Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 23 gostiju pregledaju ovu temu.

stilgar

#14340
narucio komplet nosaca fara i maske za moju hondu. Sumska varijanta :) from england :)

i sad ce moja matora da dobije sportski look




samo ce moja maska da bude crvena na radost



Glava Dole

Citat: Bojan poslato 16 Novembar, 2016, 20:57
Citat: Milos96 poslato 14 Novembar, 2016, 21:51
60gb, zajebo sam se sto nisam uzeo 120gb, video da je i brzina duplo veca tek nakon sto sam narucio a kapacitet mi nije bitan s obzirom da je samo za sistem i osnovne programe, pored njega su jos 2 obicna 2tb + 640gb za sve vece stvari... u svakom slucaju WD black edition recimo kaze brzina citanja u HD tune oko 150mb/s, drugi isto WD black 640gb oko 110mb/s s tim sto su to maximalne vrednosti i nije ujednaceno, klasicno krkljanje iz kucista itd... ovaj em besuman, em razlika izmedju minimalne i maximalne brzine minimalna tj oko 250mb/s sto je inace duplo vise a komp se pali i otvara recimo photoshop, pretrazivac itd i vise nego duplo brze po mojoj proceni :)
Ti si tu nesto malo dobio na brzini u startupu ali generalno ako su ti aplikacije na obicnom HDD onda ce ti brzina u aplikacijama biti onolika koliko ti to omogucava HDD na kojem se nalazi aplikacija i kesh.
Ja na primer imam SSD od 30GB samo za kesh i virtual memory. To mi je ubrzalo rad Photoshopa i Corela za bar 50% a smanjuje i broj zapisa na sistemskom SSD.


Instalirao najosnovnije programe tipa office, browsere, photoshop, video splitter itd i tek je na pola :D Brze se pali komp, odma je spreman za upotrebu sto mi znaci a naravno da znam da opet zavisi od starog HDDa ono sto je na njega instalirano, mislim inace na velike stvari, instalacije igara, filmovi, slike, programi itd... trenutno ovaj od 2tb u crvenom, ostalo jos 154mb, gase se oba posle 20min po difaultu i taman je, nista ne diram :D Kad nesto zatreba otvorim particiju, izvucem sta mi treba i 20min kasnije se pogase :D

UFF


Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

Lazic konzumirao sun glazing....po vlajkovoj recepturi...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mrle


Lazic

I meni je izmamio osmeh... ;D


@Alja:
Nije da nisam probao, al' koliko treba biti zaludan za blejanje u sunce... :D

mareskin

Citat: Laziæ poslato 17 Novembar, 2016, 13:27
@Alja:
Nije da nisam probao, al' koliko treba biti zaludan za blejanje u sunce... :D

Neki odu na letovanje i èak plaæaju za to :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Uuu, znam kako je skidati soèiva posle paprièice... ;D

Slaninar

Koji je link, naziv aplikacije koju koristite za tu evidenciju?

- Ne znam, ali imam èoveka koji meni to sve re¹ava - pi¹i broj! ....

... mmm... to je moj broj.

True story.   :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

DebeliZmaj

ovo nije za sta stampa stampa nego za smejanje :

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2016&mm=11&dd=17&nav_category=16&nav_id=1200464

---


Nestala veæa kolièina oru¾ja iz vojnog skladi¹ta u BG

Ministarstvo odbrane je saop¹tilo da je u skladi¹tu u garnizonu Beograd utvrðeno da nedostaje velika kolièina naoru¾anja i municije.


