Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Boban_m poslato 17 Novembar, 2016, 19:44
Koliko ovde ljudi nemaju pojma o rostilju. Neki dan sam pravio rostilj na poslu za moje radnike, da ih castim jer su bili dobri. Morao sam da zovnem i med. sestrice radi gender balance. Ovakve su im oci bile :o. Pa kako je ovako socno, meni uvijek ispadne nekako suvo, pa sta si stavljao, samo so? Jel aromatizovana so i sve tako neka pitanja. Naravno, kralj rostilja-svinjski vrat, so i dobar cumur. I nisu znali da je plamen neprijatelj rostilja i da mora da se gasi. I ne znaju da dobrom mesu bilo koji dodaci i premazi koji oni koriste samo kvare ukus. To ima smisla samo za onaj rostiljski karton koji oni jedu.

Sad radim na sarajevskom cevapu. Zena upravo pravi probnu seriju autenticnih lepinja, a ja sam nasao recept za cevape. Kad isprobam ako to bude to, a nijanse su u pitanju, objavljujem ovde.
Ma idi, ja sam zabalavio èitajuæi, mogu misliti njih mukice, nikad jeli normalnu hranu... ;D

balcan girl

upravo sad èuh da izbeglice i dalje ulaze u srbiju al iz nje ne izlaze :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

jel ko u onoj prici o bolesnom lavu i lisici koja vidi mnogo tragova ka pecini ali nijedan iz nje....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

nije bas, pakuju ih gde stigne ima ih ko bubasvaba :D jos malo pa ih ima vise nego nas :D :D :D postajemo velikiii konc. logor za izbeglice
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Boban_m

Citat: Laziæ poslato 17 Novembar, 2016, 20:47
Citat: Boban_m poslato 17 Novembar, 2016, 19:44
Koliko ovde ljudi nemaju pojma o rostilju. Neki dan sam pravio rostilj na poslu za moje radnike, da ih castim jer su bili dobri. Morao sam da zovnem i med. sestrice radi gender balance. Ovakve su im oci bile :o. Pa kako je ovako socno, meni uvijek ispadne nekako suvo, pa sta si stavljao, samo so? Jel aromatizovana so i sve tako neka pitanja. Naravno, kralj rostilja-svinjski vrat, so i dobar cumur. I nisu znali da je plamen neprijatelj rostilja i da mora da se gasi. I ne znaju da dobrom mesu bilo koji dodaci i premazi koji oni koriste samo kvare ukus. To ima smisla samo za onaj rostiljski karton koji oni jedu.

Sad radim na sarajevskom cevapu. Zena upravo pravi probnu seriju autenticnih lepinja, a ja sam nasao recept za cevape. Kad isprobam ako to bude to, a nijanse su u pitanju, objavljujem ovde.
Ma idi, ja sam zabalavio èitajuæi, mogu misliti njih mukice, nikad jeli normalnu hranu... ;D
Zanemari ovo. Kad dodjem pecemo prase na Drini. Tj mi pijemo a Miso Garov pece.




mareskin

Citat: Laziæ poslato 17 Novembar, 2016, 20:47
Citat: Boban_m poslato 17 Novembar, 2016, 19:44
Koliko ovde ljudi nemaju pojma o rostilju. Neki dan sam pravio rostilj na poslu za moje radnike, da ih castim jer su bili dobri. Morao sam da zovnem i med. sestrice radi gender balance. Ovakve su im oci bile :o. Pa kako je ovako socno, meni uvijek ispadne nekako suvo, pa sta si stavljao, samo so? Jel aromatizovana so i sve tako neka pitanja. Naravno, kralj rostilja-svinjski vrat, so i dobar cumur. I nisu znali da je plamen neprijatelj rostilja i da mora da se gasi. I ne znaju da dobrom mesu bilo koji dodaci i premazi koji oni koriste samo kvare ukus. To ima smisla samo za onaj rostiljski karton koji oni jedu.

