Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 45 gostiju pregledaju ovu temu.

shmeki

http://www.mojauto.rs/polovni-motori/1405873_Suzuki_2606_k6-gsxr_2006_god
Prodavao ga neki lik iz Pa, za skoro iste pare, a zadnja bila oko 3.000, 2900, tako nekako, znam jer sam trebao doci sa drugarom da ga on pazari, ali je odustao jer sam se raspitao malo kod kolega iz pa i dal neko zna nesto o tom motoru i motor je imao neko klizanje blaze, nista strasno, i josh nekih sitnica, i naravno odustali smo od puta da ga vidimo
Ako se neko ili neko koga znate da na put da ga vidi da eto cisto ima u vidu, proslo stanje motora
Twist the Throttle

Bori¹a

uradio uradio nego sam imao poteskoce ;D ;D ;D

BOKYBOY


shmeki

Twist the Throttle

srbac

Ovaj K9 samo mami moze biti lep  8)

CBRR1

@samo mudonje voze njinje

Ne da je gej,nego uz to ide i Riki Martin frizura...sve vise auta i motoora se sad pojavljuje u tom peder fazonu...

shmeki

Twist the Throttle

BOKYBOY

Citat: CBRR1 poslato 09 Oktobar, 2013, 12:11
@samo mudonje voze njinje

Ne da je gej,nego uz to ide i Riki Martin frizura...sve vise auta i motoora se sad pojavljuje u tom peder fazonu...

Da,video sam danas Yuga sa celim prednjim delom u ovom fazonu...kukuuu...kuda ide ovaj svet... [ludak]


isterivac

I ovo sto doticni prodaje je djubre.. Da valja ne bi on to davao za ove novce.. Domet ima mozda 40-50m na otvorenom ali cim ima jedan zidic domet u najboljem slucaju 5-6m sto je nedovoljno za bilo kakve malverzacije na ispitima.. Dok sam svojevremeno radio sa opremom tog tipa ovakav komplet sto on prodaje je kostao 60e novo.. Dok oprema koja ima domet 200m kroz zidove itd je imala domet 150-200m je kostala ko neciji motor.. Tako da lik prodaje mudo za bubrege.
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

UFF

 [facepalm]

jbt jel se vlasnici bmw-a drogiraju?

pa ovo je 2god star motor a on ga ceni koliko kosta nov

http://www.polovniautomobili.com/oglas3923638/bmw_f800gs/

(dzaba mu dodatna oprema kad svaki vec posle prve godine vredi 30% manje)

PECA BMW

11400 e je obican  , ova varijanta je 12500e cini mi se i njegova oprema + da se pogadjas .. i to mu dodje .. (opet mnogo)
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

UFF

Da brate ali prodavali su ove godine dva test vozila f800gs all black nove modele sa abs-om grejacima rucica i jos nekom opremom sa predjenih 1000-2000km uradjenim prvim servisom i placenom registracijom za ispod 9000km i naravno prodali ih istog trenutka (meni su nudili jedan ali mi bilo previse u tom trenutku, da sam imao samo jedan motor pa i ajde)
ko je onda lud jbt da kupi ovaj?

PECA BMW

Citat: UFF poslato 10 Oktobar, 2013, 22:16
Da brate ali prodavali su ove godine dva test vozila f800gs all black nove modele sa abs-om grejacima rucica i jos nekom opremom sa predjenih 1000-2000km uradjenim prvim servisom i placenom registracijom za ispod 9000km i naravno prodali ih istog trenutka (meni su nudili jedan ali mi bilo previse u tom trenutku, da sam imao samo jedan motor pa i ajde)
ko je onda lud jbt da kupi ovaj?


ima ko hoce , ne moj da ti to bude cudno .. ima idijota koji stave cenu kao ovaj pa skontaju kasnije da prevelika i obaraju polako a ima i onih koji stave pa kad se proda proda se jer ima se ne prodaje i ne zuri puno ...

da znas kakve su meni pare nudili za moj cak se i ja frapirao , i bio u fazonu nije na prodaju a sad se kajem , mada sta znam ..
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Samo tvom hitlermobilu æe da raste cena, a ova nova govna gube vrednost br¾e nego ¹to ja mogu da trèim...:o :D

PECA BMW

Citat: Laziæ poslato 10 Oktobar, 2013, 23:10
Samo tvom hitlermobilu æe da raste cena, a ova nova govna gube vrednost br¾e nego ¹to ja mogu da trèim...:o :D

da je sreca pa da kupim jednog novijeg  ;D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

samo saèekaj da tvom matorom jo¹ malo poraste cena...:D

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Èovek samo prepis'o sa postolja. Bole njega ¹ta je.

Andreja

To ¹to na modelu pi¹e VMax je potpuno nebitno, da.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D