonymous

I'm dissapointed. The odometer got stuck st 99,999. I felt like I was robbed. I estimate it now has 150,000k on it. Just replace the consumables and get back on the road. I'm 6'3" and have ridden it every day. The side stand - well

Gavrolini

Citat: BOKYBOY poslato 19 Jun, 2016, 23:04
Citat: Gavrolini poslato 19 Jun, 2016, 22:55
I ja sam ga razmatrao ali me kilometraza odbija.

...jebes kilometrazu,postoji autobus,ako ga daje za 1500e mislim da se vredi cimati...
Mislio sam na kilometrazu motora. Druga stvar je sto je to stranac i treba ti kombi da ga doteras. I kad na 1500 dodas carinu i registraciju i ostale troskove izadje na cifru za koju mozes uzeti na nasim bez svih ti zajebancija.

BOKYBOY

Citat: Gavrolini poslato 19 Jun, 2016, 23:08
Citat: BOKYBOY poslato 19 Jun, 2016, 23:04
Citat: Gavrolini poslato 19 Jun, 2016, 22:55
I ja sam ga razmatrao ali me kilometraza odbija.

...jebes kilometrazu,postoji autobus,ako ga daje za 1500e mislim da se vredi cimati...
Mislio sam na kilometrazu motora. Druga stvar je sto je to stranac i treba ti kombi da ga doteras. I kad na 1500 dodas carinu i registraciju i ostale troskove izadje na cifru za koju mozes uzeti na nasim bez svih ti zajebancija.

...ako je prava kilometraza,to je za njega nista.A doterao bih ga na tockovima samo tako,ne bi mi bilo prvi put.Cenim da nece preci 2300e sa svim dazbinama...mozes za te pare da uzmes na nase table ali je pitanje sta ces uzeti,ovo mi je ipak malo sigurnije...Bar meni jeste.


BOKYBOY


idanijel

Mucenik ,ni prici onom strengeru.