Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: mkt poslato 26 Maj, 2016, 19:39
stigle gumeeeee
Da li neko zna gde mogu u Beogradu da zamenim gume a da ne moram da mu nosim tockove nego ceo bajk da oteram
Kod mog Marjana preko puta ¹este, samo on ne skida toèkove jer je auto vulkanizer, al' ima alat i hoæe da pomogne... ja samo kod njega...

Kostić

ima oni tako kod gde je zagaðenje, ne znam kako se zove kraj, ¹to su meni menjali za skupe pare, pa sjebali kle¹ta i toèak... i nikad mi poslali novo crevo za zadnju koènicu koje se o¹tetilo.  ne idi tamo nipo¹to

UFF

dovezi ga kod mene da skinemo za dz
bolje nego da te oderu kod vulkanizera jer je skidanje i vracanje tockova skuplje nego montaza/demontaza gume i balansiranje

penzos

Koliko se seæam, Beoguma u Radnièkoj (od sajma ka Adi) je oko 1000 po toèku sve komplet. Ima ih na netu, zaka¾e¹ i re¹i¹. Mada, UFF ova opcija ti je najbolja.
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mkt

Kad mogu uffe da ti nadodjem

Aussweis

Citat: mkt poslato 26 Maj, 2016, 19:39
stigle gumeeeee
Da li neko zna gde mogu u Beogradu da zamenim gume a da ne moram da mu nosim tockove nego ceo bajk da oteram

Ja skoro menjao zadnju, doneo tocak, lik mi demontirao staru, montirao novu, balansirao i sve do jaja ispalo!

Inace je lik bajker, u Zemunu radi, pedantan je i pazi sve vreme, mozes da doneses tocak kao i ja ili da doteras motor i on ti sve zavrsi, podesi lanac itd...

Goran se zove, evo ti i broj 063267888 i 0643064303...ja sam bio prezadovoljan uslugom!  [thumb_up]
Sve ima cenu ili čast!

penzos

Ali kod UFFa ima ovo:



a i pivo!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Darko

Dodjem kasno kuci , i saceka me na frizideru magnet...



Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Darko


Glava Dole

Za to vredi ziveti, srce malo   :-[

Kostić

sad mi ¾ao ¹to ne povedosmo uro¹a :( da ga nalijemo pivom ;D

TEEfqd

Citat: Darko poslato 27 Maj, 2016, 00:48
Dodjem kasno kuci , i saceka me na frizideru magnet...




al si ti srecan covek

UFF

Citat: mkt poslato 26 Maj, 2016, 20:53
Kad mogu uffe da ti nadodjem

kad hoces
zadnji stend imam a za prednji moramo da se snadjemo, da pozajmimo ili da ga obesimo za neki qrac  [neampojma]

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole

Da, moze da popusti ako nije neka sisata lepotica ispred tebe pa da padne motor i izlomi se... veliki je rizik ;D

Kostić

Citat: UFF poslato 27 Maj, 2016, 01:10
Citat: mkt poslato 26 Maj, 2016, 20:53
Kad mogu uffe da ti nadodjem

kad hoces
zadnji stend imam a za prednji moramo da se snadjemo, da pozajmimo ili da ga obesimo za neki qrac  [neampojma]

imam ja neki ¹tender, ¹to mi dao lik ¹to mi prodo kavu, ako oæete nek jedan svrati sutra da vam dam ako mo¾e da pomogne

mkt

Citat: UFF poslato 27 Maj, 2016, 01:10
Citat: mkt poslato 26 Maj, 2016, 20:53
Kad mogu uffe da ti nadodjem

kad hoces
zadnji stend imam a za prednji moramo da se snadjemo, da pozajmimo ili da ga obesimo za neki qrac  [neampojma]
ajd
a jel imas nekog u blizini da skine gume i nakaci nove

eclipse4

Citat: eclipse4 poslato 26 Maj, 2016, 19:24
mene konkretno zanima,jebi ga nije mesto za pitanje al ajd ;)

kad se menjaju one vodjice(ili kako se zovu vec) lanca bregaste?
jel mora da se otvara masina da se provere ili ima neki "simptom" bilo sta?

el zna eko da mi kaze tacnu informaciju :)

Glava Dole

koliko ja znam ne moze bez otvaranja... al ne tvrdim da je 100% tacna informacija posebno ne konkretno za tvoj motor... pitaj revoluciju, havariju... :)