Prilikom redovne kontrole stanja materijalnih sredstava, naoru¾anja i municije u skladi¹tima u garnizonu Beograd, u jednom od njih ustanovljeno je da nedostaje 70 poluautomatskih pi¹tolja CZ-99 9 mm, pet automatskih pu¹aka M-70 AB2 7,62 mm i dva sanduka municije kalibra 7,62 mm i 9 mm. Odmah po utvrðivanju nestanka naoru¾anja i municije, ministar odbrane i naèelnik General¹taba VS formirali su komisije nadle¾ne za utvrðivanje uzroka nastanka ovog vanrednog dogaðaja. U istra¾ne radnje ukljuèeni su Vojnobezbednosna agencija, Vojna policija i Tu¾ila¹tvo. O rezultatima istrage javnost æe biti blagovremeno obave¹tena", navodi se u saop¹tenju.

Ministar odbrane naredio je vanrednu kontrolu svih magacina liènog naoru¾anja i opreme.

"U cilju poveæanja fizièko-tehnièkog obezbeðenja vojnih skladi¹ta, ministar odbrane i naèelnik General¹taba VS veæ su preduzeli odgovarajuæe radnje i u Planu opremanja za 2017. godinu predviðena su znatna finansijska sredstva za nabavku opreme koja æe omoguæiti pojaèan video nadzor takvih objekata. Radi efikasnije kontrole, novi sistemi video-nadzora biæe uvezani sa postojeæim centralizovanim sistemom elektronskog nadzora", zakljuèuje se.
---

rofl!


Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Boban_m

Koliko ovde ljudi nemaju pojma o rostilju. Neki dan sam pravio rostilj na poslu za moje radnike, da ih castim jer su bili dobri. Morao sam da zovnem i med. sestrice radi gender balance. Ovakve su im oci bile :o. Pa kako je ovako socno, meni uvijek ispadne nekako suvo, pa sta si stavljao, samo so? Jel aromatizovana so i sve tako neka pitanja. Naravno, kralj rostilja-svinjski vrat, so i dobar cumur. I nisu znali da je plamen neprijatelj rostilja i da mora da se gasi. I ne znaju da dobrom mesu bilo koji dodaci i premazi koji oni koriste samo kvare ukus. To ima smisla samo za onaj rostiljski karton koji oni jedu.

Sad radim na sarajevskom cevapu. Zena upravo pravi probnu seriju autenticnih lepinja, a ja sam nasao recept za cevape. Kad isprobam ako to bude to, a nijanse su u pitanju, objavljujem ovde.

DebeliZmaj

da si im izdinstao neke kotlete a prvo zapeces koricu na rostilju
.. ma idi bre ..:)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

perlx

Следећи корак је да отвориш роштиљарницу "Валтер" :)

mali_zmaj

Drpilo im oru¾je iz magacina,moroni,svakih mjesec,ili na pola mjeseca bi se morala raditi inventura,to je neko uradio iznutra.....zbog ovoga bi ja slao na robiju....,ko god da je odgovoran....

poslato sa rupovke,uz pomoæ kurble
jin-jang

Boban_m

Citat: perlx poslato 17 Novembar, 2016, 19:55
Следећи корак је да отвориш роштиљарницу "Валтер" :)
Jesi jeo cevape u Valteru u Straje Baje? Odlicni.

Biker-Boy

Citat: mali_zmaj poslato 17 Novembar, 2016, 19:59
Drpilo im oru¾je iz magacina,moroni,svakih mjesec,ili na pola mjeseca bi se morala raditi inventura,to je neko uradio iznutra.....zbog ovoga bi ja slao na robiju....,ko god da je odgovoran....

poslato sa rupovke,uz pomoæ kurble
ma to je patka, sad ce garant da provale da je to povezano sa onom svinjarijom iz Jajinca i atentatorskom ekipom  [rofl]
I feel the need..... the need for speed !!!

balcan girl

i da proglasi vojni puè i da poskida ono malo normalnih sto ima :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Biker-Boy

Citat: balcan girl poslato 17 Novembar, 2016, 20:40
i da proglasi vojni puè i da poskida ono malo normalnih sto ima :D

Po uzoru na njegovog idola Erdogana  [ludak]
I feel the need..... the need for speed !!!