Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

hihihi
ortak me
obrisao na fb
pa poslao zahtev :)
trololo ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mali_zmaj

Uuuuuuuuu krempita...,omiljeni nikad prevazidjeni kolac!!
jin-jang

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

TEEfqd

BMC filter za vazduh. Bacio fabricki filter za vazduh koji je imao ebolu u sebi ubacio nov BMC motor ide ko nenormalan

BOKYBOY

Citat: redshadow poslato 26 Maj, 2016, 14:37
motor ide ko nenormalan

[thumb_up] jesi li stvarno osetio razliku ili zezas?Ja porucio isto u Motomaniji i cekam... [veryangry]

Lazic

E Boki, mo¾e vozilo da ide k'o prebijeno i da tro¹i k'o T34, ako je zapu¹en filter za vazduh...

TEEfqd

Citat: BOKYBOY poslato 26 Maj, 2016, 16:12
Citat: redshadow poslato 26 Maj, 2016, 14:37
motor ide ko nenormalan

[thumb_up] jesi li stvarno osetio razliku ili zezas?Ja porucio isto u Motomaniji i cekam... [veryangry]

na rucici osecam razliku ne zezam se.
bmc sam po sebi propusta vise vazduha od fabrickog, a fabricki mi je jos bio prljav. nebo i zemlja razlika, videces sam.

BOKYBOY

Citat: redshadow poslato 26 Maj, 2016, 16:50
Citat: BOKYBOY poslato 26 Maj, 2016, 16:12
Citat: redshadow poslato 26 Maj, 2016, 14:37
motor ide ko nenormalan

[thumb_up] jesi li stvarno osetio razliku ili zezas?Ja porucio isto u Motomaniji i cekam... [veryangry]
na rucici osecam razliku ne zezam se.
bmc sam po sebi propusta vise vazduha od fabrickog, a fabricki mi je jos bio prljav. nebo i zemlja razlika, videces sam.

Hvala,videcemo

You have already posted a thanks to this post at 20 Septembar, 2015, 10:56

Balsa Wrx

Sutra idem u sabac na moto skup ako ima koga od mm da bi dosao castim pivo :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Kostić

Citat: Balsa Wrx poslato 26 Maj, 2016, 18:04
Sutra idem u sabac na moto skup ako ima koga od mm da bi dosao castim pivo :D
ja æu u subotu, nemoj da me ne naðe¹ mangupe

Kostić

KN od onog lika iz NSa je keva. ja sam oti¹o sa fabrika filterom na tri cilindra, tamo zamenio i vratio se sa èetri... mada je i bmc dobar, bio mi u sradu. al KN je KN

Balsa Wrx

I ja sam u subotu tamo ili kasno u petak jer krecem posle skole gahah:D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Kostić


eclipse4

Citat: redshadow poslato 26 Maj, 2016, 14:37
BMC filter za vazduh. Bacio fabricki filter za vazduh koji je imao ebolu u sebi ubacio nov BMC motor ide ko nenormalan

na koliko si menjao fabricki filter?


TEEfqd

Citat: eclipse4 poslato 26 Maj, 2016, 18:27
Citat: redshadow poslato 26 Maj, 2016, 14:37
BMC filter za vazduh. Bacio fabricki filter za vazduh koji je imao ebolu u sebi ubacio nov BMC motor ide ko nenormalan

na koliko si menjao fabricki filter?




11500. pise da se menja na 18..van pameti. ovaj cu da perem uvek na kraju sezone, samo jos da kupim sprej za njega.

eclipse4

ja ga menjam svake druge godine ne gledam nikad na kilometrazu....zalomi se nekad da za dve godine ne predjem ni 5000 ;)
kao i servis na auto ja ga uvek radim komplet jednom godisnje (i zupcasti)

ovi su jebem ga pa skuplji i skuplje im je odrzavanje.....fabricki je katastrofalno jeftin a ipak ga propisala fabrika....tako da nemam pojma ni ja....planiram da ostanem na stock mode :)
ne verujem ja da je toliko osetna razliku u voznji + poboljsano zdravlje motora od drugih filtera....

na prethodnoj iljadarki sam imao k&n i sta ti ja znam...nesto se ne secam da sam osecao neku razliku

TEEfqd

Citat: eclipse4 poslato 26 Maj, 2016, 18:46
ja ga menjam svake druge godine ne gledam nikad na kilometrazu....zalomi se nekad da za dve godine ne predjem ni 5000 ;)
kao i servis na auto ja ga uvek radim komplet jednom godisnje (i zupcasti)

ovi su jebem ga pa skuplji i skuplje im je odrzavanje.....fabricki je katastrofalno jeftin a ipak ga propisala fabrika....tako da nemam pojma ni ja....planiram da ostanem na stock mode :)
ne verujem ja da je toliko osetna razliku u voznji + poboljsano zdravlje motora od drugih filtera....

na prethodnoj iljadarki sam imao k&n i sta ti ja znam...nesto se ne secam da sam osecao neku razliku

Za fabricki ne znam, mene je isprva privuklo to sto ovaj filter moze da se pere i zato sam ga kupio. A isto tako kao ti ne prelazim toliko i vozim motor samo iz uzivanja kad mi se cefne.
Takodje sam ulje i filter menjao nekad na 2k kma nekad na 3k, zbog vremena ne kilometraze. Prosli put pre oko 3k km sam bacio pogled na filter i bio je ok s tim sto mi je bilo jasno
da treba da se menja ranije nego sto je propisan. U vezi ovog BMCa ono sto me je prijatno iznenadilo je osecaj na rucici, nisam to ocekivao, imam osecaj da ima vise `mesa` kad dam gas
to ne mogu da pogresim nikako, znam svoj motor. Da li bi bilo isto ili slicno da sam ubacio cist `stock`  filter ne znam ali sa ovim sam i vise nego zadovoljan za sada.

BOKYBOY

Citat: redshadow poslato 26 Maj, 2016, 18:43
Citat: eclipse4 poslato 26 Maj, 2016, 18:27
Citat: redshadow poslato 26 Maj, 2016, 14:37
BMC filter za vazduh. Bacio fabricki filter za vazduh koji je imao ebolu u sebi ubacio nov BMC motor ide ko nenormalan
na koliko si menjao fabricki filter?
11500. pise da se menja na 18..van pameti. ovaj cu da perem uvek na kraju sezone, samo jos da kupim sprej za njega.

...pa ne vozis offroad,mislim da ovaj nema potrebe da diras 50k...znaci nikada... ;D

eclipse4

mene konkretno zanima,jebi ga nije mesto za pitanje al ajd ;)

kad se menjaju one vodjice(ili kako se zovu vec) lanca bregaste?
jel mora da se otvara masina da se provere ili ima neki "simptom" bilo sta?

mkt

stigle gumeeeee
Da li neko zna gde mogu u Beogradu da zamenim gume a da ne moram da mu nosim tockove nego ceo bajk da oteram