Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: kosta66 poslato 17 Maj, 2017, 11:30
nisi jeo bolje po jugi, èuèao si u beogradu ko bandera, pa ne zna¹ za bolje. da si jeo sva¹ta, od vardara pa do triglava, svatio bi da smo mi u beogradu imali najgoru klopu, mleko, jogurt, pivo.... :-*
Da, da, èuèao kao bandera... Samo ¹to sam u bubi od 1974-1991 po Jugi i celoj Evropi pre¹ao oko 850.000km... Tupad¾ijo... :P

Mada znam da su se vazda bolje hranili svuda... ;D

Kostić

najgore je vino u brik paku, koje se pojavilo osamdesetih .... kupovo ga na trafici, pre ulaska u dom omladine, da se ucirkam malo, al uvek kiso osmeh od tog vina ....

Kostić

e tako je veæ bolje. jer, mi smo oduvek imali najgore la¾ne komunjare i najgore vri¹le, koje te la¾ne komunjare i dan danas ¾deru, jer ne znaju za bolje  ;D

Lazic

Al' sam voleo te vir¹le, uhhh... :D

A pljeka kod 20-og oktobra u dva parèeta hleba... :D Od zaèina, tucana paprika i vegeta... :D

Kostić

a red dugaèak po sata pred film, pa utrèavaè sa pljekom u jednoj ruci kokicama u drugoj, onaj psuje za hranu ¹to unosi¹ ti ga ne jebe¹ pet posto film poèeo .... ;D

Kostić

kasina ... simonida ¾icka ispred, mi cirkamo pivo, za deset minuta na¾icka za ceo ruèak za celu bandu.... bila ista d¾eniska zapljunuta ;D

Kostić

æizla, ako si bio smrdljivi hipik, mora da smo te mlatili oko akademije  i po kali¹u, to nam je bio omiljeni hobi da mlatimo drogirane hipike... ;D i pomfrit u koloseumu, srbijateks, atina, pre¹ernova klet. ðiði, naci, paja sa ceraka, gile iz novog sada be¹e, nole crna trava ( sa njim sam obi¹o jugu nekoliko puta stopom i pe¹ke, imali ribe u svakom gradu) hels iz ¾eleznika, onaj na s, ne mogu da se setim, radio u borbi be¹e, more, pièke u svakom gradu od V do T, nektar pivo i raja iz banja luke, alkoholizam, tuèe po svim gradovima juge. jelena iz skoplja, najaèa riba ikad napravljena, rosa iz panèeva, koncerti po celoj jugi, ma¹inac i masovne tuèe, pogotovo kad mlatimo hipike, a   ovi la¾ni komunisti danas jedino ¹to znaju, to je da seru i pi¹aju po narodu koji je ¾iveo punim pluæima. ne ba¹ na smetli¹tu, al moglo bi tako da se ka¾e jel ...


to su bile te osamdesete ;D

Lazic

Zgubidan bio, zgubidan ostao...

Nije da ne¹to volim hipike ali odakle takav animozitet...?

DebeliZmaj

i dalje tvrdim da su najbolje virsle koje sam jeo
bile te pkb .. pa kad puknu kad zagrizes ...
a putovao sam sa mojima od vardara pa do triglava ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mrle


Lazic

Ko o èemu, debeli(mno¾ina) o vri¹lama... ;D

mrle


Kostić

meni bila omiljena pica. margarita...

Lazic

Zar nije margarita bez i¹ta...?

stilgar

Citat: DebeliZmaj poslato 17 Maj, 2017, 09:38
Citat: stilgar poslato 17 Maj, 2017, 00:24
taj stari jogurt i mleko u tetrapku sa nekad ostavljali u gajbicama ispred prodavnice nocom a ujutru prodavci unosili u radnju, kad god smo kao klinci 7-8 razred, isli leti na pecanje ranom zorom oko 4h, uzmemo po dva tri jogurta svako, svratimo u pekaru po vruc lebac pa na Dunav na camac. Kasnije su smislili one kaveze u koje su trpali jofurt i mleko pod katanac, a sad ni njih nema nego kamion direktno u radnju. Ne znam kako se snalaze danasnja deca kad podju na pecanje, ako uopste idu ili samo drndaju mobilne i druze se na fejsu.

