Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 19 gostiju pregledaju ovu temu.

Boban_m

Citat: Laziæ poslato 23 Maj, 2017, 02:24
Osim kad udari kriza sa nekretninama pa cena ide dole... ;D

3 spavaæe plus dnevna, plus kuhinja, kupatilo... 120+kvm? :D

Cijena prava sitnica? :D

To su kratkorocni trendovi, cijena uvijek ide gore. A cijena, pa reci cu ti da sam kupio prije 12-15mjeseci istu kucu, vjerovatno bi bila oko 50K manje. Florida je drzava sa najbrze rastucom populacijom u USA. Nisam mjerio povrsinu ali prostorije su dosta velike. Ali najvaznije je ono sto do sad nisam imao, a to je  dvoriste. Seljak covjek, ne moze bez livade ;D Dopada mi se sto je manja kuca i dvoriste potpuno ogradjena od vece i ima ulaz iz druge ulice tako da nemam nista sa stanarima koji su vec zive tamo i uredno placaju ;D

Sad kad UFF i ja pocnemo da se gadjamo sa alatima i tehnikama za dvoriste  [ludak]

PECA BMW

nego da ti raspalis jedan rostilj u onom cuvenom americkom "zadnjem dvoristu" i da mi svratimo da vidimo tu kucu , da je sto se kaze krstimo jednom MM zurkom a ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Boban_m

Prvo se upropastimo pa onda na plazu da se speremo [thumb_up]

Hattrick

Citat: Boban_m poslato 23 Maj, 2017, 02:50
Florida je drzava sa najbrze rastucom populacijom u USA.

Sa najbrze rastucom KOJOM populacijom ?  :D

Salim se, cestitam na prinovi, ako si odlucio da definitivno zivis tamo, svakako bolje da isplacujes svoj kredit, nego da placas kiriju, to mu dodje kao prinudna stednja  :D

Inace koliko para kuca, koliko procenata kamata, kolika je rata mesecno, koliko godisnje osiguranje kredita, osiuranje kuce, i porezi na stanovanje i nekretnine, daj neke konkretne info, sta si se stis'o  :)

Boban_m

Porez na stanovanje, sta je to? ;D
Kamata of 3.5% za prvu kucu pa na vise. Osiguranje kredita zavisi of tipa kredita I visine ucesca, u mom slucaju izmedju 35-180 u mom slucaju. Ratu znam otprilike jer ne znam osiguranje koliko ce tacno biti, a ni porez, pa se necu frljati.

A populacija...sarolika ;D

Hattrick

I ispred kuce 3 zastave, Americku levo, Srpsku desno, i MM u sredini.  :)

Nadalina

Citat: Boban_m poslato 23 Maj, 2017, 01:19
Od Majami medj. aerodroma (koji me ne interesuje) mozda 45 min, od Fort Lauderdale medj. aerodroma mozda 10 min ili manje. Mozda ako je noc mirna mozes da cujes, gledam ih svako vece.

Ceeeestitam na kupovini!!!! A, ' ladno sam ti bila tu po kraju! 😁😁😁
Aj nek je sa srecom, pa da sledeci put kad budem na Floridi banem i do tebe! ;D
Dzukela u podznaku

Boban_m

Hvala Nadice, obavezno da svratis!

Hattrick


Boban_m


Major

@ Boban-m> Ja sam pobegao sa casa kad si objasnjavao kako si ti uopste zavrsio u Amerikama?

Dragana friz

@ Boban M

Cestitam  :-*
Poz Olju i decu,toliko mi je drago sto ste se tako lepo snasli  :-* :-* :-*  [srce] [srce] [srce]

Jecko

Cestitam Bobaneee :)))) Sto je lose preko a :P
I ja sam ti bila tu u komsiluku a planiram da idem opet skorije...

Meni je taj deo Floride najlepsi za zivot...sve ti je na sat vremena....milina...  :)

I to je stvarno super sto si kupio kucu, ja nikako da se negde skrasim i da pocnem da se kucim jel....sve kao necu da ostajem :P

Nek je sa srecom :))))0

UFF

Citat: Hattrick poslato 23 Maj, 2017, 03:47
Citat: Boban_m poslato 23 Maj, 2017, 02:50
Florida je drzava sa najbrze rastucom populacijom u USA.

Sa najbrze rastucom KOJOM populacijom ?  :D


Pa pitona naravno

Boban_m


Lazic

Citat: UFF poslato 23 Maj, 2017, 10:37
Citat: Hattrick poslato 23 Maj, 2017, 03:47
Citat: Boban_m poslato 23 Maj, 2017, 02:50
Florida je drzava sa najbrze rastucom populacijom u USA.

Sa najbrze rastucom KOJOM populacijom ?  :D


Pa pitona naravno
Slièno. Kanaðana... ;D

Citat: Major poslato 23 Maj, 2017, 08:34
@ Boban-m> Ja sam pobegao sa casa kad si objasnjavao kako si ti uopste zavrsio u Amerikama?

Auuu... ;D

Drko¹ se prijavio na lutriju za zelenu kartu 2012-te i izvukli ga iz prve... :o ;D

Jeb'o te, pa prièao sam ti onda pre 3 godine kad smo se videli kod moje biv¹e firme na Vraèaru, vozio si crvenu Hondu 4x4... ;D Ba¹ sam te ubeðivao da se prijava ne plaæa, 'bem te zlatnu ribicu... ;D

Che

Citat: Boban_m poslato 22 Maj, 2017, 23:30
Agent prodavca prihvatio moju ponudu za kucu [yahoo]

Iskrene cestitke!!!!
javi kada krene bukiranje za Daytonu 2018 kod tebe :D

UFF


Major

Citat: Laziæ poslato 23 Maj, 2017, 15:30

Citat: Major poslato 23 Maj, 2017, 08:34
@ Boban-m> Ja sam pobegao sa casa kad si objasnjavao kako si ti uopste zavrsio u Amerikama?

Auuu... ;D

Drko¹ se prijavio na lutriju za zelenu kartu 2012-te i izvukli ga iz prve... :o ;D

Jeb'o te, pa prièao sam ti onda pre 3 godine kad smo se videli kod moje biv¹e firme na Vraèaru, vozio si crvenu Hondu 4x4... ;D Ba¹ sam te ubeðivao da se prijava ne plaæa, 'bem te zlatnu ribicu... ;D

Jbt jeste..
Cao ja sam Dori :D :D :D


DebeliZmaj

otsetao dana u KMN .. kaze nema vise svadbarskog ...
ok daj gulas... 450grama... jbt .. usvinjio sam se...
bez leba ... dakle dietalno .. OINK!
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell