Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Andreja poslato 22 Februar, 2017, 01:10
A ba¹ se pitam koji je retard onako ostavio motor, èini mi se da godinama stoji tu. Eto odgovora :)

Apropo zavr¹ne obrade, kvaliteta... Bio sam na MM okupljanju u Radiofaru, bio mokar asfalt, me¹avina vode, blata, soli; do¹ao kuæi, parkirao motor... Izvukao ga iz gara¾e posle nedelju dana, kad me ¹log nije spièio. Lanac, ¾bice na zadnjem toèku, diskovi, æopa... Sve zarðalo, potpuno! 'bem ti so! Odvezem motor u samouslu¾nu perionicu, i¹ibam sve kako treba, podma¾em lanac... Samo ¾bice da sredim malo, nekim finim sredstvom... Honda je u pitanju :D Dakle nije do marke, motor ne treba da bude na ulici preko zime i taèka.
Nije èak ni acc dopunjavao... :D

Darko

Andreja , podseti me kad se vidimo da ti dodjem pivo :)

bigbad86

Motor treba da se vozi. Gde god da ga stavis 3 meseca a da nije garaziran ima da zaridja malo. Evo meni malo izduvi, malo zice, ponegde nesto... Sredi se lako. Diskovi naravno

mrle


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Darko

Nista dok u smokiju ne bude onaj prah na dnu kesice ...

Kostić

meni motor od kad znam za sebe stoji na ulici. ni jedan nikad nije bio ovakav ko ovar er5. vozio se svakodnevno, ponekad se malo opere i neæe da zarða. oæe malo, al to ide sa godinama.

mrle

Citat: Darko poslato 22 Februar, 2017, 09:51
Nista dok u smokiju ne bude onaj prah na dnu kesice ...

i so iz grisina

Lazic

Citat: kosta66 poslato 22 Februar, 2017, 09:51
meni motor od kad znam za sebe stoji na ulici. ni jedan nikad nije bio ovakav ko ovar er5. vozio se svakodnevno, ponekad se malo opere i neæe da zarða. oæe malo, al to ide sa godinama.
Du¹anovac... :o

Kostić

centar grada je najgori. u rakovici rekord nije zagaðivao nego livnica. opet su vozila bila èistija od centra.

Lazic

Ustanièka, 70 metara od Kru¹evaèke i isto toliko od autoputa, 10 traka optereæenih stalno, a motor za¹tiæen od ki¹e i snega...

Major


Lazic


Darko

Ouuuu da ... i moj danas vide voznju




kosta92

Sam biras kako zivis ! :)

Darko


Lazic


Kostić

izborio sam se za konzervu tunjevine posle dva dana te¹ke intelektualne borbe sa vi¹om instancom, da ne ka¾em, sa uzvi¹enim biæima - srbima... jesam najgori, ali dam sebi poen. ha.

Kostić

odem po prvi put za ¾ivota da uznem izve¹taj od murije u ustanièku, preko puta hotela srbija, umalo ne popadasmo sa motora, marko vièe levo ja vièem desno, ok jel zna¹ de je, znam, pa jedi govna onaj reko desno, ok, ok, stani jebote. onda nam èika èuvar ka¾e, aaa pa to radi do èetrnes h, to nije na¹e, tu dolazi milicija da daje te izve¹taje, ustvari da ih prodaje. ok èiko, kolko ko¹ta, iljadu ¹esto ako nema povreðeni, devesto ako ima. ok, idem da se olupam, sedamsti dinara nije malo. pu¹enje, do¹o u ¹es. cenim da æu u petak da budem kriv za soma i ¹esto. al nek ide ¾ivot.

Kostić

¹lag na tortu. ko zna, kako se u narodu naziva dete koje je roðeno u braku koji nije zakonom peèatiran. narodno ime, ne zakonsko. ?