Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF


Gvozden

Moz i na bus, sutra , casti brku vozaca i eto

megaidiot

juce voznja po kisi ceo dan, slikao par lepih mesta dok sam se susio.
a danas mangart i triglav, pa prezderavanje na bledskom jezeru i zanimljiva prica sa slovencem koji se predstavlja kao mile, a zovu ga jula, a sluzio vojsku na banjici. :D

nasao najjeftiniji smestaj ikad, na vrhu planine, samo sto nema vodopad pored sobe. do tamo gps navodi preko mosta koji je odnela poplava, a improvizovani most je sljunak koji fazer ne da ne voli nego samo bezi levo desno muka.

malo se svadjao sa menjacem, prva preduga, druga na niskim obrtajima kurac. mislim da ovo ima viska cilindra za mene. :D






DebeliZmaj

vido gejstinu veceras ... hahaha
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Andreja

Potpuno spontana vo¾nja od 400km, gomila zanimljivih situacija... :D Dobio okrugli far od ortaka :)
Kakav daaaaan!
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Nadalina

Citat: megaidiot poslato 22 Maj, 2017, 00:31
a danas mangart i triglav, pa prezderavanje na bledskom jezeru i zanimljiva prica sa slovencem koji se predstavlja kao mile, a zovu ga jula, a sluzio vojsku na banjici. :D

A, da odes da pojedes i koju trojansku krofnu?! I krempitu, naravno, kad si vec tamo!  :D

Uzivaj po Slo i kaci jos fotki!!!  [cheers]
Dzukela u podznaku

lord_oblivion

Citat: Andreja poslato 22 Maj, 2017, 02:48
Potpuno spontana vo¾nja od 400km, gomila zanimljivih situacija... :D Dobio okrugli far od ortaka :)
Kakav daaaaan!
Bez izuzetka, najbolje od najboljih vo¾nji [thumb_up]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Major


megaidiot

 [balavi]  [balavi] [balavi]

Citat: Nadalina poslato 22 Maj, 2017, 02:57
A, da odes da pojedes i koju trojansku krofnu?! I krempitu, naravno, kad si vec tamo!  :D
Uzivaj po Slo i kaci jos fotki!!!  [cheers]
nisam imao kada, danas vec arbeit arbeit. mozda sastavim sve fotke i nesto videa i poneko slovo u drugoj temi, kad stignem.

Citat: Andreja poslato 22 Maj, 2017, 02:48
Potpuno spontana vo¾nja od 400km, gomila zanimljivih situacija...
[thumb_up]

DraganPavlicevic

Juèe ujutro moj sin Luka i ja poranimo i po odvratnoj ki¹i pravac Kraljevo. Na Beranovcu veæ bilo dru¹tvo na okupu, pa iako je dobar deo jutra padalo ne¹to sitno, u¾ivali smo za sve pare. A kada je sve bilo gotovo, pravac Èaèak na drift vo¾nje. U meðuvremenu se i vreme prolep¹alo, tako da je u jednom trenutku bilo zaista toplo. Na¹li se sa drugarima, popilo se i pojelo i u¾ivalo u raznim bmw bravurama. Iskreno, mene je srce bolelo koliko su drali te ma¹ine, ali tako valjda treba. Bilo je i lepih i za izlo¾bu spremnih bmw-a, a ¾ao mi je ¹to mi nismo bili sa na¹om osmicom. Ona trenutno dobija ni¾e opruge. tako da æe malo-po-malo izgledati savr¹eno.

Boban_m

Agent prodavca prihvatio moju ponudu za kucu [yahoo]

Lazic

Sjajnoooooo.... [yahoo] [cheers] :-*

Po¹to, kolika je? gde u odnosu na sada¹nju gajbu?

Jebe¹ sranje od zemlje, pole èitave 3 godine si kupio kuæu... :D

UFF

bobane ako si kupio i onu mutistradu jebes mi sve dolazim da namestam taj wifi :D

Boban_m

Mozda kilometar ili manje u odnosu na ovu gajbu ali isto ili nesto krace do okeana. Nije pretjerano velika, 3 spavace sobe. Posebno kuhinja, dnevna soba, veseraj i veranda. Ovde je takav stil, 98% kuca su prizemne. Druga kuca na placu je manja, ali ona sluzi za izdavanje. Sa tim sto uberem od kirije trebalo bi da me rata izadje manje nego sto sad placam za kiriju u stanu.

http://i499.photobucket.com/albums/rr352/boban_africa/lokacija_zpsc1hl7ytr.jpg

megaidiot

dojaja!  [clapp]

koliko si daleko od aerodroma? jel se cuju ili je ok?

Boban_m

Od Majami medj. aerodroma (koji me ne interesuje) mozda 45 min, od Fort Lauderdale medj. aerodroma mozda 10 min ili manje. Mozda ako je noc mirna mozes da cujes, gledam ih svako vece.

stilgar

Citat: Boban_m poslato 23 Maj, 2017, 01:10
Mozda kilometar ili manje u odnosu na ovu gajbu ali isto ili nesto krace do okeana. Nije pretjerano velika, 3 spavace sobe. Posebno kuhinja, dnevna soba, veseraj i veranda. Ovde je takav stil, 98% kuca su prizemne. Druga kuca na placu je manja, ali ona sluzi za izdavanje. Sa tim sto uberem od kirije trebalo bi da me rata izadje manje nego sto sad placam za kiriju u stanu.

http://i499.photobucket.com/albums/rr352/boban_africa/lokacija_zpsc1hl7ytr.jpg
ma koliko godina je kredit i sta se desava u slucaju tornada tamo sto si blize okeaanu rizik je veci, kako se to uklapa rata, kirija, osiguranje? ozbiljno pitam, po meni uvek je bolje imati nekretninu u vlasnistvu nego biti pod kirijom ako postoji mogucnost.

Boban_m

Ovde je drugacija logika. Kuca nije dom nego roba. Kredit je na 30 god, fixna rata za glavnicu i kamatu, porezi i osiguranje ce da variraju, bez penala za prevremenu otplatu. Kad sam ono gore rekao, sve sam ukalkulisao. Kucu mozes da prodas bilo kad, vratis banci sto je ostalo duga, ono sto si otplatio+razlika u cijeni (stalno ide gore) ostaje tebi.

Lazic

Osim kad udari kriza sa nekretninama pa cena ide dole... ;D

3 spavaæe plus dnevna, plus kuhinja, kupatilo... 120+kvm? :D

Cijena prava sitnica? :D

Glava Dole

svega 3 spavace... koja beda, prosto neverovatno [rofl]