Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 20 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

ovaj mali zmaj ima najlep¹i motor na forumu. aj ti dam kravu za kefir ;D



a mene ovo izmamleo osmej [hello]


joka


joka

Citat: Ho¹tapler poslato 23 Oktobar, 2016, 16:20
Citat: joka poslato 23 Oktobar, 2016, 14:56
            Nije stra¹an vic, po¹to se nemo¾emo vraæati u pro¹lost, prièam o sada¹njem trenutku  ( status qvo ) Kad bi Ho¹tapler do¹ao na mesto Hoh¹apleru, ¹ta bi mogao uèiniti, sem se zadu¾ivati, da opstane na vlasti.   [neampojma]   [cheers]

Evo ovako...
Prvo bih otpustio SVE iz SVIH dr¾avnih agencija, dobar deo upravnih odbora, vi¹e od pola adminstracije, kakvi papiri i peèati u 21. veku - nauèi da radi¹ na kompu ili nisi za poso,  kurcomlate, jebeni paraziti!
MAR© u privatni sektor bagro! Ukinuo obavezne doprinose za PENZIJE, ukinuo dr¾avne penzije, ko je do sad zaradio zaradio, ko ima vi¹e od 15 godina do penzije - jbg, snaði se. A ako æe¹ da ¹tedi¹ za penziju ¹tedi, ako ne radi dok ne crkne¹ i ovako ti ta dr¾avna penzija nije ni za kurac, ulo¾i u penzioni fond ili guraj u jastuènicu. Pllate da se plaæaju bruto, ali na tu sumu plaæa¹ porez. Ne velik. Rigorozne kontrole rada na crno, sve prebacio u bele tokove. Legalizovao marihuanu. (o¹inuo porez) (Podsticaj i za poljoprivredu i TURIZAM)  ;)

Od para koje tu u¹tedim na jebenim birokratama i tro¹kovima dr¾ave, maksimalno smanjio PDV, svei namete, takse, na svu jebenu papirologiju,  na sve ¾ivo moguæe. Da se stvori VI©AK ke¹a u narodu, da birokratija i FT1P ne koèi sistem i poslove, da krene para da se vrti!
Onda bi krenuo u OGROMAN infrastrukturni projekat. Zidao auto puteve gde god stignem, na¹ih para, na¹e firme, na¹i ljudi i radnici, da se mi ovajdimo a ne stranci, Srbija je jedna od najboljih tranzitnih zemalja, uveo vinjete, da kamioni vi¹e ne idu preko Rumunije i Bugarske, i zaradom finansirao potom druge puteve. ©TO VI©E saobraæaja preko nas.  
TO za poèetak. Niko neæe da zida fabriku kad kamion mora da ¹alje negde gde nema put.

AKCIZE na uvoznu hranu, odeæu, sapune, ¹ampone i veæinu robu ¹iroke potro¹nje. Sve ¹to se kod nas mo¾e proizvoditi.
Niko me neæe ubediti da jabuke, luk, gaæe, majice ne umemo vi¹e da proizvodimo. Milion radnih mesta samo tu.

Zaokru¾i 7. Andrej Ho¹tapler Diktator
[thumb_up]   [kralj]   [cheers]   

mali_zmaj

Legalizovao kurvane,manjio porez istim,dok se narod ne oporavi,mislim malo razbibrige..
A da nije skupo....   ;)

poslato sa rupovke,uz pomoæ kurble
jin-jang

mali_zmaj

Hvala Kole na komplimentu...,a nisam ja za krave....,sjebata ledja...

poslato sa rupovke,uz pomoæ kurble
jin-jang

Hohštapler

Pa zamisli bre da gledam jo¹ i to kako Kole sistematski ubija i taj motor... i ovako mi muka, ali sMrada i kravu nekako pre¾ivim...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Ostoja

Ho¹taplera za preCednika, pod 'itno...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Lazic


DebeliZmaj

hohstapler vidim poznavanje drzavne ekonomije i uprave ti je jaca strana ...
drzi se ti tih fizickih radova...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Biker-Boy

Citat: DebeliZmaj poslato 23 Oktobar, 2016, 23:00
hohstapler vidim poznavanje drzavne ekonomije i uprave ti je jaca strana ...
drzi se ti tih fizickih radova...

A sta bi ti radio? hajde iznesi nam svoje ideje pa da vidimo koji je bolji,
pa da budu izbori ko u Amerikama,  DebeliZmaj ili Hostapler, pa ce da glasamo :)
I feel the need..... the need for speed !!!

DebeliZmaj

... jedno jutro kad te probudi zvuk gusenica tenkova na ulicama, propracena nadletanjem
aviona i helikoptera sa udaljenim zvukom sporadicne razmene vatre ...
... uljucicesh komp, internet ti nece raditi, mobilni i fiksni isto, ukljucicesh tv i tamo
u 09:00 ... vanredni program ... onda se pojavljuje admiral-general zmaj, lepa crna uniforma,
7xl broj, jelda po meri sasivena, i krece program ... dragi PODANICI ...

demokratija ne uspeva, na kraju likovi tipa ispijach piva ispred kioska ( nek se prepozna po svojim postovima )
i onaj komunalni preglasaju nekog mr.dr.sci. itd... :) a a a...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Po¹to nisi vlast, rekao bih da demokratija ipak uspeva nekako... ;D

Hohštapler

Citat: DebeliZmaj poslato 23 Oktobar, 2016, 23:00
hohstapler vidim poznavanje drzavne ekonomije i uprave ti je jaca strana ...
drzi se ti tih fizickih radova...


apsolutno se slazem.  ;)

ali i potpuni laik iz te oblasti vidi da se sad sve radi kako bi nas porobili jos gori.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Nisu gori ako nas porobe a ne mi njih...

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic


DebeliZmaj

upravo videh da imam novu tastaturu u kutiji neotvorenu .. woohooo :)
ne moram da ovu chistim plamenom !:)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Ostoja

Debeli Zmaj - Hitler iz na¹eg sokaka, hehehehe, ma Hiæo je za Zmaja "malji deca...."
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

balcan girl

brate svi bi vi meni na dzabe radne akcije da zidate autoputeve :D elem, hostapler jos da uvede obaveznu vojsku za sve i glasam za tebe odmaaaah :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!