Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 37 gostiju pregledaju ovu temu.

Hurricane

...ne znam odakle takvo misljenje, nije prvi put da cujem i verujem ali bih voleo da znam i zasto je losiji od 919 ili 954...
Meni su svi oni vrh..

Gavrolini

Nije to misljenje to su cinjenice. 

Hurricane

..verujem, ali sta, voznja, kvalitet, izgled?

Naravno da evolucijski i jeste svaki model unapredjivan i bolji za nijansu od prethodnog, ali da je 929 promasen po necemu nisam ubedjen..

Svejedno, apsolutno se slazem da je ovaj konkretno bahato preskup..

Gavrolini

Evo neki vlasnik sc44 deli minuse. Kao prvo sc33 je mnogo kvalitetniji avregat. Slazem se da nije ni ona bas bog zna koliko jak ali je sc44 morao biti mnogo jaci ako je vec malo izgubio na kvalitetu. 954 je druga prica,savrsen prednji kraj i da moze da ide brze 30km/h bio bi i savrsen motor.

penzos

929 je naspram 919, a i kasnijih modela - kr¹! Mo¾e se ponegde naæi dobar, ali su veæinom oti¹li u krasni. Ubrizgavanje im je skoro svima poriknjavalo, elektronika ih urni¹e, agregat se nije ba¹ ne¹to pokazao naspram pretodnih, a i kasnijih modela. Exup, instalacije,... Uglavnom, kao polovnjak se jako lo¹e pokazala.
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Gavrolini

A i poprilicna je vencanica

penzos

Mada sam veliki ljubitelj Honde, za ovaj model me samo jednom uhvatilo da kupim. Cifra bila mnooogo privlaèna. Sreæom, brzo me pro¹lo! A i Revolucija me otreznio na brzaka, telefonski!  [kralj]  [klanjam_se]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion


ЯЭВОЛУТИОН

ja sam na pet stvljao hilzne jer se nikasili poceo ljuspati.....o primitinmom pgm-u je glupo i govoriiti.....stari 900 rr ...karburatorski magare....954 osim manjeg problema sa nikasil hilznama je bolji motor nego 1000 rr......
zapravo problem sa nikasilom na 954 se srece samo u srbiji....lose odrzavanje....u americi 954 ima bolju cenu nego 1000 rr 2005-to...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

Samo malkice da je jaci mater mu

VR 46

Хтеде да купим 954 после тест вожње сам одустао.Хоклица.
Twist of wrist!

idanijel

od erova samo k2,k3,4 ovo sve drugo za male ljudove.

Biker-Boy

Hahahaa , kakav car [rofl] [rofl]
Nisam znao da postoji R1 od 500ccm  '92 godiste  [doh] [samoubistvo]
"Samo ozbiljni kupci"   [rofl]

http://www.polovniautomobili.com/motori/8339216/yamaha-r1
I feel the need..... the need for speed !!!

Hohštapler

Citat: VR 46 poslato 18 Jun, 2016, 01:01
Хтеде да купим 954 после тест вожње сам одустао.Хоклица.

A jebi ga brale... razma¾en si sa 9kom.
Ja sam pre koji dan provozao Grofovu 9ku... raspametio se.
Aj ¹to vuèe kao voz, nego posle SVa kao u ko¾nu direktorsku fotelju da sam seo. Ni jedan R (el ono uop¹te mo¾e da se nazove R?) mi nije tako legao. Polo¾aj sedenja za mene savr¹en. Pe-rf-ek-ta-n.

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

BOKYBOY

Citat: Ho¹tapler poslato 18 Jun, 2016, 08:38
Citat: VR 46 poslato 18 Jun, 2016, 01:01
Хтеде да купим 954 после тест вожње сам одустао.Хоклица.

A jebi ga brale... razma¾en si sa 9kom.
Ja sam pre koji dan provozao Grofovu 9ku... raspametio se.
Aj ¹to vuèe kao voz, nego posle SVa kao u ko¾nu direktorsku fotelju da sam seo. Ni jedan R (el ono uop¹te mo¾e da se nazove R?) mi nije tako legao. Polo¾aj sedenja za mene savr¹en. Pe-rf-ek-ta-n.

...nisi probao Tanadzaru...jos... :drka:

Gavrolini

Ljudi molim vas nek neko kupi onog pegasa. Dzimika nema dovoljno novca. Neko ce se lepo navozati i zaraditi.

dzimika

Jest vala, bolje neko od manijaka da uzme


BOKYBOY


VR 46

Citat: Ho¹tapler poslato 18 Jun, 2016, 08:38
Citat: VR 46 poslato 18 Jun, 2016, 01:01
Хтеде да купим 954 после тест вожње сам одустао.Хоклица.

A jebi ga brale... razma¾en si sa 9kom.
Ja sam pre koji dan provozao Grofovu 9ku... raspametio se.
Aj ¹to vuèe kao voz, nego posle SVa kao u ko¾nu direktorsku fotelju da sam seo. Ni jedan R (el ono uop¹te mo¾e da se nazove R?) mi nije tako legao. Polo¾aj sedenja za mene savr¹en. Pe-rf-ek-ta-n.


О томе ти причам,стара деветка је била тежа и за нијансу удобнија,али зато ова сад....Иде одлично а исто тако може да крузира а да се не укочиш,положај седења је одличан.
Twist of wrist!