Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 37 gostiju pregledaju ovu temu.

Milomir27


Bishke

Ferari testarossa !!
uf,ne znam zasto,al to mi je jedan od lepsih ferarija !
iako je bukvalno sav kockast,ali pogledaj ti tu unutrasnjost !!!!
You should do one thing every day that scares you

El Jefe

Toyota FJ

[attachment deleted by admin]
Друштво за заштиту од животиња


ЯЭВОЛУТИОН

Ona crvena je ozbiljno losa..pogotovo sa onim motorcicem, a ova druga je stvarno dobra....i da naravno da su replice, kad je original skup kao otrov a redak kao postena devojka.
Sramno je kad neko prodaje kola i u startu laze...ono AC COBRA im uopste nije trebalo.....realno je Cobra replica by xxx
p.s.
Plavu sam gledao uzivo i stvarno je bezobrazno uradjena....crvenu ne moram ni da gledam
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

monsterbnt

#3205
Plava je maltene ko prava Cobra. Cak je i felne ko fabicke stavio sa onim krakatim centralnim srafom. Ono crveno je sramota...... Naravno da nije original Cobra......ako se ne varam cene su im od pola miliona pa navse....pogotovo za 427

Eo sa wikipedije....
CitatOnly fifty-five 427 c.i. Cobras had been originally produced out of a block of serial numbers reserved for 100 vehicles
Smrt SVIMA!!!!

UFF

@ milomir
ja se ozbiljno razmisljam da je uzmem
moram da nadjem nekog zaludjenika da se raspitam kao i kod majstora
predpostavljam da odrzavanje nije previse skupo jer ima vise mehanike nego elektrike
takodje moze da bude i 3000ccm registracija nije problem ako je iz 1990te godine

srbac

Bila je jedna skoro u oglasima 2,4 D nije bila skupa, probacu da uzguglam...

Bori¹a

35k ti je registracija dzipa 20 godina starog, a postoji velika verovatnoca da je registrovan ili da registrujes na teretno... onda ti je registracija za 2012 150e ;D


Plazma Keks

vidim ja nesto cudna karoserija, kad dole u komentaru pise da je karoserija od VOLGE ;D ;D

srbac


Bori¹a

istu volgu dao moj cale u staro gvozdje, cak imala mercedesov motor 2.4 dizel

Plazma Keks

je li srbac, vidim da se razumes. koja je razlika izmedju 4runner-a i land cruizer-a?

da, uffe, kupi onu tojotu land cruizer kao sto koristi parking servis, odlican auto

srbac

Ne znam koja je razlika. Cale od mog drugara ima neku Toyotu pick  up 2,4D verovatno Hilux sa starim motorom bez turbine, kao teretni dizel bez grejaca,to je neunistivo....nema vise od 3000 obrtaja...

Plazma Keks

te stare toyote hilux su neunistive, a ova nova kazu da je kurton u odnosu na predhodnike

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Plazma Keks


monsterbnt

pa cak ni on nije uspeo da unisti hilux
Smrt SVIMA!!!!

zemunboy