kupe jogurt ? ... ili je to kraduckanje po malo ok ...
i posle odakle velja ilic i kraduckanje.. tako je i on
jogurtic tu, kilometarchic puta tamo ...

o mladjani DZ, pa tu u kraju se znalo ko je iso na pecanje ranom zorom, i koliko je jogurta uzeto, ko da ceka do 6 da se otvori radnja, neciji cale dodje kasnije u radnju i pita koliko je jogurta uzeto i plati. drugo je vreme bilo, tesko je to razumeti gledano iz danasnje - tvoje perspektive. Nekad sam i ja iso u prodavnicu posle pecanja il sutradan da odnesem pare. bilo je para u to "komunjarsko" vreme jer je Copa prodao amerima svemirski program i ulozio u razvoj privrede Jugoslavije. :)

DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 17 Maj, 2017, 12:55
Ko o èemu, debeli(mno¾ina) o vri¹lama... ;D

dakle ne dolazish opet na virsle ?
cool... neke male sam nabavio 5-6 pakovanja
pa reko za vikend ... al ako necesh nije frka
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

Citat: stilgar poslato 17 Maj, 2017, 13:42
o mladjani DZ, pa tu u kraju se znalo ko je iso na pecanje ranom zorom, i koliko je jogurta uzeto, ko da ceka do 6 da se otvori radnja, neciji cale dodje kasnije u radnju i pita koliko je jogurta uzeto i plati. drugo je vreme bilo, tesko je to razumeti gledano iz danasnje - tvoje perspektive. Nekad sam i ja iso u prodavnicu posle pecanja il sutradan da odnesem pare. bilo je para u to "komunjarsko" vreme jer je Copa prodao amerima svemirski program i ulozio u razvoj privrede Jugoslavije. :)

dakle nije se kralo nego se kraduckalo ...
platish ti samo posle ... kad te uhvate...
da pa tako su i ovi u autoputu.. kraduckali
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Major


Kostić

Citat: Laziæ poslato 17 Maj, 2017, 13:22
Zar nije margarita bez i¹ta...?

pa jeste. gola. bolja je i od vri¹le i kobaje ... ;D :) [rofl]

Kostić

Citat: stilgar poslato 17 Maj, 2017, 13:42
Citat: DebeliZmaj poslato 17 Maj, 2017, 09:38
Citat: stilgar poslato 17 Maj, 2017, 00:24
taj stari jogurt i mleko u tetrapku sa nekad ostavljali u gajbicama ispred prodavnice nocom a ujutru prodavci unosili u radnju, kad god smo kao klinci 7-8 razred, isli leti na pecanje ranom zorom oko 4h, uzmemo po dva tri jogurta svako, svratimo u pekaru po vruc lebac pa na Dunav na camac. Kasnije su smislili one kaveze u koje su trpali jofurt i mleko pod katanac, a sad ni njih nema nego kamion direktno u radnju. Ne znam kako se snalaze danasnja deca kad podju na pecanje, ako uopste idu ili samo drndaju mobilne i druze se na fejsu.

kupe jogurt ? ... ili je to kraduckanje po malo ok ...
i posle odakle velja ilic i kraduckanje.. tako je i on
jogurtic tu, kilometarchic puta tamo ...

o mladjani DZ, pa tu u kraju se znalo ko je iso na pecanje ranom zorom, i koliko je jogurta uzeto, ko da ceka do 6 da se otvori radnja, neciji cale dodje kasnije u radnju i pita koliko je jogurta uzeto i plati. drugo je vreme bilo, tesko je to razumeti gledano iz danasnje - tvoje perspektive. Nekad sam i ja iso u prodavnicu posle pecanja il sutradan da odnesem pare. bilo je para u to "komunjarsko" vreme jer je Copa prodao amerima svemirski program i ulozio u razvoj privrede Jugoslavije. :)

neki su zabadali pare u gajbice i uzimali jogurt, niko nije uzimo te pare iz gajbice, osim mo¾da, la¾nih komunjara ;D , samo jogurt :)