Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 22 gostiju pregledaju ovu temu.

juga

Citat: mali_zmaj poslato 20 Oktobar, 2016, 15:18
Èini mi se da je oriðiði,moj kolega iz Nepala dobio isti....,tj. platio pa mu poslali..,al jedva se izdogovarao da ga puste da uveze,nao¹tren bio..,pièvajz od alatke!!
Jebe kevu kakva sprava, ali da to je bre alatka, ne¹to izmedju no¾a, maèete i satare!

Neos

A oæel valjati za slaninu sa tavana?Jesi li probo ajvar da ma¾e¹ na lebac snjim, kakav trag ostavlja?

Hohštapler

....ako ne znate, o meni se pi¹u knjige!   [rofl]


(u delta sitiju pre koji dan)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

juga

Bo¾e zdravlja da ti bude¹ ko on!

joka

Nemoj kao on, veæ smo prezadu¾eni!   [nono]    [cheers]

mali_zmaj

Citat: Ho¹tapler poslato 22 Oktobar, 2016, 08:46
....ako ne znate, o meni se pi¹u knjige!   [rofl]


(u delta sitiju pre koji dan)

Hvala dru¾e stari!!
jin-jang

Lazic

Citat: joka poslato 22 Oktobar, 2016, 14:52
Nemoj kao on, veæ smo prezadu¾eni!   [nono]    [cheers]
Jugoslovenska industrija je bila vi¹e nego dovoljna da vrati dugove...

Kostić




neka stara govna od motora. spore babe, ni za kurac nisu. all season drunken motherfuckers.... fuck the rules - fuck the motocycles clabs.... freedom. one word.


ps:

kamo sreæe da je æopa po¾iveo iljadu godina. mi bi vladali svetom....

TEEfqd


UFF

Citat: kosta66 poslato 22 Oktobar, 2016, 19:11



neka stara govna od motora. spore babe, ni za kurac nisu. all season drunken motherfuckers.... fuck the rules - fuck the motocycles clabs.... freedom. one word.


ps:

kamo sreæe da je æopa po¾iveo iljadu godina. mi bi vladali svetom....

kanturine raspale

Gavrolini

Samo je srad vece govno od ovoga.
@hostapleru fali ti jedno H

Kostić

na¹ mladi kom¹ija do gara¾e ima, tj imo zeku 750 skoro nov. raspo se u parèiæe. krenuo letos u farmerkama za bugarsku, al je zavr¹io na operacionom stolu. sreæom je preteko. danas si¹o dole na ¹takama, oæe da sedne na motor. mi ga nabacili na motor, dr¾ali da se ne sobali, a on ¹alta u mestu. nije pro¹lo tri meseca, jo¹ je na rehabilitaciji al on bi da vozi. ¹tatije ludost.

raspale kanturine ¾ive ¾ivot punim pluæima, o jebaèi. ne èuèe po gara¾ama, èekajuæi godoa  :-*

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

balcan girl

imam novu poslovicu :D hocu da je stavim u potpis :D il' jebi il' odjebi :D :D zar nije super? :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

eclipse4

Citat: joka poslato 22 Oktobar, 2016, 14:52
Nemoj kao on, veæ smo prezadu¾eni!   [nono]    [cheers]

Strasan vic!!!
Da je danas ziv sva ova bagra bi bila iza resetaka a dug bi bio saldo 0.
I mozda bi sam rad u firmi bio dovoljan za auto i skolovanje dvoje dece a ne uz dodatni privatni posao.

Slaninar

Citat: Gavrolini poslato 23 Oktobar, 2016, 01:52
Samo je srad vece govno od ovoga.
@hostapleru fali ti jedno H

Pismenos je opasnos! 
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

joka

Citat: eclipse4 poslato 23 Oktobar, 2016, 08:42
Citat: joka poslato 22 Oktobar, 2016, 14:52
Nemoj kao on, veæ smo prezadu¾eni!   [nono]    [cheers]

Strasan vic!!!
Da je danas ziv sva ova bagra bi bila iza resetaka a dug bi bio saldo 0.
I mozda bi sam rad u firmi bio dovoljan za auto i skolovanje dvoje dece a ne uz dodatni privatni posao.
Nije stra¹an vic, po¹to se nemo¾emo vraæati u pro¹lost, prièam o sada¹njem trenutku  ( status qvo ) Kad bi Ho¹tapler do¹ao na mesto Hoh¹apleru, ¹ta bi mogao uèiniti, sem se zadu¾ivati, da opstane na vlasti.   [neampojma]   [cheers]

mali_zmaj

Malo se vozilo danas..,manastir Liplje.








poslato sa rupovke,uz pomoæ kurble
jin-jang

mali_zmaj







poslato sa rupovke,uz pomoæ kurble
jin-jang

Hohštapler

#14119
Citat: joka poslato 23 Oktobar, 2016, 14:56
            Nije stra¹an vic, po¹to se nemo¾emo vraæati u pro¹lost, prièam o sada¹njem trenutku  ( status qvo ) Kad bi Ho¹tapler do¹ao na mesto Hoh¹apleru, ¹ta bi mogao uèiniti, sem se zadu¾ivati, da opstane na vlasti.   [neampojma]   [cheers]

Evo ovako...
Prvo bih otpustio SVE iz SVIH dr¾avnih agencija, dobar deo upravnih odbora, vi¹e od pola adminstracije, kakvi papiri i peèati u 21. veku - nauèi da radi¹ na kompu ili nisi za poso,  kurcomlate, jebeni paraziti!
MAR© u privatni sektor bagro! Ukinuo obavezne doprinose za PENZIJE, ukinuo dr¾avne penzije, ko je do sad zaradio zaradio, ko ima vi¹e od 15 godina do penzije - jbg, snaði se. A ako æe¹ da ¹tedi¹ za penziju ¹tedi, ako ne radi dok ne crkne¹ i ovako ti ta dr¾avna penzija nije ni za kurac, ulo¾i u penzioni fond ili guraj u jastuènicu. Pllate da se plaæaju bruto, ali na tu sumu plaæa¹ porez. Ne velik. Rigorozne kontrole rada na crno, sve prebacio u bele tokove. Legalizovao marihuanu. (o¹inuo porez) (Podsticaj i za poljoprivredu i TURIZAM)  ;)

Od para koje tu u¹tedim na jebenim birokratama i tro¹kovima dr¾ave, maksimalno smanjio PDV, svei namete, takse, na svu jebenu papirologiju,  na sve ¾ivo moguæe. Da se stvori VI©AK ke¹a u narodu, da birokratija i FT1P ne koèi sistem i poslove, da krene para da se vrti!
Onda bi krenuo u OGROMAN infrastrukturni projekat. Zidao auto puteve gde god stignem, na¹ih para, na¹e firme, na¹i ljudi i radnici, da se mi ovajdimo a ne stranci, Srbija je jedna od najboljih tranzitnih zemalja, uveo vinjete, da kamioni vi¹e ne idu preko Rumunije i Bugarske, i zaradom finansirao potom druge puteve. ©TO VI©E saobraæaja preko nas.  
TO za poèetak. Niko neæe da zida fabriku kad kamion mora da ¹alje negde gde nema put.

AKCIZE na uvoznu hranu, odeæu, sapune, ¹ampone i veæinu robu ¹iroke potro¹nje. Sve ¹to se kod nas mo¾e proizvoditi.
Niko me neæe ubediti da jabuke, luk, gaæe, majice ne umemo vi¹e da proizvodimo. Milion radnih mesta samo tu.

Zaokru¾i 7. Andrej Ho¹tapler Diktator
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.