Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 19 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole

A zasto bi ti da ih menjas? Pa tvoj je relativno mlad motor sa malom kilometrazom koliko ja znam :D

UFF

Citat: mkt poslato 27 Maj, 2016, 01:17
Citat: UFF poslato 27 Maj, 2016, 01:10
Citat: mkt poslato 26 Maj, 2016, 20:53
Kad mogu uffe da ti nadodjem

kad hoces
zadnji stend imam a za prednji moramo da se snadjemo, da pozajmimo ili da ga obesimo za neki qrac  [neampojma]
ajd
a jel imas nekog u blizini da skine gume i nakaci nove


pa u blizini i ne bas, na tosinom bunaru killer npr (oni koriste plastike da ne ogrebu felnu)
ili oni preko buvljaka kod comtradea rade 24/7

Glava Dole

svakako mora u auto, sam tocak sa gumom je tezak i da se nosi 20m a kamoli vise... pa je onda sve jedno gde je :D Platis coveku koji dinar cisto za gorivo, popijes jos i pivo i resis gume :D

eclipse4

Citat: Milos96 poslato 27 Maj, 2016, 01:46
A zasto bi ti da ih menjas? Pa tvoj je relativno mlad motor sa malom kilometrazom koliko ja znam :D

ne bih da menjam nego bih da naucim nesto da znam ;)

Glava Dole

Uhhh dobro je, taman sam pomislio da si resio da radis i generalnu za svaki slucaj kao godisnji servis ;D :-*

Darko

Citat: kosta66 poslato 27 Maj, 2016, 00:59
sad mi ¾ao ¹to ne povedosmo uro¹a :( da ga nalijemo pivom ;D

Gde cu tog indijanca da vodim , si lud... Ovo mi Andreja kupila , bila juce na neki izlet sa skolom , pa cekala da odemo u kruzerse i kad sam se vratio stavila to na friz ;)

Lazic

Citat: Ho¹tapler poslato 27 Maj, 2016, 00:51
To je to.
Aha, do puberteta, pa poène¹ da se moli¹ da naðe deèka i da se malo smiri, pa kad naðe deèka i doðe sa pitanjem, a jel mo¾e on ponekad da prespava kod nas... :o ;D
A u meðuvremenu si najgori roditelj i mrzi te najvi¹e na svetu...  :o ;D
U¾ivajte dok su mali, tad su savr¹eni... ;D

mali_zmaj

Lazicu matora drtino,pa bili su klinci kad sam bio kod tebe..,pa zar vec momci dosli na red!!!!???

©alji mi adresu na PP,ime i prezime ,da ti ¹aljem ¾migavce,izvinjavam se, zaboravio ho¹tapleru dati kad je bio u BL.
jin-jang

Lazic

#12508
Jebote imaæu vi¹ka migavaca... ;D Neka, kako ih sjebavam trebaæe... ;D




nego, ne izmamilo osmeh, nego sam zaplakao kao dete, prijatelj kome je jako te¹ko je po¾eleo da malo te¾ine podeli samnom, pa nekako doðosmo i do ovoga...

Citat"i onda citam teme na forumu kako je onaj napusio onog...a ne shvataju da je zivot kratak i da je govno...i da se pamte samo lepe stvari...kod lazica krov i dvolitra,kod  uffa cirka i druzenje,kod dareta na vma za caleta krv i kako se dare svadja sa doktorima,castor se cima za svaku glupost ako komp ne radi,boki boy sa milion stvari,njanja za davanje krvi druzenja i za bilo kakvu pomoc...gavra za sta god ti zatreba,hostaspler za osmeh na licu,juga za super druzenje,dragan pavlicevic za milijardu dosadnih pitanja,ausweiss za salu i zajebanciju...ima tu jos milion primera

zaboravih i frezu majstora koji mi uvek radi kvalitetno i ispod cene...da se neko ne naljuti koga nisam spomenuo ali volim sve manijake"


Uhhhh bre...

DraganPavlicevic

Pa volim(o) i mi tebe i to takvog kakav si. Da si drugaèiji, mo¾da ne bi valjalo.

Darko

Ovo je Mige rekao - glavu dajem ;)

Lazic

Citat: DraganPavlicevic poslato 27 Maj, 2016, 17:57
Pa volim(o) i mi tebe i to takvog kakav si. Da si drugaèiji, mo¾da ne bi valjalo.
znam bre, ali nisam ja u pitanju... :-*

DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 27 Maj, 2016, 17:53
Jebote imaæu vi¹ka migavaca... ;D Neka, kako ih sjebavam trebaæe... ;D

a mene si podjebavao da
mi motor trosi migavac na 100 :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Niko nije savr¹en, al' tebi malo malo pa ispadne u mestu i ode migavac... ;D Meni bar odlaze godinama... ;D

DebeliZmaj

pazi vidi .. isti sam menjao 4x u nizu :))
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF


mi¹ko_kolo

Razne vrste br¹ljana?! Ka¾u da na kuæi odlièno odr¾avaju mikroklimu.

UFF

hteo duzmem Ligustrum ovalifolium Aureomarginatum ali se ipak odlucio za Parthenocissus (ne zahteva nikakvo odrzavanje i raste brzo i oblikuje se uz sve)

sledece je: likvidambar, zeleni javor, crveni javor, platan i paulovnija

DebeliZmaj

brsljen privlaci
strshljene  ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mi¹ko_kolo