Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 38 gostiju pregledaju ovu temu.

shmeki

Citat: con3 poslato 09 Septembar, 2013, 18:02
Mislio sam da pricate o onoj R1 sto ja hocu da uzmem zbog toga sam i pitao ona je 2007 kapiras sad ?
koji si pikirao, daj otvori se, nemoj biti stidan
Twist the Throttle

CBRR1

onaj r1 sto se prodaje u halo oglasima vec neko vreme...

shmeki

Citat: Chris_SM poslato 09 Septembar, 2013, 18:02
ali ko zna da li je to ta kilometraza,ali cenu su bukvalno iste :D
http://www.polovniautomobili.com/oglas3627551/yamaha_r1/
evo jedan jos jeftiniji ali i stariji i lepsi po meni ;)
http://www.polovniautomobili.com/oglas3333982/yamaha_r1_reg_do_17072014/
¹to se tièe ove prve, mislim da je to ta ¹to je uve¾ena pro¹le godine, lik je prodavao tamo negde iz vojvodine, i izgleda da je utopio tu u ns nekom, cenio ju je 700, definitivno je ta, znam da me je cimao da mi da nju za k9 i da mi doplati, nisu felne fabrièke, i ostalo ko zna, al tada kilometra¹a mislim da je bila oko 12k
Twist the Throttle

con3

Citat: CBRR1 poslato 09 Septembar, 2013, 21:18
onaj r1 sto se prodaje u halo oglasima vec neko vreme...
Da taj na strani 4

shmeki

lepo picnut za svoje prohteve......   http://www.polovniautomobili.com/oglas3815860/suzuki_gsxr_1000_alstare/
¹ta li je sledeæe za udomiti???
Twist the Throttle

UFF


Hohštapler

Ovo je Kawin, nema dva ovakva...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.


shmeki

postavljeno Gradski   [ludak]
Twist the Throttle

Bori¹a

pa postavili su link sa polovniautomobili.com, ja sam ti postavio link sa foruma, detaljnije je opisan [cheers]


Hurricane

.. ili kako za godinu dana puæi 3000€ ...

p.s. nikad nov motor!

Hohštapler

Citat: hurricane poslato 10 Septembar, 2013, 17:26
.. ili kako za godinu dana puæi 3000€ ...

p.s. nikad nov motor!

A ni auto...
Ja se prepirao jednom sa burazom oko toga...
On hoæe da uzme nov auto, na kredit, i ja mu rekao da je majmun... a on kao "bole me dupe, kupim i ne mislim, nema ulaganja, kvarova"
Reko nema ulaganja al za 3 godine pukne¹ 5000e, pa vidi dal si ulo¾io, a nema tog polovnjaka u kog æe¹ za 3 godine ulo¾iti te  pare osim ako ga ne spuca¹ u drvo..

Ja sam jednom kupio nov motor i nikad vi¹e.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

shmeki

Citat: con3 poslato 10 Septembar, 2013, 17:18
Mozda i Best Buy na oglasima
http://www.polovniautomobili.com/oglas3416403/yamaha_fz_8/
koliko se meni cini , mislim da u Yamaha-Barel-u New 2013 na akciji sad za te pare, "pa prvi isprdis sediste'   ;D ;D ;D
Twist the Throttle

Jefta

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 10 Septembar, 2013, 17:36
Citat: hurricane poslato 10 Septembar, 2013, 17:26
.. ili kako za godinu dana puæi 3000€ ...

p.s. nikad nov motor!

A ni auto...
Ja se prepirao jednom sa burazom oko toga...
On hoæe da uzme nov auto, na kredit, i ja mu rekao da je majmun... a on kao "bole me dupe, kupim i ne mislim, nema ulaganja, kvarova"
Reko nema ulaganja al za 3 godine pukne¹ 5000e, pa vidi dal si ulo¾io, a nema tog polovnjaka u kog æe¹ za 3 godine ulo¾iti te  pare osim ako ga ne spuca¹ u drvo..

Ja sam jednom kupio nov motor i nikad vi¹e.

Зашто? Наравно да ћеш да пукнеш паре ако нов ауто планираш да продаш после 3 године. И твој буразер је у праву. Купи ново и не размишља да ли му је урађено ово или оно, колико је прешао и ко га је сервисирао. Од првог километра код њега у рукама.

Сви би смо ми волели да возимо ново, само немамо пара па купујемо половњаке и кењамо како ново не ваља, а половњаци су супер. ЈЕСТЕЕЕЕ МИЛИОН!!!

Купиш ново па када седнеш први у кола па све мирише, па ништа поједено и изгуљено, све на свом месту, упалиш ауто се не чује, нема огреботиница, све сија. Важи што сви не би волели ново.

Нов ауто, може, нов мотор, наравно. Ако сам у могућности и финансије ми дозвољавају.

Hohštapler

Citat: Jefta poslato 10 Septembar, 2013, 19:00

Зашто? Наравно да ћеш да пукнеш паре ако нов ауто планираш да продаш после 3 године. И твој буразер је у праву. Купи ново и не размишља да ли му је урађено ово или оно, колико је прешао и ко га је сервисирао. Од првог километра код њега у рукама.

Сви би смо ми волели да возимо ново, само немамо пара па купујемо половњаке и кењамо како ново не ваља, а половњаци су супер. ЈЕСТЕЕЕЕ МИЛИОН!!!

Купиш ново па када седнеш први у кола па све мирише, па ништа поједено и изгуљено, све на свом месту, упалиш ауто се не чује, нема огреботиница, све сија. Важи што сви не би волели ново.

Нов ауто, може, нов мотор, наравно. Ако сам у могућности и финансије ми дозвољавају.

Ja mislim da se ne isplati.
Treba kupiti auto 3-4 godine star, jer u tih prvih par godina najvi¹e izgubi para a najmanje na kvalitetu.
Moj drug 2009. kupio novog BMW 1-ca, 30.000e ako se ne varam u toj njegovoj opremi, ¹ta misli¹ jel mo¾e da dobije 10.000e sad?
E o tome ti govorim.
Normalno da nekom ko ima para to ne predstavlja problem, i normalno da bi ja voleo da mi to ne predstavlja problem, al na ¾alost, jo¹ uvek nemam taj standard.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Jefta

Па то је и поента, да нам је стандард срање, а не да су нова возила супер :) Тако се то ради у иностранству. Купиш нов ауто, возиш га, после 3 године одеш код дилера замениш старо за ново, он нека се бакће са продајом ти опет возиш нов ауто и тако у круг. Ее  када би ми имали такав стандард :)

con3

Ko ima pare kupice novo a ko ne kupice polovno malo je glupo sad polemisati o tome ipak je novo novo a neko ko ima kintu bas ga briga koliko ce puci

con3

Citat: shmeki poslato 10 Septembar, 2013, 18:18
Citat: con3 poslato 10 Septembar, 2013, 17:18
Mozda i Best Buy na oglasima
http://www.polovniautomobili.com/oglas3416403/yamaha_fz_8/
koliko se meni cini , mislim da u Yamaha-Barel-u New 2013 na akciji sad za te pare, "pa prvi isprdis sediste'   ;D ;D ;D
Evo sad sam pogledao 8200 je nov + ovaj ima i akrapovica i ponudis mu 6500

isterivac

Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!