Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

Citat: Laziæ poslato 06 Oktobar, 2018, 20:24
Deriko¾e

ajde, pa ¹ta ti oæe¹, da bude dvaes dinara? idi ti odgaj peèenje pa ga daj nekome za d¾. kod mene u æiri prasetje 1200 jagnjetje 1600 srpsko. ima trliæ za 900 al kod trliæa se ne ide. argentina brazil jok. samo srpsko.

Lazic


Hattrick

Ja sinoc platio na NIS-u 173.40 din/L. Dobro jos je izdrzljivo, za sad pickaramo po internetu. Na 200 pickaramo i uzivo. Na 300 idemo u 'Ajduke. :D Il kupimo Tesle. :D

monsterbnt

E kurac tesla.... ne moz registrujes jer NEMA KUBIKAZU!!!!
Smrt SVIMA!!!!

eclipse4

pa na voltazu ima strujomer pod haubu :)

Gavrolini

1000din za peèenje je dzab dzaba

Kostić

Citat: Hattrick poslato 06 Oktobar, 2018, 23:30
Ja sinoc platio na NIS-u 173.40 din/L. Dobro jos je izdrzljivo, za sad pickaramo po internetu. Na 200 pickaramo i uzivo. Na 300 idemo u 'Ajduke. :D Il kupimo Tesle. :D

ma bole me ðoka nek poskupljuje, neæu da se vozim i æao. to je najte¾i udarac na akcizu, kad lepo parkira¹ i ¹vercuje¹ se busom. nego raskopali rakovicu dole kod stare milicije evo koliko meseci sve idemo naokolo, kao da je neko raèunao i smi¹ljao kako da napravi kolaps pa da potro¹imo ¹to vi¹e goriva... ova pèkst-a rakovica je zaposela staru miliciju u kojoj se 50 godina davila kad su poplave i sad je tu sedi¹te politike i sad eto mora da se re¹i kanalizacija da se politika ne davi ko narodna milicija Jugoslavije

Hohštapler

Citat: Hattrick poslato 06 Oktobar, 2018, 23:30
Ja sinoc platio na NIS-u 173.40 din/L. Dobro jos je izdrzljivo, za sad pickaramo po internetu. Na 200 pickaramo i uzivo. Na 300 idemo u 'Ajduke. :D Il kupimo Tesle. :D
...ima kurac.
Ima svi da napisu ljutit twit...i nastave da listaju sise po instagramu... I onda odu u trzni centar da kupe uske farmerice I majcicu... I voskic za bradu... Shopping centar generacija...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

moje dete je juèe ceo dan istovaralo 20 tona robe i kad je trebao da doðe kuæi, zarobljen je na kanarevom brdu i sreæa da mu je tamo sestra pa je èekao æaleta da doðe po njega preko tri pièke materine sat vremena onako umoran, jer je rakovica pravila maraton u subotu, kad se radi.

rakovico, jebem ti ja mater, maraton se pravi nedeljom i jebo te ker da te jebo i tebe i sav ovaj haos i politiku i kurèenje i ovih devet le¾eæih u ulici i sve te jebalo oslobodi nam jebene ulice

Kostić

ferari u ko¹u. ¹teta ¹to je bila gu¾va pa nismo mogli da se igramo lepo ;D

Lazic

Da vozi¹ klea samo bi gledao do 3.0tdi za trkanje... :o Na kratko... ;D

Kostić

prevelik je i pre¹irok za ko¹ i taj teren al je èova nagazio mu¹ki realno ne mo¾e tu da pobegne al umetnos je terati to po ko¹u ;D a jo¹ mi je u glavi onaj popreèeni lamb... pa me malo bilo i frka  :o ;D

mali_zmaj

Danas slozio voznjicu,blizu dvjesta km..,malo nas kisa zalila,nista previse..,sacekali na pumpi da prodje....,vratili se kuci,mozak dvajs kila laksi...
jin-jang

megaidiot


Boban_m

Cestitam, pravi gastarbajterski. Mislim za Bec-Bg. Koliko, sta, kako?

megaidiot

6 sati na motoru nisam ni osetio, vise sam se umorio kad sam isao autom.
ne bi sad uzimao jos jedan motor, ali pojavio se iznenada, neki matori lik se sjebao zdravstveno pa njegovi prodaju sva njegova vozila, 2000. 70k presao, sva servisna istorija, abs radi, deluje odrzavano, matori stavio wilbers amortizere, maglenke, celu instalaciju za garmina, original kofere i neki givi æivot, ima par tragova da je malko padao pa sam na porodicnu tragediju malo i cenu spustio, samo sam kulumator morao da zamenim. sad moram da prodam fazera a zao mi. :D

Boban_m

I ja sam danas gledao 09 GSA. 16500 milja, sva 3 limena kofera, Zumo. Cijena je ok, povoljna, ali malo me bune potpuno izlizane gumene rucke. Rekao mi je da je jedno vrijeme motor stajao napolju, ali nije mi jasno kako su rucke tako izlizane za tih 27500 km. Motor izgleda sjajno, sem matorih guma. I sija mu lampica breaks failure ili tako nesto, on kaze da se to ugasi kad krenes. Nesam skolovala. Sad me crv jede.

PECA BMW

Citat: Boban_m poslato 08 Oktobar, 2018, 01:59
I ja sam danas gledao 09 GSA. 16500 milja, sva 3 limena kofera, Zumo. Cijena je ok, povoljna, ali malo me bune potpuno izlizane gumene rucke. Rekao mi je da je jedno vrijeme motor stajao napolju, ali nije mi jasno kako su rucke tako izlizane za tih 27500 km. Motor izgleda sjajno, sem matorih guma. I sija mu lampica breaks failure ili tako nesto, on kaze da se to ugasi kad krenes. Nesam skolovala. Sad me crv jede.

Rucice se trose i to je normalno , prave ih od neke posebne gume koja dobro prenosi temperaturu grejaca ali se brzo pohaba .
Lampica za ABS se gasi tek kad motor krene preko 5km/h
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Boban_m

Tako nesto mi se i motalo po glavi da se gasi kad se krene. Samo ne kapiram kakve ABS ima veze sa breaks failure, valjda ima posebnu lampicu.

PECA BMW

Moguce i da je pumpa abs-a crkla . Lako se resava u kucnoj radinosti. Ako resis da uzmes obori mu cenu za 1000$ zbog kvara i kupuj ako ti sve ostalo odgovara
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !