Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 47 gostiju pregledaju ovu temu.

srbac

Ova Aprilia je Dzabaka...

El Jefe

Kome treba Toyota Land Cruiser njuskas sa troja vrata ,bila je jedna na prodaju ispred secerane u Pecincima.Lepa ,crvena ,sa nekim monstruoznim motorom 4 ili 5000 kubika.
Друштво за заштиту од животиња

Plazma Keks

motor od 4000-4100ccm redni sestak ako je benzinac, kvalitetan motor, ali pisa na sve strane...


Brrka

Citat: Bori¹a poslato 10 Novembar, 2012, 21:52
35k ti je registracija dzipa 20 godina starog, a postoji velika verovatnoca da je registrovan ili da registrujes na teretno... onda ti je registracija za 2012 150e ;D

Ne lupaj ako nisi upuen. Za Toyotu Hilux koja je fabriki registrovana na teretno, pritom 2008 a ne 2012 preko 25000. Nije bitno, i dalje je smesno za takav auto ali mrzim kad mi kaze neko koliko je registracija a nikada nije imao takvo vozilo a kamoli registrovao!!!

Bori¹a



Plazma Keks

das mi krug ako ga kupis? ;D

borkos

Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!


Milomir27

Citat: UFF poslato 10 Novembar, 2012, 21:35
@ milomir
ja se ozbiljno razmisljam da je uzmem
moram da nadjem nekog zaludjenika da se raspitam kao i kod majstora
predpostavljam da odrzavanje nije previse skupo jer ima vise mehanike nego elektrike
takodje moze da bude i 3000ccm registracija nije problem ako je iz 1990te godine
ja sam imao benzinca i presao sa njim nekih 50.000 km,bio sam prezadovoljan,potrosnja je oko nekoh 10-15 l,ali meni je ok,ja i vozim malo ostrije.
inace od kvarova nisam imao nista!
to mi je inace druga toyota u zivotu bila i sa svakom sam prezadovoljan bio!

zemunboy


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

zemunboy


mkt




Hohštapler

ti mene zajebava¹ da æe neko dati 101 000 funti za to!?
Cccc...
A ja se krpim za kacigu...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.