Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

balcan girl

jok planiram da prezivim da me snajka ne prebije ako ne budem fino zensko u haljini :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Gavrolini

Zenama smeta samo konkurencija. Tako da se manis te price vec da priznas da ides u lov.

balcan girl

ja nemam konkurenciju jer nemam sta da lovim u jagodini :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

DebeliZmaj

jbt u kakvom ti ubedjenju zivish jagodinka :) ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

viper

Jagodinka Simonoviæ  ;)

Послато са HUAWEI G7-L01
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Glava Dole

Kakvo ubrzanje kompa za svega 27 dolara(danas stigao SSD iz kine)...

Restart, otvaranje browsera, foruma u svega 50 sekundi :D
! No longer available

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Glava Dole

60gb, zajebo sam se sto nisam uzeo 120gb, video da je i brzina duplo veca tek nakon sto sam narucio a kapacitet mi nije bitan s obzirom da je samo za sistem i osnovne programe, pored njega su jos 2 obicna 2tb + 640gb za sve vece stvari... u svakom slucaju WD black edition recimo kaze brzina citanja u HD tune oko 150mb/s, drugi isto WD black 640gb oko 110mb/s s tim sto su to maximalne vrednosti i nije ujednaceno, klasicno krkljanje iz kucista itd... ovaj em besuman, em razlika izmedju minimalne i maximalne brzine minimalna tj oko 250mb/s sto je inace duplo vise a komp se pali i otvara recimo photoshop, pretrazivac itd i vise nego duplo brze po mojoj proceni :)

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

Banderas to ljudi koriste vec godinama jbt
sta si se odusevio ko da si seo sa svog matorog na novog fazera 600 a ostatak planete vozi novi fz1

Glava Dole

Pa ja nisam koristio do sad, prvi SSD u mom vlasnistvu a godinama ga i planiram, nikad mi nije bio prioritet jednsotavno... u odnosu na obican koje koristim otkad znam za sebe je avion i odusevljenje... a ja sa ostatkom sveta nemam nista u svakom slucaju... prijatno me iznenadilo jednsotavno kako potpuno isti komp radi duplo brze, necu vise onda da pisem ako ti tolko smeta sta me nasmejalo i odusevilo....

Lazic

Jeste milion, sav si mi uvredljiv... ;D

UFF

nisi glup, ako razmislis o tome da se cd i dvd odavno vise ne koriste u modernom pc-u koje je jedino preostalo usko grlo koje usporava ceo sistem tj da ima mehanicke pokretne delove u sebi?

samim tim danas naefikasniji upgrade vise nije ram memorija nego upravo taj ssd

i sta si cekao koji qrac do sad KOLUMBO?

DebeliZmaj

ma daj uff .. i 16gb danas ti je maltene za svaku novu igru ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Slaninar

Citat: UFF poslato 15 Novembar, 2016, 00:59
nisi glup, ako razmislis o tome da se cd i dvd odavno vise ne koriste u modernom pc-u koje je jedino preostalo usko grlo koje usporava ceo sistem tj da ima mehanicke pokretne delove u sebi?

samim tim danas naefikasniji upgrade vise nije ram memorija nego upravo taj ssd

i sta si cekao koji qrac do sad KOLUMBO?

Zavisi od samog raèunara i namene. Ali svakako poma¾e.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Posle 5 godina vo¾nja po minusu sa sve grebanjem leda sa vizira, ogledala, sedi¹ta... ;D Juèe sam se zajebao sa letnjim rukavicama, jutros banja... :D :D :D





Hurricane

HAHAHAHAHAHAAA...

jel igra neko LOTO?

ne verujem da se ovo zaista de¹ava, opet:

! No longer available


ovaj put je sklonjeno sa neta rekordno brzo, jedva se pronalazi..

Bojan

Citat: Milos96 poslato 14 Novembar, 2016, 21:51
60gb, zajebo sam se sto nisam uzeo 120gb, video da je i brzina duplo veca tek nakon sto sam narucio a kapacitet mi nije bitan s obzirom da je samo za sistem i osnovne programe, pored njega su jos 2 obicna 2tb + 640gb za sve vece stvari... u svakom slucaju WD black edition recimo kaze brzina citanja u HD tune oko 150mb/s, drugi isto WD black 640gb oko 110mb/s s tim sto su to maximalne vrednosti i nije ujednaceno, klasicno krkljanje iz kucista itd... ovaj em besuman, em razlika izmedju minimalne i maximalne brzine minimalna tj oko 250mb/s sto je inace duplo vise a komp se pali i otvara recimo photoshop, pretrazivac itd i vise nego duplo brze po mojoj proceni :)
Ti si tu nesto malo dobio na brzini u startupu ali generalno ako su ti aplikacije na obicnom HDD onda ce ti brzina u aplikacijama biti onolika koliko ti to omogucava HDD na kojem se nalazi aplikacija i kesh.
Ja na primer imam SSD od 30GB samo za kesh i virtual memory. To mi je ubrzalo rad Photoshopa i Corela za bar 50% a smanjuje i broj zapisa na sistemskom SSD.