Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Grof

Mogu ja da probam da pogodim ZX12 (crni fabrièki sa polovnihautomobila) ili onaj od havarisanog ZX14 u onoj zeleno beloj kombinaciji ?   ;D....

P.S. to bi ja kada bi se kockice slo¾ile..... :D

BOKYBOY

Citat: Grof poslato 23 April, 2016, 10:40
Mogu ja da probam da pogodim ZX12 (crni fabrièki sa polovnihautomobila) ili onaj od havarisanog ZX14 u onoj zeleno beloj kombinaciji ?   ;D....

P.S. to bi ja kada bi se kockice slo¾ile..... :D

...dopada mi se kako razmisljas...blizu si ali neka ostane za sada da trazim i gledam pa cu polako na jesen da presecem...
...imam dobar motor,nije mi frka trenutno...
...ko zna,postoji mnogo opcija...mozda i ne bude polovan... [zvizdi]

Kostić

havijev motor je baba roga. izgleda kao da je iza¹o iz fabrike u najsitnijim detaljima. ja bi ga tako rado posedovao da imam pare... i ona zelena ¹ema...

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Darko

Op op... Gotova kuhinja...

Idemo dalje...




BOKYBOY

Citat: kosta66 poslato 23 April, 2016, 11:27
havijev motor je baba roga. izgleda kao da je iza¹o iz fabrike u najsitnijim detaljima. ja bi ga tako rado posedovao da imam pare... i ona zelena ¹ema...

...jeste dobar,nema sta...ali sam ja ipak vise za Black edition... ;)

Darko

Ne znam dal da pisem u temi sta mi je izmamilo osmeh ili izbacilo iz takta , ali ja na godisnjem a zovu s posla... Od juce postadoh zastavnik ... Mnogo mi lepse zvucao cin koji sam do sada imao , stariji vodnik prve klase... Znate ono , kad je nesto prvoklasno, znaci prva klasa , nema dalje ... Hahahahaha
E sada sam zaæa... Najmladji zastavnik trenutno u Vojsci Srbije.. 34 god... Jos malo pa penzijica ... ;)

Dakle , zamolio bih vas da me od danas oslovljavate sa "gospodine zastavnice"...

Hahahahahahhahahaha

UFF

cestitam
moras li da nosis zastavu po ceo dan sa sobom?
ili da budes u kasarni rano ujutru da je podignes i uvece da spustis? :D

Darko

Jok bre . Niti da nosim zastavu niti da budem u kasarni rano. Bas sad naprotiv. Zaæa je najjaci cin u vojsci bre , komandant pa zaca ... Hahahha

Sad bih trebao da pustim stomak ( tu mi ne fali puno ) , da pustim brkove , i ful sam ... Hahaha

Conti-Moto

Zastavnice ili zastavnièe ? ... ovaj, mislim ako ste zastavnica znaci da vas tamo i guz_ ...
Hahahahahahaha
Novo !!!
Conti ROAD !!

Darko

Cuti bre , krenulo me... Gajba , cin... Necu vam reci koja cigancica radi pos'o...

Hahahahahah

clutch&brake

Kosta ili onaj celavi sto nisi helanke?
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Darko

Ma jebo sam i Koleta i Djoleta , al nisu oni ;)

Hohštapler

A jesste milion. .. pa ko bi njih dvojicu jebo za dzabe?! ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Darko

ma Kole nema zube , pusi do jaja , a pazi , Djoleta ....hm pa jebem li ga , ti celavci nisu nesto moj tip , al naguzio se jednom pa rekoh ovo ono  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

zVuk

Citat: Darko poslato 23 April, 2016, 22:53


Sad bih trebao da pustim stomak ( tu mi ne fali puno ) , da pustim brkove , i ful sam ... Hahaha

...i da pocnes da pijes rakiju iz solje za caj...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Darko

Ahahhahah , da da da , kako sam to zaboravio... I to !

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Bishke

Necu imati osmeh naredna dva dana...
jutarnja od 6h ko da radim u EDB-u
You should do one thing every day that scares you

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell