Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

ne jedite burek. utièe na intelekt. lisnato testo je gospockije, uz jogurt, naravno. jogurt je univerzalan :)

Glava Dole


stilgar

taj stari jogurt i mleko u tetrapku sa nekad ostavljali u gajbicama ispred prodavnice nocom a ujutru prodavci unosili u radnju, kad god smo kao klinci 7-8 razred, isli leti na pecanje ranom zorom oko 4h, uzmemo po dva tri jogurta svako, svratimo u pekaru po vruc lebac pa na Dunav na camac. Kasnije su smislili one kaveze u koje su trpali jofurt i mleko pod katanac, a sad ni njih nema nego kamion direktno u radnju. Ne znam kako se snalaze danasnja deca kad podju na pecanje, ako uopste idu ili samo drndaju mobilne i druze se na fejsu.

UFF

Citat: kosta66 poslato 17 Maj, 2017, 00:01
kako sam mrzeo te ljude, iz dna du¹e...

mrzeo si ih samo zato sto oni imaju a ti nisi
sad tebe mrze ostali vozaci motora jer kad te ostatak civilne populacije vidi takvog cupavog mrsavog masnog na raspalom strokavom motoru sa vezicama odmah te poistovecuju sa svima nama ostalima

komunjaro jedna!

balcan girl

kako pozivitno utièem na ljude da prihvate srpski crni humor :D :D :D sedim sa onom mojom crnkinjom, njenim muzem i ovim sa kube i krene neka zajebancija kako ce njen muz sa puskom da sedi ispred kuce ako mu se rodi æerka, kad moja crnkinja a neee, nije aca takav, ne gusi on previse, rekoh jbmti kakav si ti to srbin :D gde je ono neæe ona nidje :D kaze on jbg meni deda bio nemac :D u isto vreme svi pogledamo u crnkinju i ja mrtva hladna jebote deda ti se u grobu prevræe koga si ozenio :D jebeno glumi ventilator :D kad crnkinja krece u vrisak od smeha a ovaj siroti kubanac gleda i kaze pa zar nemci nisu bili rasisti? rekoh pa da zato je i smesno :D a on siroma gleda u crnkinju kako se smeje i nista mu nije jasno :D :D :D rekoh, bolje da ti ne kazem kako sam joj objasnjavala amerièke repere sa sve bling nigger bling bling :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kostić

#15825
 8)

moj raspali motor sa vezicama je èistiji od tvog dupeta i tvog blatnjavog motora. a ja bolje da sam prljav masan i ¹trokav, (mada sam juèe opro ruke kad sam menjo ploèice, da ne jedem paradajz sa motornim uljem, imam zejtin), èoek od pristojnih metarosamdesetpet, nego èist naparfemisan patuljak iz ba¹te u kojoj ne ¾ivi niko. mene na ulici uporeðuju sa vama, koji skrivate tablice, izgledate kao majti rend¾eri i izigravate neke frajere - bajkere ... uz obavezno, a jel vam sezona... a ja se naje¾im

imo sam ja sve, svake godine i¹o namore, na zimovanje, imo auto u osnovnoj ¹koli, nosio starke, imo ploèe iz amerike... no sam mrzeo neradnike koji su u¾ivali u tuðem znoju i pi¹ali po njemu.

[farmer]


Kostić

ali, bilo je i finih intelektualaca. lepo vaspitanih ljudi, koji su po¹tovali tuð rad i znoj. takvi su nam bili kuæni prijatelji. : )


Hattrick

Kucni prijatelji mora da se postuju.  :D



DebeliZmaj

Citat: kosta66 poslato 16 Maj, 2017, 18:50
debeli zmaje, ono ¹to ti nikada nisi video, ne znaèi da nije postojalo. tuga je ¹to takvi kao ti, pi¹u istoriju...

zato sto takvi kao ti kao da nikad nisu ni postojali
uglavnom zavrshe na smetlistu ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

Citat: stilgar poslato 17 Maj, 2017, 00:24
taj stari jogurt i mleko u tetrapku sa nekad ostavljali u gajbicama ispred prodavnice nocom a ujutru prodavci unosili u radnju, kad god smo kao klinci 7-8 razred, isli leti na pecanje ranom zorom oko 4h, uzmemo po dva tri jogurta svako, svratimo u pekaru po vruc lebac pa na Dunav na camac. Kasnije su smislili one kaveze u koje su trpali jofurt i mleko pod katanac, a sad ni njih nema nego kamion direktno u radnju. Ne znam kako se snalaze danasnja deca kad podju na pecanje, ako uopste idu ili samo drndaju mobilne i druze se na fejsu.

