Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 20 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole


misa-pei

Auuuuu... De me naðe! I to ST4. Joj, lele majka...

Èestitam! Da se navoza¹ u slast!
Država je najveći neprijatelj naroda

UFF

pa jesi li ti to kupio da se vozis ili da popravljas? :D

ЯЭВОЛУТИОН

sto taj motor ne voli da se vozi ispod 100 na sat.....preko stotke super, ali ispod toga je neprihvatljiv....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

banevuk

Citat: UFF poslato 08 Oktobar, 2018, 23:47
pa jesi li ti to kupio da se vozis ili da popravljas? :D


Alat i uputstvo.................... spreman za sezonu  ;D ;D [hello] [hello] [cheers] [cheers] [cheers]
Inaæe hvala svima na lepim ¾eljama  [cheers] [cheers]

megaidiot

svaka cast!
ako ide kako izgleda mora da ide mnoooogo dobro  [thumb_up]

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 09 Oktobar, 2018, 00:15
sto taj motor ne voli da se vozi ispod 100 na sat.....
ne voli ni kinez, al ne moze brze

®or¾

 Boga mi jo¹ uvek se kezim.Parkirao auto pored vrtiæa i odem na kvanta¹.Vraæam se ,pet ¹est devojèica i deèaka,kada sam se vraæao,iz ograðenog dvori¹ta( ko' da su u zoo- vrtu),deru se " dobar dan gospodine, mi bi da vam poklonimo cveæe" ,naravno poènem da se smejem i zajebavam sa njima( pobrali su sav korov iz dvori¹ta), a po¹to sam imao poprilièno èokolada u torbi,ka¾em ja njima ajd zovite vaspitaèicu.Ide mi slava ,pa sam nakupovao Milki ko za novu godinu.Doðe ¾ena( lepa), i ja je pitam koliko dece ima u grupi.Ona vrlo ljubaz no odgovori 26-¹estoro.Jebiga ja deset èokolada od 200gr.u torbi.Pitam je jel mo¾ete da im razdelite posle u¾ine èokoladu,jako su me razne¾ili i vratili mi veru da u Srbiji jo¹ uvek mo¾e da bude lepo vaspitane dece,ka¾e ona ne praktikujemo ali ok.Dam ja njoj te èokolade i objasnim da sam je zvao samo zbog,da ne bude ( da èika bonu), jer su me klinci stvarno odu¹evili.Nisu bili nametljivi niti su i¹ta tra¾ili,no ima nade da neæe ba¹ svi biti vaspitani,putem rijalitija i Cece,  Mece,Kije i ostalih novokomponovanih lelemuda! [yahoo]  [cheers]

UFF


Boban_m

Uzeo telefon od vaspitacice, a nama prica tatatatira pricice 😁

®or¾

 [rofl]  [rofl] Kakvi ste vi ludaci,korov uzeo i zvizno u prvi kontejner,broj telefona nisam,matora je za mene [rofl],a u tom vrtiæu mi je biv¹a cura pedagog,pa ba¹ i nema smisla [andjeo].

Kostić

a da vidi¹ kad idu iz ¹kole il iz obdani¹ta pa ne mo¾e¹ da ne stane¹ s motorem tri minuta dok sa svima ne podeli¹ giv mi pet a mame se samo osmehuju ;D

mrle

Citat: kosta66 poslato 09 Oktobar, 2018, 16:05
a da vidi¹ kad idu iz ¹kole il iz obdani¹ta pa ne mo¾e¹ da ne stane¹ s motorem tri minuta dok sa svima ne podeli¹ giv mi pet a mame se samo osmehuju ;D
svaki dan motorom vozim svoje klince...

Kostić

ja kad prolazim pored tesle ne mogu da odem kolko navale na baci pet, krene jedan pa za njim èopor :)

mali_zmaj

jin-jang

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Hattrick

Citat: Hoh¹tapler poslato 07 Oktobar, 2018, 09:46
Citat: Hattrick poslato 06 Oktobar, 2018, 23:30
Ja sinoc platio na NIS-u 173.40 din/L. Dobro jos je izdrzljivo, za sad pickaramo po internetu. Na 200 pickaramo i uzivo. Na 300 idemo u 'Ajduke. :D Il kupimo Tesle. :D
...ima kurac.
Ima svi da napisu ljutit twit...i nastave da listaju sise po instagramu... I onda odu u trzni centar da kupe uske farmerice I majcicu... I voskic za bradu... Shopping centar generacija...

Pa ono jeste tako.  :) Ali hajde, cisto da bude da se kao bunimo, kao nesto se desava.  :) Mada i oni ga kilave, sve to presporo, evo veceras je tek na 175.40€ na Gaspromu.  :)

Citat: monsterbnt poslato 07 Oktobar, 2018, 00:20
E kurac tesla.... ne moz registrujes jer NEMA KUBIKAZU!!!!

Pa ta prica bila jos pre 5 godina. I kao to ce hitno da resavaju. :D Zastita zivotne okoline, ekonomski tigar, elektricni automobili i tako te stvari.  :) Ja mislio to odavno reseno.  :)

Hohštapler

Citat: Laziæ poslato 08 Oktobar, 2018, 17:28
Amerima sve mora da pi¹e...

Naravno, nema dvosmisleno i nema simbola.
Nema èepa s brojem "710" ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

u taj cep se doliva 710 ccm vode kad god otvoris haubu...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Ne mogu, morao sam da ti vratim ime... :o ;D

Hattrick