Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 23 gostiju pregledaju ovu temu.

stilgar

Citat: juga poslato 28 April, 2016, 08:20
Citat: stilgar poslato 27 April, 2016, 23:04
Citat: Darko poslato 27 April, 2016, 19:36

nova gajba dobila zasluzeni ton   ;)



sto ne rece da ti treba home theatar imam 5 slatkisa :) jeftino :)







Aj reci koliko jeftino
na KP su mi 90 evra na oglasu i imam dva stalka 30 evra evo link
https://www.kupujemprodajem.com/Onkyo-5-1-model-SK-388-120W-6-oma-32747360-oglas.htm?filter_id=
za manijake zvucnici za 80 evra, ako hoces i stalke moze za 20. Na oglasu nema subwofera sa njim u kompletu cena je 150 evra i utom slucaju ti poklanjam stalke  :)

stilgar

Citat: Darko poslato 28 April, 2016, 09:09
@ stilgar - pa nisam znao da imas i da je jeftino ;) ... Mada , svakako ne bi napravili pos'o... Od 5.1 sistema trenutno mi samo LG privlaci paznju , i stojeci zvucnici ...

LG je malo ispred po kvalitetu tona ( po mom ukusu ) , a i metnucu TV isto LG 42lf5800 , tako mislim nesto da je to dobitna kombinacija
o boze LG i hifi i home audio, dno dna, kad se budes nasao u svetogorskoj svrati do Player-a poslusaj onkyo pa onda reci sta ti se svidza :) 

Darko

Vec jesam ;) ... Mi muzicari cujemo nesto sto vi obicni smrtnici ne cujete hahahaha... LG je tata , verovao ti meni ili ne..  Kao i za TV , mislim da su u top 3 sto se tice tv-a iako je samsung kao najprodavaniji, po kvalitetu je tri klase ispod lg...  Mada , o tv-ima manje vise , ali za ton sam strucnjak ;)

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić


PECA BMW

Citat: kosta66 poslato 28 April, 2016, 13:06
traktor je keva za grad ;D

ima li neka slika traktora ili te sramota da vidimo ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

UFF

ma kakav 5.1 7.1 i ostala sranja to koristis cesto kao i stand alone dvd player, vecina poredja zvucnike na policu jedan pored drugog kao darko i stilgar samo za slikanje i ostane tako trajno

stereo je zvuk, ako ti je malo uzmi jos jedan kvalitetan par za kvadrofoniju i zajebi milion tacka jedan proseravanja jer ako si za to moras napravitri tidelane uslove, da ti a to znaci sam sedis tacno ispred tv-a tj centralnog zvucnika  i da ti svi sateliti budu podjednako udaljeni jer ako to nije slucaj onda moras da podesavas kaznjenje zvuka sa udaljenih zvucnika u odnosu na ove blize a to ta kucna govna ni ne umeju, eventualno preko racunara ako uopste mozes da cujes razliku


imao sam pre vise od 10 godina logitech Z-680 i zakljucio da je sve to kurac pa prodao i kupio stereo podnostojece zvucnike i hi-fi poacalo

stilgar

Citat: UFF poslato 29 April, 2016, 02:26
ma kakav 5.1 7.1 i ostala sranja to koristis cesto kao i stand alone dvd player, vecina poredja zvucnike na policu jedan pored drugog kao darko i stilgar samo za slikanje i ostane tako trajno

stereo je zvuk, ako ti je malo uzmi jos jedan kvalitetan par za kvadrofoniju i zajebi milion tacka jedan proseravanja jer ako si za to moras napravitri tidelane uslove, da ti a to znaci sam sedis tacno ispred tv-a tj centralnog zvucnika  i da ti svi sateliti budu podjednako udaljeni jer ako to nije slucaj onda moras da podesavas kaznjenje zvuka sa udaljenih zvucnika u odnosu na ove blize a to ta kucna govna ni ne umeju, eventualno preko racunara ako uopste mozes da cujes razliku


imao sam pre vise od 10 godina logitech Z-680 i zakljucio da je sve to kurac pa prodao i kupio stereo podnostojece zvucnike i hi-fi poacalo

pre 10 godina kako kazes pre torenta (nije ih bilo) moja ekipa iz igraonice i ja skidali smo filmove preko astraweba (satelita). Samo dvd, nista divx ili xvid, samo DVD, ful dolby digital i DTS, napravio sam kolekciju od jedno 700 komada, pa sam shodno tome uvek imao 5.1 ili 7.1 kasnije. Uz ovaj zadnji onkio su isli i ovi mali 5.1 iz kompleta. Al sam se zeznuo pa sam uzo marantza sr 1010 koji trazi drvenu kutiju pa su malisani sad visak :)

p.s. svaki noviji risiver ima opciju all chanel stereo tako da to sa 2 para zvucnika i kvadrofonijom imas i ovako + subwofer daje bolji bas. Slike malisana na polici su za oglas na KP :)

ovo je sad u upotrebi





a rear su dva missiona, vaki




Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

Citat: stilgar poslato 29 April, 2016, 03:04
ovo je sad u upotrebi





a rear su dva missiona, vaki






e to je poso!  [clapp]

mada ti vufer i ne treba pored njih
ja ih licno ne volim iako obozavam dubok bas jer vufer vise pravi buku tj bruji nego sto udara po basu, ne znam kako bih to bolje objasnio, nije cist i odsecan kao sto ga proizvode ti samostojeci jamo

mrle

Citat: Darko poslato 23 April, 2016, 16:42
Op op... Gotova kuhinja...

Idemo dalje...




Takoðe gotova kuhinja.



UFF


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Darko

Eeee ... Ja zavrsio i spavacu. Uzeo neki bracni krevet, trazim zenu po njemu koliki je... Malopre mi stigla ugaona ... Jos deciju sobu i pri kraju sam

freepartyman

#11994
 Ja renoviram 120 m2 na moru, sve oguljeno, kupljene plocice, promenjene sve cevi, stavljeni novi otvori, ozidane kabine u tri kupatila. I naravno nova kuhinja..Trenutno stanje kuhinje :)  Plocice stavljam svuda,i po sobama :D


Darko ja spavam mahom sam na bracnom od 180cm sirine, mogu ti reci prava mera za dvoje :D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Darko

Taj rad ! Lepo lepo kad se izvalis ko covek ;)

Ostao sam bez love nacisto , tako da cu sad samo prioritete , a ta izdrkavanja sto sam zamislio ce cekati mesec dva ... Dok ne naberem lovu u kafani ;)

balcan girl

ja spavam sama u krevetu velièine 2.20x2.10 :D :D e to je prava mera za krevet :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...