kupe jogurt ? ... ili je to kraduckanje po malo ok ...
i posle odakle velja ilic i kraduckanje.. tako je i on
jogurtic tu, kilometarchic puta tamo ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mrle

imam te gajbice od jogurta i MLEKA jo¹ na Banovom brdu, bile mnogo zgodne da se u njih sadi cveæe.

megaidiot

Citat: stilgar poslato 17 Maj, 2017, 00:24
Ne znam kako se snalaze danasnja deca kad podju na pecanje, ako uopste idu ili samo drndaju mobilne i druze se na fejsu.
Sam si sebi odgovorio, nazalost. Mada ima i normalne dece, sporadicno.

bucko

Citat: misa-pei poslato 17 Maj, 2017, 00:06
Danas video jogurt u lokalnoj prodavnici. 35 din. Jbg... Inaèe, onaj stari je bio 0,25l, onda je onaj èetvrtasti bio 0,2l, sad je 200gr. Nekad je bilo 300gr smesom i dva jogurta. Sad je èetvrt bureka (oko 250gr) i dva jogurta (0,38l). KRADU NAS!!!

Kad naðem po¹tenu pekaru, dobijem 300gr i moram da uzmem 3 jogurta. A trouglasto pakovanje je najzgodnije za dr¾anje u ruci. Nekada davno su ga ostavljali ispred prodavnica, pola sata, sat pre otvaranja, ba¹ nekako u vreme kad sam se vraæao iz provoda. Ni¹ta ne prija kao pijanom besplatan jogurt pred spavanje. I onda se pitam ¹to nisam diplomirao :D :D :D
Na povratku iz grada,Akademija obicno, sidjemo sa nocnog busa na kanarevom brdu,kupimo vrele kifle kod goranca a onda iznad skole Ivo Andric bila Gorica pa udri po besplatnom jogurtu , neprocenljivo
I kavez se otvarao lako samo je trebalo imati kvaku :-)

DebeliZmaj

sto je vec 17ti ...
dakle plata za dve nedelje ...
oh srece radosti...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

El Jefe

Реално тај троугао ПКБ јогурт је откако се појавио као замена за јогурт у флашама, био толико кисео, да си могао да га користиш у акумулатору. И то је остао до дана данашњег.
Друштво за заштиту од животиња

DebeliZmaj

Citat: El Jefe poslato 17 Maj, 2017, 11:08
Реално тај троугао ПКБ јогурт је откако се појавио као замена за јогурт у флашама, био толико кисео, да си могао да га користиш у акумулатору. И то је остао до дана данашњег.

... during the war ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

El Jefe

Веруј чичи синак. Свако улепшавање истине је маркетинг.
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

Citat: DebeliZmaj poslato 17 Maj, 2017, 09:36
Citat: kosta66 poslato 16 Maj, 2017, 18:50
debeli zmaje, ono ¹to ti nikada nisi video, ne znaèi da nije postojalo. tuga je ¹to takvi kao ti, pi¹u istoriju...

zato sto takvi kao ti kao da nikad nisu ni postojali
uglavnom zavrshe na smetlistu ...


ha ha. nasmeja me...


bajdvej, vaki kao ja nisu krali jogurt, nego su dolazili iz noænog ¾ivota oko ¹es i èekali da se otvori prodavnica pa kupili. la¾ne komunjare su krali tuð trud i znoj :-*


Citat: El Jefe poslato 17 Maj, 2017, 11:08
Реално тај троугао ПКБ јогурт је откако се појавио као замена за јогурт у флашама, био толико кисео, да си могао да га користиш у акумулатору. И то је остао до дана данашњег.

oduvek je pkb jogurt bio najgori.... kao i crvenkape sa vri¹lama.  zemièke bajate, vri¹le nikake, senf fujara... al smo jeli i pili.

Lazic

Ne seri, u crvenkapama su bile i vir¹le i kobaje i zemièke savr¹ene, jedino je senf bio redak... ;D





Citat: PECA BMW poslato 17 Maj, 2017, 00:04
Citat: Milos96 poslato 17 Maj, 2017, 00:03
18l :)

uh leba mu 300 km pa na pumpu , bas malo jebes mu sve ...
Moj je 15 litara, a nije da se nisam naputovao... ;D U skokovima od po 200-250km... ;D Trebalo bi da mo¾e oko 300, ali ko bez pauze izdr¾i vi¹e na kleu, neka i ostane bez goriva, mo¾e onda i da gura... ;D

Navikao sam, i na autu mi je boca 30 litara... ;D

Kostić

nisi jeo bolje po jugi, èuèao si u beogradu ko bandera, pa ne zna¹ za bolje. da si jeo sva¹ta, od vardara pa do triglava, svatio bi da smo mi u beogradu imali najgoru klopu, mleko, jogurt, pivo.... :-*