Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 37 gostiju pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

cesto vidjam u tim oglasima da motori poput ovok cbr-a imaju i kick start. imaju li oni blage veze sta je uopste kick start?

CBRR1


K_A_W_A

Ne volim da se petljam u tudje oglase i da ih komentarisem, ali mogu samo jedno da kazem, a to je da ja vrlo dobro znam kakav motor prodajem i koliko sam ga samo pazio, mazio i cuvao, a tek koliko sam para ulozio u njega. Pa kad se pojavio K9, nije nista bilo da se kupi za njega. Po Akrape sam u Sloveniju isao. Jos cuvam kutije i stiropore :D Znaci, ako neko prodaje bolji i ocuvaniji motor od mog, za jeftinije para, ja moj onda poklanjam. Naravno, motor treba da je kupljen kod nas i da je prvi vlasnik. Pa ja vrlo dobro znam te motore po oglasima i znam vlasnike. Pola iz uvoza, pola sa trka i pola promenuli 3-4 vlasnika. Tako da znam i o cemu pisem. Meni nije hitno nista,  pare mi nisu probem, a motor imam ;D Svako moze da dodje da vidi kako ja cuvam i motor i kola. Pa Kawin motor nije isao na tocak, jer to ni ne znam ;D E, pa sve to kad se sabere, mislim da za pravog kupca imam nekog znacaja. Ja sam uvek bio za to da kad kupujem auto/motor da uvek dam i malo vise, ali za pravu masinu, znaci da je "casa", "pracka", nego da prodjem jeftinije pa da kupujem ko zna sta. Jer se u vecini slucajeva pokaze da ce te to kasnije izaci skuplje.  [cheers]

mkt


Hohštapler

Citat: K_A_W_A poslato 11 Septembar, 2013, 18:41
Ne volim da se petljam u tudje oglase i da ih komentarisem, ali mogu samo jedno da kazem, a to je da ja vrlo dobro znam kakav motor prodajem i koliko sam ga samo pazio, mazio i cuvao, a tek koliko sam para ulozio u njega. Pa kad se pojavio K9, nije nista bilo da se kupi za njega. Po Akrape sam u Sloveniju isao. Jos cuvam kutije i stiropore :D Znaci, ako neko prodaje bolji i ocuvaniji motor od mog, za jeftinije para, ja moj onda poklanjam. Naravno, motor treba da je kupljen kod nas i da je prvi vlasnik. Pa ja vrlo dobro znam te motore po oglasima i znam vlasnike. Pola iz uvoza, pola sa trka i pola promenuli 3-4 vlasnika. Tako da znam i o cemu pisem. Meni nije hitno nista,  pare mi nisu probem, a motor imam ;D Svako moze da dodje da vidi kako ja cuvam i motor i kola. Pa Kawin motor nije isao na tocak, jer to ni ne znam ;D E, pa sve to kad se sabere, mislim da za pravog kupca imam nekog znacaja. Ja sam uvek bio za to da kad kupujem auto/motor da uvek dam i malo vise, ali za pravu masinu, znaci da je "casa", "pracka", nego da prodjem jeftinije pa da kupujem ko zna sta. Jer se u vecini slucajeva pokaze da ce te to kasnije izaci skuplje.  [cheers]

To se i vidi. Zato sam i rekao
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 10 Septembar, 2013, 03:39
Ovo je Kawin, nema dva ovakva...
[cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Srkut87


srbac


sremac

http://www.polovniautomobili.com/oglas3823764/ferrari_458_italia/   

po¾urite, za ovo ima da se otimaju ljudi u srbiji , cena sitnica
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Chris_SM


BOKYBOY

Citat: sremac poslato 13 Septembar, 2013, 00:54
http://www.polovniautomobili.com/oglas3823764/ferrari_458_italia/  

po¾urite, za ovo ima da se otimaju ljudi u srbiji , cena sitnica

...uh,ala je dobar mamu mu hebem... :o

KIZA73

Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

isterivac

Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

UFF

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 10 Septembar, 2013, 17:36
Ja sam jednom kupio nov motor i nikad vi¹e.

takodje

Citat: hurricane poslato 10 Septembar, 2013, 17:26
.. ili kako za godinu dana puæi 3000€ ...

p.s. nikad nov motor!

[clapp]

Citat: con3 poslato 10 Septembar, 2013, 17:18
Mozda i Best Buy na oglasima
http://www.polovniautomobili.com/oglas3416403/yamaha_fz_8/

isao ja sa yoyom prosle god u nis da kupimo takav samo bolji za "male" pare tako da ti komentar nije na mestu
za detalje na pp

shmeki

Citat: sremac poslato 13 Septembar, 2013, 00:54
http://www.polovniautomobili.com/oglas3823764/ferrari_458_italia/   

po¾urite, za ovo ima da se otimaju ljudi u srbiji , cena sitnica
stipsa, nije imao za crveni 
Twist the Throttle

Hohštapler

Citat: sremac poslato 13 Septembar, 2013, 00:54
http://www.polovniautomobili.com/oglas3823764/ferrari_458_italia/   

po¾urite, za ovo ima da se otimaju ljudi u srbiji , cena sitnica

...zamisli kako je to lep ¾ivot kad se probudi¹ ujutru i ka¾e¹ "Smara me onaj Ferari, 'oæu novi... sad æu da ga bacim u oglase."
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

sremac

mo¾da nema za mali servis pa ga prodaje :D  samo èekam kad æe neko da stavi polovne automobile veyrona
budala na leru, mudonja u kontra smeru

KIZA73

Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

isterivac

Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

KIZA73

Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

Havarisan