Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: mali_zmaj poslato 04 Jul, 2017, 20:28
Lazicu kad ces da turis one zmigule na Klea?  Il cekas da sjebes one stare? he he
Malopre sam ih gledao i ba¹ o tome razmi¹ljao... Da ih ne ureknem... ;D

Kostić

mislim da vi¹e nisu za upotrebu, uramiæu ih. trajale su du¾e od 30 godina. ne treba, nem pare, a gavra ka¾e da je sramota da prosim :)






Lazic

O tupad¾ijo, ne prosi¹, ja odavno hteo da ti poklonim, samo zaboravio da ti ka¾em... :-* Sva i da hoæe¹ da kupi¹, ja ne bi prodavao skoro èitave rukavice...

Gavrolini

Sramota nego sta nego je sramota. Ko je dovoljno zdrav da vozi motor on je dovoljno zdrav i da radi i zaradi za opremu. Ali je lakse biti lenj i kukati.

Slaninar

Citat: Gavrolini poslato 04 Jul, 2017, 22:11
Sramota nego sta nego je sramota. Ko je dovoljno zdrav da vozi motor on je dovoljno zdrav i da radi i zaradi za opremu. Ali je lakse biti lenj i kukati.

Ovi na kasi u Idei se ubi¹e od posla za 30ak hiljada meseèno. Ko ima jo¹ nekih obaveza - te¹ko se skupi i za ¹ta.
Davno su pro¹la vremena kad se radom moglo zaraditi. Ne znaju svi da prave pare, koliko god se ubijali od posla. Sistem je tako napravljen da ko najvi¹e radi (èesto i odgovorne poslove) dobija za puko pre¾ivljavanje.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

milomir22

Nije bitno koliko radis, vec sta.

Moj otac je penzioner, sada je poljoprivrednik-amater sa dosta mehanizacije i nesto malo stoke, a ne obradi vise od 3 hektara zemlje sve ukupno. Ubija se od posla svaki dan po ceo dan i zaradio je to da imamo sta zdravo da pojedemo, kad se prevede u novac, ne verujem da proizvede vise od hiljadu dinara dnevno.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

bucko

#16486
U parama hiljdu dindzi ali u zdravlju mnooogo vise,i njegovom i va¹em.
Najbitnije stvari u zivotu su obicno besplatne.


! No longer available

UFF

Citat: bucko poslato 04 Jul, 2017, 14:40
pored onolke reke,greota

ja ga ne bi vadio nikako

pa sta da radim u toj tamno braon reci?  [neampojma]

da plivam u govnima?

mkt


bucko

Citat: UFF poslato 05 Jul, 2017, 00:45
Citat: bucko poslato 04 Jul, 2017, 14:40
pored onolke reke,greota

ja ga ne bi vadio nikako

pa sta da radim u toj tamno braon reci?  [neampojma]

da plivam u govnima?
Ne bi se bas slozio,ima sedam dana da je iz zelene presla u braon i to zato sto se ugrejala na 28-29 stepeni

https://postimg.org/image/qbvcownvl/][/url

https://postimg.org/image/53ho7h9ep/][/url

UFF

nemam ja novca za to planinarenje

mogu samo uz obalu da plivam medju plutajucim plasticnim flasama

Lazic

U zeleno je boji Drina kad je raspolo¾ena... ;D Kad nije, video i nju kod Loznice da izgleda k'o Sava... ;D

Kostić

sami ste sebi napravili da plivate u govnima i plastiènim fla¹ama. nije do¹o neko sa strane da baca ðubre oko kuæa na vodi.

laziæu, neæu rukavice. kad se zaposlim ko neki i nakamèim pare, onda æu da se bahatim sa rukavicama od 500 evra i da serem onima, koji nemaju ni za polovne :)

Hattrick

Si vid'o moj bata Kole, nekom vire prsti, a neki felne i koseve oblazu u boks kozu  :)









Kostić


Kostić

Citat: Gavrolini poslato 04 Jul, 2017, 22:11
Sramota nego sta nego je sramota. Ko je dovoljno zdrav da vozi motor on je dovoljno zdrav i da radi i zaradi za opremu. Ali je lakse biti lenj i kukati.

sreæa moja pa ja ne patim da imam opremu. vi¹e volim da se vozim go u gatje na skejtu, nego da imam opremu i nov motor :)

sramota je ukrasti i prevariti, nije sramota prositi.

al, sit gladnome ne veruje. mudra narodna.

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Gavrolini

Po meni je velika sramota kad radno sposoban covek prosi.   Ne samo sto prosi nego pljuje po svima koji rade dok od istih ocekuje milostinju.

Major

Citat: Hattrick poslato 05 Jul, 2017, 07:28
Si vid'o moj bata Kole, nekom vire prsti, a neki felne i koseve oblazu u boks kozu  :)

Boze koja ciganija... [povracanje]

Kostić

biker boje, u poku¹aju ;D

mladi mudraèe, veæa je bruka nepo¹tovanje, vreðanje i pljuvanje po starijim osobama. i to mladalaèko kurèenje bez pardona. kad stvori¹ ono ¹to sam ja stvorio, doði pa seri po svemu ¹to ti je ispod èasti.