Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 34 gostiju pregledaju ovu temu.

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

con3

Bez otkljucavanja mislim  [neampojma]

srbac

Шапурина са најлоном !!!

Joker

Gledam pa mi nije jasno... Dok nisam otvorio slike... :)
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...


Taraba

Neko je gledao top gear.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?



shmeki

po meni mnooooog losh ukus    [thumb_down]
Twist the Throttle

easy


TEEfqd

Citat: con3 poslato 07 Oktobar, 2013, 22:16
Svako ima svoj ukus :)
http://www.polovniautomobili.com/oglas3913432/suzuki_gsx_1000r_k9/
vrhunski :D jos samo da su mu felne i blatobrani ofarbani isto i bio bi do jaja. ili samo blatobrani

Bori¹a

meni se ne svidjaju ovako plavi retrovizori, bolje da su crni i lep motor

sremac

taj motor po meni ima jako lepe linije, samo je problem ¹to stiker boom folija ih ubije sve i ne dodju do izra¾aja, slièna stvar je i sa mat folijom ili farbom
budala na leru, mudonja u kontra smeru

UFF


Gvozden

#5274
To je dobro uradjeno samo je usro do 00 sa tom cyan plavom, da je ona teget iz te serije bilo bi pun pogodak jer bi naglasio te otvore....ako cemo bas na konac.
Inace da bi se tako uradio motor potrebno je mnogo strpljenja i znanja.... napolje bi platio dobru cifru.
Ovde u Srbiji se vise cene nalepnice kod sestrica na kateru nego ovakav rad . Puni oglasi motora sa retardiranim nalepnicama, pola rezervoara logo...tuga. Bitno da se ustedelo 20-30 evra
Pojedinci ne bi kupili  originalne da im jaja stezu u stegu. Cak i  kad kupe probaju sami, pa to izgleda smesno i tuzno,motor od 7-8k ...mada i to je pdim za neko ko ume, samo treba platiti.
Standard ima na svakom koraku pa ko voli... Sto mora da je orginalna boja..ionako su svi isti.
A kod stikera treba nekad crtati , ne treba copy paste sa neta i treba potrefiti velicinu natpisa, ni sitno ni krupno, ali to je tema za neki drugi forum....
JA bi ga npr umotao u Cow&Chicken sa sve onim RedGuy..... [dunce] ;D

srbac


UFF

 :o

ovaj vlasnik mz-a izgleda ne vidi nocu bas najbolje a? :D

zVuk

al zato da vidim tog koji ce da mu kaze "nisam te video".....:D
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Bori¹a

hahaha ovaj mzovac je gori od mene, i meni trebaju svetiljke kad probam da ubacim pa ne mogu da pogodim haahah :D

Lazic

Znaèi ipak nisi ni¹ta uradio...:o [facepalm] :P