Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


mali_zmaj

oj nisam zadnje vrijeme puno na forumu,sta se desava Balkan sv ok??
jin-jang

Lazic

Trebalo je da joj amputiraju jezik al' se izvukla...

mali_zmaj

Pa ti  vidi ostar jezik,ili teska ruka!! Meni nekako lakse da me ispickara,no da me nalupa!!      ;D   ;)
jin-jang

zVuk

nego mali_zmaju sta s' desava u banja luci....??....oce l' past' mile...??
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic

'oæe al' zamalo... I on se zabetonir'o u fotelju... Sinoæ èujem da su Soro¹ i ciJa oteli i ubili onog klinca da bi smestili Dodiku... :o Pre toga sam èuo da su ubice(ili pomagaèi) iz mupa rS... Priznajem da mi verzija sa Soro¹em manje pije vodu...

dzimika

Ma da, Soros je naredio da otmu nekog random klinca sa ulice, ubiju ga da bi smestili Dodiku, to kao da je AV izjavio, a Soros je glavni krivac izgleda za sva zla u svetu, kao da nijedan drugi mocnik ne postoji osim njega i kao da ne postoji bolji nacin da se smesti Dodiku od ubistva nekog random klinca

Koliko sam ja razumeo policija je uhvatila klinca na ulici jer se zatekao tu tj u pogresno vreme na pogresnom mestu, a oni trazili nekog slicnog opisa zbog neke pljacke, malo ga tetkica tukla da prizna pa preterali, pa onda iscenirali kao samoubistvo, samo sto nikome ne pije vodu sve to iz vise cinjenica ali ajde, mali je ovo svet i svasta se nesto sazna, a saznace se i ko je klinca ubio samo ako se malo narod digne, samo je steta sto to neki gledaju da iskoriste

El Jefe

Анонимни доброчинитељ у Вршцу поклонио по 3.000 дин. за више од 1500. корисника социјалне помоћи. То је право доброчинство, доброчинство није када некоме нешто поклониш и оглашаваш на сва звона.
Друштво за заштиту од животиња


CBRR1

Citat: El Jefe poslato 26 Decembar, 2018, 18:50
Анонимни доброчинитељ у Вршцу поклонио по 3.000 дин. за више од 1500. корисника социјалне помоћи. То је право доброчинство, доброчинство није када некоме нешто поклониш и оглашаваш на сва звона.

Skoro 40k e...Svaka mu cast!

Kostić

Citat: Boban_m poslato 26 Decembar, 2018, 15:46
Za 3% onih koji su imali, nacionalizacija nije bila zabavna ni malo, ali je urnebesno da onih 97÷ koje je komunizam od bosonogih preveo u skolovanu radnicku klasu prica u njihovo ime.

sve sama suva inteligencija :)

Lazic

Citat: El Jefe poslato 26 Decembar, 2018, 18:50
Анонимни доброчинитељ у Вршцу поклонио по 3.000 дин. за више од 1500. корисника социјалне помоћи. То је право доброчинство, доброчинство није када некоме нешто поклониш и оглашаваш на сва звона.
Samo da zna¹, i ovde ima ljudi koji su mnogima uskakali u ¹kripcu a skoro niko ne zna... Koliko se seæam biblije i ne treba da se laje unaokolo jer onda to nije dobroèinstvo nego politièki marketing...




@Kostiæ:
Posledica te emancipacije je bila ono ¹to pi¹e ispod mog avatara, posadili èobane za kompjutere, a kompjutera¹e poslali da èuvaju ovce... Meni to uop¹te ne bi smetalo, al' je kontraproduktivno...


Prièam ¾eni kako bi u mojoj zemlji izgledalo dobijanje vozaèke dozvole... Prvo bi morao da doka¾e¹ da ¾eli¹ da vozi¹. Al' ne zato ¹to ti treba dozvola zbog posla, nego da ¾udi¹ za krivinama i brzinom. Posle toga bi morao da kroz obuku doka¾e¹ da ima¹ reflekse, procenu brzine i sposobnost snala¾enja u 3D prostoru. Na polaganju bi morao da telefonira¹ sa ¾enom/devojkom/mamom, ko god da vi¹e smara...Æao zdravo retardima za volanom...

dzimika

ma sto, dati svima dozvole i onda prirodna selekcija

mali_zmaj

Citat: zVuk poslato 26 Decembar, 2018, 18:10
nego mali_zmaju sta s' desava u banja luci....??....oce l' past' mile...??

Nece taj tako brzo!! Ista fela kao i ovaj vas,pajserom da ga pokusas odvojiti od fotelje jok!!  Ima jako glasacko tjelo,opozicija goli k..ac!! Jbg....
jin-jang

Lazic

Citat: dzimika poslato 26 Decembar, 2018, 21:03
ma sto, dati svima dozvole i onda prirodna selekcija
Bilo bi mrtvih i nevinih... Inaèe, svakako æe sve na Zemlji kad tad da re¹i prirodna selekcija...

Kostić

poèetak kraja jedne ozbiljne dr¾ave je i¹o trip - intelektualac srbin rukovodilac naredi da se prave gume sa dva platna al na presi ostaje broj èetiri i proda to ¾abarima i ¾abari iseku jednu i prebroje dva platna umesto èetiri i sve vrati nazad.

danas: -  srbija uveze nes kafu u kojoj fali 25 posto gratisa (roba za niskorodne dr¾ave) i boli je kurac da sve vrati nazad, al ima urednu akciznu markicu.


eto :)




podr¾avam 'kriminalca' koji donosi nes kafu u kesicama od 20 grama bez akcizne markice, jer sa èetiri te kesice napunim konzervu od sto grama do vrha.







Kostić

ono ¹to je na¹ intelektualac slao evropi a ona vraæala sad evropa ¹alje nama al mi ne vraæamo


jer smo pièke

Kostić

al uredno naplatimo akciznu marku i u tome je razlika izmeðu evrope i nas

pati mile razmi¹ljaj

:)

Kostić

#19478
ej mige, jel i kod tebe kad upali¹ duga upale se i maglajke a kad upali¹ ono za maglu desno de su brisaèi upali samo pozadi a ne i napred? jel tako po fabrici il nije?

kod mene kad upailm duga pale i maglajke one dole napred, a kad zavrnem na ono desno za maglu samo pozadi pa se evo èe¹em danima dal je tako po fabrici il je neko prèko


al sviða mi se onaj toèkiæ za dizanje i spu¹tanje farova. kad ih dignem i upalim duga, vidi se novi sad ;D

Slaninar

Citat: El Jefe poslato 26 Decembar, 2018, 18:50
Анонимни доброчинитељ у Вршцу поклонио по 3.000 дин. за више од 1500. корисника социјалне помоћи. То је право доброчинство, доброчинство није када некоме нешто поклониш и оглашаваш на сва звона.

Onom ko dobija pare je pravo dobroèinstvo i ako oglasi¹ na sva zvona.  :)
T.j. ne bih imao ni¹ta protiv da svi bogati dele ¹akom & kapom sirotinji, pa makar se vrteli posle po ceo dan na TV-u zbog toga.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen