Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: balcan girl poslato 27 April, 2016, 15:53
ja mislim da oni svi imaju neki psihièki poremeæaj  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] kapiram iz nekog razgovora sa nekim mojim drugarima da im ja dodjem kao trofej :D s obzirom da stvarno kazem sta mislim i da kad kazem kres varijanta ja to mislim a da oni kad prodje nekih 6 meseci i ja se i dalje ponasam isto to dozivljavaju kao udarac u muski ego i pokusavaju da me slome misleci da cu ja da se zaljubim ili sta li vec :D al od toga nema nistaaaaaaa :D :D :D :D sto oni vise poèinju da dave gde si bila i sta si radila toliko ja vise kazem pa pa odoooh :D

To je i meni palo na pamet da proverim. Ba¹ me interesuje kako bi se ja pona¹ao  [neampojma]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

eh, mareskin kad se ti vec sad ponasas ovako ne bi ni da znam kako bi se ponasao kasnije  ;D ;D ;D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: balcan girl poslato 27 April, 2016, 18:37
eh, mareskin kad se ti vec sad ponasas ovako ne bi ni da znam kako bi se ponasao kasnije  ;D ;D ;D

Onda ne vidim drugo re¹enje nego da idemo na pivo i neko meso :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Darko


nova gajba dobila zasluzeni ton   ;)



mareskin

Citat: balcan girl poslato 27 April, 2016, 19:09
to moze uvek :D :D

To ti ka¾em. Ja æu da utopim tugu u nekom mesu, a ti popi pivo :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 27 April, 2016, 19:09
to moze uvek :D :D

Ja sam mislio da si ti odavno otkacila superhika.....igracka ovo ono...a ti i dalje sa pickopacenicima...cccc..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Balsa Wrx

Polozio sam za auto i za motor po 1. Put u zivot sam legalan cudan osjecaj:D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Glava Dole

Citat: Balsa Wrx poslato 27 April, 2016, 22:45
Polozio sam za auto i za motor po 1. Put u zivot sam legalan cudan osjecaj:D


[thumb_up] [thumb_up]

Kad se setim bez dozvole pa se strecas kad vidis i djubretara u zelenom prsluku pored puta i pomislis da je policajac i onda kad dobio PSP... pa skuterom namerno pored patrosle gore-dole 10 puta  [policaja]

stilgar

Citat: Darko poslato 27 April, 2016, 19:36

nova gajba dobila zasluzeni ton   ;)



sto ne rece da ti treba home theatar imam 5 slatkisa :) jeftino :)






mkt


yzf750

ujutro idem po novu zverku,,iz ove kombinacije  [yahoo] [yahoo] [yahoo] ;D






Kostić

gledam suzuki DR po oglasima i kapiram da sam to trebo da kupim. to je za mene.

juga

Citat: stilgar poslato 27 April, 2016, 23:04
Citat: Darko poslato 27 April, 2016, 19:36

nova gajba dobila zasluzeni ton   ;)



sto ne rece da ti treba home theatar imam 5 slatkisa :) jeftino :)







Aj reci koliko jeftino

Darko

@ stilgar - pa nisam znao da imas i da je jeftino ;) ... Mada , svakako ne bi napravili pos'o... Od 5.1 sistema trenutno mi samo LG privlaci paznju , i stojeci zvucnici ...

LG je malo ispred po kvalitetu tona ( po mom ukusu ) , a i metnucu TV isto LG 42lf5800 , tako mislim nesto da je to dobitna kombinacija


Lazic

Nisi èula? Tvoji zemljaci, hit... ;D

Joker

Nadam se da ce da isprate taj njihov "trend" koji furaju i sada kada imaju deo kolaca.. U sta cisto sumnjam..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Jecko

S'obzirom da znam svih 20tak ljudi koji su idejni tvorci, mislim da ce ispostovati.... Njih dvojica (koji su front svega toga) su samo deo grupe mladih, zaista obrazovanih i postenih ljudi kojima je svega dosta... Mladenovac je previse mali grad da bi smeli tek tako da sada rade sta hoce....amda naravno pare menjaju mnogo toga pa je svasta moguce...