Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Boban_m

Kaze lik to je tako, gasi se kad krenes. S jedne strane sam pomalo sumnjicav, a s druge lik zivi u kuci od 3 M$ i ima parkiran Porsche 911 GTS ;D

Hattrick


Flavius Valerius Aurelius

#18982
Petak stavio nove gume i provozao se "malo" juèe i danas👌


Lazic


Kostić

управо је на мој прозор дошао један мали врабац и почео да живчани на мене, каже ајд у пичку материну иди напоље јел ти ороскоп реко да ћеш да нађеш рибу само ако будеш висио по улице, наравно на матерњем му врапчијем језику и ја га слушам и ћутим и само се насмејем, па маму ти јебем врапчију и ти си нашо да ме зајебаваш у рано јутро, ош мало неса, он неће и оде

и јебига


мегаидиоте јел ово бунбар ил мотор ;Д

megaidiot


megaidiot

Citat: Boban_m poslato 08 Oktobar, 2018, 04:37
Kaze lik to je tako, gasi se kad krenes
pa i kod tebe je tako zar ne? ali nece da se upali ako je slab akumulator. kod mene nema brake failure lampa nego samo dve za abs, mozda je drugacije za usa trziste. ako mozes probaj ga sa dobrim akumulatorom, a taj 09 ima servo kocnice pa je to bas vazno, jel tako?

lazicu jel kod tebe privezak il kod ane il kod castora? :D aj navrati kad stignes sad sam u domovini neko vreme.

bucko

Citat: Boban_m poslato 08 Oktobar, 2018, 04:37
Kaze lik to je tako, gasi se kad krenes. S jedne strane sam pomalo sumnjicav, a s druge lik zivi u kuci od 3 M$ i ima parkiran Porsche 911 GTS ;D

sa  mojim 08 sam presao samo 40 k a dva puta sam menjao rucke,trose se ko lude a menjaju se u kompletu sa grejacima,zato ljudi namotaju onu traku za rukohvat od teniskog reketa i vooozeee

Boban_m


megaidiot


bucko

upload photo temporary

Da,na kontaktu blinka a kad krenes ugasi se jer uradi kontrolu i zapamti
Parametre tek kad se okrenu tockovi par puta

Lazic


PECA BMW

Citat: bucko poslato 08 Oktobar, 2018, 11:51
Citat: Boban_m poslato 08 Oktobar, 2018, 04:37
Kaze lik to je tako, gasi se kad krenes. S jedne strane sam pomalo sumnjicav, a s druge lik zivi u kuci od 3 M$ i ima parkiran Porsche 911 GTS ;D

sa  mojim 08 sam presao samo 40 k a dva puta sam menjao rucke,trose se ko lude a menjaju se u kompletu sa grejacima,zato ljudi namotaju onu traku za rukohvat od teniskog reketa i vooozeee

Nisi morao i grejac , moze samo guma da se zameni .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

bucko

Kad mi je trebalo nije moglo,ja ga odrzavam kod Radulovica i nije bila opcija da se poruci zasebno

PECA BMW

Citat: bucko poslato 08 Oktobar, 2018, 20:33
Kad mi je trebalo nije moglo,ja ga odrzavam kod Radulovica i nije bila opcija da se poruci zasebno

A pa da naravno nece oni u servisu da ti ponude jeftiniju opciju . Eno na KP ima nove rucice za 1800din .

Stare iseces skalpelom pazljivo i navuces nove , grejac ostaje gde jeste . Ko one kineske sa Alija imaju u gumu uliven grejac pa samo mozes da bacis sve .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Boban_m

A kad navlacis, najbolji je picin sok. Klizav dok je vlazan, lijepi kad se osusi ;D

PECA BMW

Citat: Boban_m poslato 08 Oktobar, 2018, 20:54
A kad navlacis, najbolji je picin sok. Klizav dok je vlazan, lijepi kad se osusi ;D

vidi ti njega zna za foru . a znas li da mora bite od mlade gde tek pocela dlaka da nice :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

banevuk

'Ajde da se zapljunem. Do¹lo novo mezimèe u kuæu. I ja malo da se kurèim po stare dane (ako nisam do sad 😂😂)🍻🍻🍻

Послато са LG-H870 уз помоћ Тапатока

Boban_m

Cestitam Bane, crveno na radost [thumb_up]

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.