Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 20 gostiju pregledaju ovu temu.

Andreja

Kosta, ispa¹æe¹ najveæa sisa bude¹ li se javio pre Debelog na forumu. Nije da ne ¾elim da si prisutan ali mnogo bre svira¹ kurcu. Ajd vidimo se :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 03 Jul, 2017, 09:27
.... Mogao bi da se sam odbanuje, ali hoæe da po¹teno odslu¾i... ;D

mogo bi i u tvorza za to isto zato hoce da posteno odsluzi....

takve ovde u mom kraju za pola sata prevaspitaju i bude ko devojcica posle,pocne cak i da persira :)

Lazic

Tvoj kraj se ne raèuna, kod vas ¾deru posteljice... :o ;D

eclipse4

Neeee to radi onaj gril bil sto pije sam svoju mokracu zbog belancevina i sisa hemoroide zbog bolje cirkulacije

mali_zmaj

Citat: eclipse4 poslato 03 Jul, 2017, 19:42
verujem da te je jako zaboleo donji abdomen kad god  te nazvao ustasom.

Ma sav sam se potresao.... ,nazvao me ustasoljupcem,preciznije..,al rekao je da me razumije..,rodjen sam ipak u Hrvatskoj,nema sav je razuman....

Ma DZ je malo pacenik,nista vise,vjerujem da je ok..,kad hoce da bude!!   
jin-jang

Kostić

Citat: mi¹ko_kolo poslato 03 Jul, 2017, 16:06
Citat: kosta66 poslato 03 Jul, 2017, 10:24
debeli èmar uop¹te nije lo¹ èoek. to ¹to jede govna ko baba ratluk, to je zato ¹to je isti ko i jo¹ buljuk nas i nema dlake na jeziku i voli da nervira ljude jer mu je to interesantno.
Zna¹ ¹ta, to ¹to je njemu interesantno da sere po ljudima, je njegov problem. A ne bi trebalo, bar po onima koji su ti imalo u ¾ivotu pomogli, odnosno nisu ti nièim odmogli. Laziæ zna o èemu prièam. E, zato sam ga ja izignorisao i nemam problem i kad jeste i kad nije tu. Zabole me paja.

kapiram ja tebe, al evo ovde je pala jo¹ jedna direktna uvreda od gavre. padaju razne uvrede kako ko kome, pa niko nije dobio ¹ut u bulju. debeli opet nije lo¹iji od drugih, al nije omiljen od veæine. i meni ide na ¾ivce pa mi ne smeta i ne bi ga banovo. gavra je zaradio iks do¾ivotnih banova unazad koliko vremena, al niko nije tra¾io da dobije ¹ut, a i pitanje je da li bi ga dobio.

zeleni zub je isto ¹to i pablo. amin.

UFF


Lazic

Pablo je o¾enjen, ima i decu/dete... :D

UFF


Kostić


bucko

pored onolke reke,greota

ja ga ne bi vadio nikako

Lazic

Nije on biv¹i preCednik pa da ima kuæu na pla¾i...

mali_zmaj

Kole i njegove uzreèice.., brate crkoh smijuæi se od njegovih komentara... "to ¹to jede govna ko baba ratluk"....,znaèi svrnuo sam se sa stolice odmah...   [rofl]  [rofl]  [rofl]  [rofl]
jin-jang

Gavrolini


Kostić

ja¹ta. evo i gavra navratio, ostalo mu ne¹to opreme da proda pa aj usput i da proæaska sa nama malo, ni¹ta ne ko¹ta

Gavrolini

Naravno. Od neceg mora da se zivi. Nije sramota. Sramota je biti parazit i kukati za milostinju.

Lazic

E da, Kostiæu, imam 2-3 para skoro èitavih rukavica, sve su bolje nego one tvoje... :o

Gavrolini

Inace mi je Lazic najbolja musterija. I ako misli da smo dobri na njemu sam danas opet debelo zaradio.

Lazic


mali_zmaj

Lazicu kad ces da turis one zmigule na Klea?  Il cekas da sjebes one stare? he he
jin-jang