Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

@æizaL
fala za lekciju iz pravopisa. 😘

da se svi bave svojim problemima i svojim poslom a ne da lelemudaju o politikama, mi ne bi tonuli u ponor poslednjih 30 godina...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Nema na èemu... :-*

Elem, to o èemu prièa¹ va¾i u zemljama koje imaju dovoljno resursa da i nesposobna vlast mo¾e da stanovni¹tvu obezbedi nekakav standard, pa i niko ne gleda koliko se krade... Kod nas odavno nije taj sluèaj...

mali_zmaj

Mislim da mi kadra nemamo ,i da hocemo nesto da promjenimo nemamo krstenih ekonomista politikologa,i ostalih,sve sto je valjalo i imalo potencijal pobjeglo je glavom bez obzira da zaradi pare negdje na zapadu,radeci u nekoj fabrici,nekom Meku..,ko zna... Ovi potroseni lajavci su sve sto nam je ostalo....,sta ce biti cut ce se...,nisam neki vjernik,ali mogu reci neka nam je bog na pomoci..,al i on je digao ruke...,sve u svemu CLUSTERFUCK!!!
jin-jang


Lazic

Upravo me zvao Bokiliæ, 'bem ti sunce, osmeh oko glave... :D :D :D


Ko se bude èuo sa njim, samo treba malo strpljenja, pola reèi je pozaboravljao... E da, i trenutno n'me da pi¹e, zato ni¹ta poruke...

ЯЭВОЛУТИОН

nije on umeo ni da pise ni da cita ni ranije....nazalost vratio mu se govor....nisam hteo da ga pitam da li je proveravao vrsnjaka....da ga ne ubedacim.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mkt

provozah kangrbu danas prvi put u 017


Glava Dole


mkt

ma pusti
prekrstih se da upali hahahah navukoh straa

Lazic

#14969
D'ima¹ kantasaki bio bi bezbri¾an... ;D Danas burazer upalio er-5 posle 3 meseca na ulici bez dopunjavanja akumulatora, kao moje klepetalo, na pola kljuèa... ;D A zarðao sav, prekriven ¹trokom... :o ;D Onaj Du¹anovac je mnogo zagaðen, motor mu i zgleda kao posle nuklearnog rata... ;D


























Na poslednjoj se nazire obrtaljka, vidi se da radi... ;D Mada me krelac zvao odu¹evljen da ga èujem... ;D





UFF

zovite darka da dodje da vidi ovo sta se jebenom kantasakiu desi posle 3 meseca na ulici kao da je u moru bio par godina
govno od motora tj od kvaliteta izrade i upotrebljenih delova

Lazic

Ima veze i ¹to je star 20 godina... :D Ipak upalio na kvrc... :D
Nije problem do stajanja na ulici, i moj tako stoji 7 godina pa ne izgleda ni blizu tako... Moj brat krelac je mislio da ako ga u parkira ispod nadstre¹nice da æe da ga za¹titi od ki¹e i snega... I jeste, ali nije od pra¹ine i kiselih izduvnih gasova... Mog operu i ki¹a i sneg... :D

Darko

@uff

Hahahah ...

Treb'o si da pored ovog kantasakija da parkiras tvoju hondu , pa da dodjes da ih uporedis posle 3 meseca...

Tek onda bi shvatio da nije zlato sve sto sija ... hahahahah

PS - a najvise bih voleo da vidim tvoju hondu kako izgleda tamo negde 2027, 2028-e

;)

Lazic

Zaboravio je na malu razliku u godinama... ;D

mkt

dal je moguce da motor izgleda ovako posle 3 meseca na ulici jbt

Darko

E moj ti ... dok je radio Rekord u Rakovici , da vidis krov auta posle 3 dana a ne 3 meseca ... ne bi verovao

mkt

ja moj pokrivam ceradom pa i ne znam

stilgar


Lazic

Kupio pre 8 godina, istu noæ mi ukrali sekundarci...




Citat: mkt poslato 21 Februar, 2017, 20:33
dal je moguce da motor izgleda ovako posle 3 meseca na ulici jbt
Du¹anovac jbt. Kru¹evaèka, Ustanièka, autoput... Èak ni to nije glavni razlog. Parkirao ga je tamo gde je bila tehnomanija, nadstre¹nica 5x20 metara, sva sranja se lepila na njega, osim ki¹e i snega...

Andreja

A ba¹ se pitam koji je retard onako ostavio motor, èini mi se da godinama stoji tu. Eto odgovora :)

Apropo zavr¹ne obrade, kvaliteta... Bio sam na MM okupljanju u Radiofaru, bio mokar asfalt, me¹avina vode, blata, soli; do¹ao kuæi, parkirao motor... Izvukao ga iz gara¾e posle nedelju dana, kad me ¹log nije spièio. Lanac, ¾bice na zadnjem toèku, diskovi, æopa... Sve zarðalo, potpuno! 'bem ti so! Odvezem motor u samouslu¾nu perionicu, i¹ibam sve kako treba, podma¾em lanac... Samo ¾bice da sredim malo, nekim finim sredstvom... Honda je u pitanju :D Dakle nije do marke, motor ne treba da bude na ulici preko zime i taèka.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D