Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 20 gostiju pregledaju ovu temu.

Hattrick

Citat: Laziæ poslato 26 Decembar, 2018, 18:30
... Priznajem da mi verzija sa Soro¹em manje pije vodu...

Sorosevski Placenice.  ;D

Hattrick

Citat: Slaninar poslato 27 Decembar, 2018, 09:08
Onom ko dobija pare je pravo dobroèinstvo i ako oglasi¹ na sva zvona.  :)
T.j. ne bih imao ni¹ta protiv da svi bogati dele ¹akom & kapom sirotinji, pa makar se vrteli posle po ceo dan na TV-u zbog toga.

Kada bi oni svi tako delili sakom i lopatom, onda bogatih ne bi ni bilo.  :) Mada, u komunizmu su doduse sve podelili gologuziji, istina drzava im malo pomogla da se lakse odluce. Pa se plebsu opet nije svidelo. Hteli opet kapitalizam. Mislili bice oni kapitalisti.  :) Sad opet, bogati delite.  :) Hoce, evo krenuli, samo kafu da popiju.  :)

mareskin

Citat: mali_zmaj poslato 26 Decembar, 2018, 21:23
Citat: zVuk poslato 26 Decembar, 2018, 18:10
nego mali_zmaju sta s' desava u banja luci....??....oce l' past' mile...??

Nece taj tako brzo!! Ista fela kao i ovaj vas,pajserom da ga pokusas odvojiti od fotelje jok!!  Ima jako glasacko tjelo,opozicija goli k..ac!! Jbg....

Nemamo mi taj problem. AV je èovek od reèi. Rekao je pre 6 godina da æe oni sami da odu sa vlasti, ako za 6 meseci ne bude bolje... i ni¹ta nisu slagali.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

MIGE

Citat: Kostiæ poslato 27 Decembar, 2018, 08:53
ej mige, jel i kod tebe kad upali¹ duga upale se i maglajke a kad upali¹ ono za maglu desno de su brisaèi upali samo pozadi a ne i napred? jel tako po fabrici il nije?

kod mene kad upailm duga pale i maglajke one dole napred, a kad zavrnem na ono desno za maglu samo pozadi pa se evo èe¹em danima dal je tako po fabrici il je neko prèko


al sviða mi se onaj toèkiæ za dizanje i spu¹tanje farova. kad ih dignem i upalim duga, vidi se novi sad ;D
naravno,serem im se u resenje  [rofl]

Lazic

Citat: Hattrick poslato 27 Decembar, 2018, 09:49
Citat: Laziæ poslato 26 Decembar, 2018, 18:30
... Priznajem da mi verzija sa Soro¹em manje pije vodu...

Sorosevski Placenice.  ;D
Eh kad bih bar bio...

®or¾

Preuzeo naruèenog Pepu,20kg ko upisan i izdepiliran ko' nova mlada ;D

rus022

Nije bas danas ali nova igracka je tu [yahoo]





Jecko

Dobih dizajnirane sandale od mog Arapina...
(mislim da ce stajati na polici u kuci jer mi je zao tolikih para iako nisu moje )  [ludak]

mali_zmaj

Rus022   ljepotan zeleni!!

Jecko ne ¾ali,zaslu¾ila si ih sigurno!! Cepaj!!
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

danas dolazi neki lik na kinezu...trese se ko prutic....izadjem napolje i objasnim mu da ne radim kineze (osim kad bas moram) i da ne radim do 15 janura (osim ako ne zele da me plate ko u dubaiu)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

ja taman mislio 31og da ti doteram jedan motor :P

®or¾

Citat: Jecko poslato 28 Decembar, 2018, 13:06
Dobih dizajnirane sandale od mog Arapina...
(mislim da ce stajati na polici u kuci jer mi je zao tolikih para iako nisu moje )  [ludak]
Ma da,jel hoæe ozbiljnu curu?Ukoliko si ti bila ciljana grupa,ima da ti kupi jo¹ jedan par istih!Ni da se zagrcne bre!

milomir22

Citat: Jecko poslato 28 Decembar, 2018, 13:06
Dobih dizajnirane sandale od mog Arapina...
(mislim da ce stajati na polici u kuci jer mi je zao tolikih para iako nisu moje )  [ludak]

Cepaj to, boli te uvo, cena sirove nafte po barelu ide na gore.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

mareskin

Citat: Jecko poslato 28 Decembar, 2018, 13:06
Dobih dizajnirane sandale od mog Arapina...
(mislim da ce stajati na polici u kuci jer mi je zao tolikih para iako nisu moje )  [ludak]

Nemoj da se naljuti¹, ali da si ti moja devojka ja bih ti kupio èizme. I to duboke. Od skoro prave ko¾e.
Sandale imaju mnogo manje materijala i ispadaju prsti :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hattrick

Ja da sam Arapin ja bih imao jos 4 zene pored tebe, i kupio bih jednoj sandale, jednoj salonke, jednoj cizme, i tako redom, pa pozajmljujte jedna drugoj.  :)

UFF

i ja bi joj kupio cizme, ali muske i moju velicinu, pa kad je njoj zao da nosi jbg mora neko :D

Hattrick

Zato moj cale za 8. mart, lepo kevi poklon usisivac, i nakrivi kapu.  [rofl]

mkt

Najjaca bleja ove god
Bircuz je zabavan do jaja kad bacis rovca o politici



Lazic

Citat: dzimika poslato 28 Decembar, 2018, 14:10
ja taman mislio 31og da ti doteram jedan motor :P
Hehehe, menjam prednji lonac na kolima 31.12.... :D Zakazao pre 10 dana... :D Kod lika u Valjevu gde sam menjao zadnji u novembru... :)


@Milomir22:
Ne prati¹ na èasu, cena nafte pada...

Jecko

Hahhaa kakvi ste vi kraljevi, nesmejah se lepo :D

@Hattrick, mozda bi i on imao cetiri zene kad bi mu ova ovde, moja malenkost, dozvolila.
Moze on da bude Arapin dokle hoce, ali ja sam Srpkinja :D

Nego, njihovo visocanstvo Louboutin sandale