Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF


eclipse4

vredja,vredja,vredja i na kraju ga ispusi za sve u kompletu....sta ces....al su ovakvi obicno obuceni u duginim bojama na ratistu  [ljubav]

kapiram da se neko trudi da stekne prijatelje...al da neko stekne sto vise neprijatelja...da vredja clanove sopstvene porodice (bar tak vidim forum)....to.....nikako ne mogu da kapiram....
uostalom slace nam opet pozdrave preko lazica.

Slaninar

Citat: UFF poslato 03 Jul, 2017, 00:49
jel da da sam pametnica a?  :-*

/stavlja fluroescentne pertle

Jesi, car si!  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Petar je skroz korektan za te banove, kao Kristijan i zatvori... ;D Mogao bi da se sam odbanuje, ali hoæe da po¹teno odslu¾i... ;D


@UFF:
Jel Poenix tamo turistièki ili migrirao....?


Kostić

debeli èmar uop¹te nije lo¹ èoek. to ¹to jede govna ko baba ratluk, to je zato ¹to je isti ko i jo¹ buljuk nas i nema dlake na jeziku i voli da nervira ljude jer mu je to interesantno. ja æu solidarno da mu se pridru¾im u æutanju i virenju bez javljanja. na¹ je pa da jebe rak raka, ¹to bi reko laziæ, koji nije daleko od zmaja. i sland¾a i kosta i jo¹ poneki.

u¾ivajte u zelenim travnjacima, zaraðivanju na kontejnerima ( zmaj sindrom...) i u ¹oderu koji vuèe meksiko plavi jugi¹a... :)

Lazic

Aj pa Kostiæu... ;D

Jo¹ samo 1459 dana... :)

stilgar

Ja bi dodo i 0 iza 9 😀

mkt

napravite neku temu tipa `zmajevo sokace ili zmajeva celija` gde ce jedino moci da pise, dosadno ovako bez njega

Slaninar

Citat: mkt poslato 03 Jul, 2017, 13:32
napravite neku temu tipa `zmajevo sokace ili zmajeva celija` gde ce jedino moci da pise, dosadno ovako bez njega

"Zmajevo gnezdo".  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Gavrolini

Forum bez debelog i stare kajle u pokusaju! (Samo odgovaram na pitanje iz naslova teme)

viper

U zmajevom gnezdu i kostino sokaèe 😉

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Gavrolini

Ili jednostavno SEPTICKA JAMA

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Au bre Gavro, al' ti je lako izmamiti osmeh... ;D

mkt


mi¹ko_kolo

Citat: kosta66 poslato 03 Jul, 2017, 10:24
debeli èmar uop¹te nije lo¹ èoek. to ¹to jede govna ko baba ratluk, to je zato ¹to je isti ko i jo¹ buljuk nas i nema dlake na jeziku i voli da nervira ljude jer mu je to interesantno.
Zna¹ ¹ta, to ¹to je njemu interesantno da sere po ljudima, je njegov problem. A ne bi trebalo, bar po onima koji su ti imalo u ¾ivotu pomogli, odnosno nisu ti nièim odmogli. Laziæ zna o èemu prièam. E, zato sam ga ja izignorisao i nemam problem i kad jeste i kad nije tu. Zabole me paja.

mali_zmaj

Aaaa jel ga mogu sad deignorisati!?     [rofl]
jin-jang

Lazic

Mo¾e¹ jo¹ malo pa 1458 dana... [rofl]

mali_zmaj

Ne smijem,tu je on posmatra,iz zone sumraka,samo ceka....,sa burekom u ustima,i litrom jogrta u zasjedi,da me prozove ustasom!!
jin-jang

eclipse4

verujem da te je jako zaboleo donji abdomen kad god  te nazvao ustasom.