Sad radim na sarajevskom cevapu. Zena upravo pravi probnu seriju autenticnih lepinja, a ja sam nasao recept za cevape. Kad isprobam ako to bude to, a nijanse su u pitanju, objavljujem ovde.
Ma idi, ja sam zabalavio èitajuæi, mogu misliti njih mukice, nikad jeli normalnu hranu... ;D

Kad god gledam neki amerièki ro¹tilj stalno pièi plamen i pocrni im meso. Mislio sam da su bolji od toga.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

perlx

Citat: Boban_m poslato 17 Novembar, 2016, 20:05
Citat: perlx poslato 17 Novembar, 2016, 19:55
Следећи корак је да отвориш роштиљарницу "Валтер" :)
Jesi jeo cevape u Valteru u Straje Baje? Odlicni.
Skroz dobri. I meni stavis na cirilici :D

Lazic

Citat: Boban_m poslato 17 Novembar, 2016, 22:25
Citat: Laziæ poslato 17 Novembar, 2016, 20:47
Citat: Boban_m poslato 17 Novembar, 2016, 19:44
Koliko ovde ljudi nemaju pojma o rostilju. Neki dan sam pravio rostilj na poslu za moje radnike, da ih castim jer su bili dobri. Morao sam da zovnem i med. sestrice radi gender balance. Ovakve su im oci bile :o. Pa kako je ovako socno, meni uvijek ispadne nekako suvo, pa sta si stavljao, samo so? Jel aromatizovana so i sve tako neka pitanja. Naravno, kralj rostilja-svinjski vrat, so i dobar cumur. I nisu znali da je plamen neprijatelj rostilja i da mora da se gasi. I ne znaju da dobrom mesu bilo koji dodaci i premazi koji oni koriste samo kvare ukus. To ima smisla samo za onaj rostiljski karton koji oni jedu.

Sad radim na sarajevskom cevapu. Zena upravo pravi probnu seriju autenticnih lepinja, a ja sam nasao recept za cevape. Kad isprobam ako to bude to, a nijanse su u pitanju, objavljujem ovde.
Ma idi, ja sam zabalavio èitajuæi, mogu misliti njih mukice, nikad jeli normalnu hranu... ;D
Zanemari ovo. Kad dodjem pecemo prase na Drini. Tj mi pijemo a Miso Garov pece.

O daaaaaaaaaaa...  :-* [ljubav] [srce] [andjeo] :-[ [cheers]







Citat: DebeliZmaj poslato 17 Novembar, 2016, 23:48
! No longer available

e jesu likovi ...
Jesam ih malo hejtovao zbog Napstera, ali vrh... ;D

BOKYBOY

#14369
...motorom na posao...osmeh na licu jutros u pet iako je bilo 1-2C...a tek cu sad da se smejem kad krenem kuci na 18C...
...preko Ralje...  :P [yahoo]




Biker-Boy

I ja sam upravo provozao Azdaju posle 2 nedelje , kez od uva do uva  :D  [yahoo]
a za vikend ce da bude detaljno pranje i posle ce da ulepsava dnevnu sobu do proleca :)
I feel the need..... the need for speed !!!

Glava Dole

Ja nisam ni prestajao da vozim ali danas i juce znaci MILINA :D Razlika drasticna u odnosu na npr prekljuce kad je u sred dana kad je najtoplije bilo 3-4* :D

Andreja

A ¹ta je dan posle prekljuèe? Ljuèe?
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole

Danas, juce, prekljuce, nakljuce, prekonakljuce, prekoprekonakljuce, prekoprekoprekonakljuce :P

Biker-Boy

Sad se Vuk toliko okrece u grobu, jbt izburgijace do Japana  [rofl] ;D
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Citat: Milos96 poslato 18 Novembar, 2016, 16:53
Danas, juce, prekljuce, nakljuce, prekonakljuce, prekoprekonakljuce, prekoprekoprekonakljuce :P
jer poèinjem ozbiljno da sumljam daje banderas pametan... ;D

balcan girl

ja ne samo da sumljam nego i neznam odakle mu sve te informacije :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

DebeliZmaj

proveo ceo dan ko druvara upogonu ...
opravljao kompove naduvao se fine prasine
video ortake iz srednje ...

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Debeli umi¹ljeni serviser od 40 godina i to nikakav... ;D A joj, dobro ti je raduckanje od kuæe... :P ;D

DebeliZmaj

pa ne rafim ortaku za pare ...
i nisam serviser ...:)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell