Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

pa da zato sam te i pitao
znam da je stajao kod tebe u ulazu
dok vas nisu oboicu izbacili sa
mopedima
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

PECA BMW

Jos 300 dana da radim i skupicu pare za motor  iha !  [yahoo]
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Kostić

o debeli zlojebu, ti bi i govno kupio, a nisi pre¹o jebote metar na tom tvom kakosezove d¾iriju.... jebote, ima da ima¹ sve, a da nema¹ ni¹ta. siði sa kompa kad doðe¹ kuæi sa posle, sedni na tu napravi i vozi se malo. ¹tagod nek da blene, ti odma oæe¹ i ti da ima¹ da kupi¹. koj æeti bre kurac i¹ta, jel da lièi¹ na vanzemaljca ili ¹ta...

voli te tvoj drug kosta :*

DebeliZmaj

peca bmw: koji ?
kole: opet si se ubrljavio ... :*
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

jesam brate. dunja - tuborg- beton. onda sledi asfalt, ¹uma, oranje. probaj i ti tako. mo¾da ti se namakne osmeh na licu.

Andreja

Kole mlaði, jeste, jo¹ je to praktièno prvi (ili drugi) primerak sa kojim sam imao kontakta pre nekih 5 godina, Mi¹a Pei ga vozio, znam motor odavno :) Ima ulaganja, na kraju æe me izaæi lepo ali ne ¾alim ni¹ta jer ovo se ne prodaje :) Nisam znao da prati¹ traktore u oglasima :)

Kole stariji, èestitam, iskreno se nadam da æe te zadr¾ati Domind¾os, uop¹te mi RRRRRovi ne idu uz tebe a i ovako æemo se vi¹e dru¾iti. Videæe¹ za vikend sve... :)

Zmaju debeli, gif objasnio :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

PECA BMW

Citat: DebeliZmaj poslato 26 April, 2016, 21:36
peca bmw: koji ?
kole: opet si se ubrljavio ... :*

BMW R1150R  to trazim (to bih voleo) , da vozim jedno 10-tak godina dok ne pojeftine neki recimo 1200R/GS
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

UFF

fala kurcu da me kosta nesto konacno poslusao

Kostić

jeste, al zajebo si me! on ide, al ja trèim br¾e od njega ;D

Hohštapler

...da budem iskren, za ovo æe me manje boleti du¹a kad vidim da ga sjebava¹...
:D
Lep motor Kole, samo sad da se navikne¹.  [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

na ¹ta da se naviknem? na biciklu? biciklu sam vozio sa ¹es godina : )

Glava Dole

Citat: kosta66 poslato 27 April, 2016, 09:51
na ¹ta da se naviknem? na biciklu? biciklu sam vozio sa ¹es godina : )

Ako nisi snimio u 4K kad si imao 6god nije se ni dogodilo.. ne verujem ti ;D

Lazic

Znam ¹ta je Ufu malopre izmamilo osmeh... ;D Ja, kad sam rekao, otvorim forum a ono ceo ekran narand¾ast... ;D

balcan girl

znaèi ne verujem da je èovek ljubomoran na vas manijake vec dve godine  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] ko se seæa onog rodjendana kod arhangela kad sam povela lika evo jos mi to nabija na nos  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mali_zmaj

 [samoubistvo]  ljubomoran na likove sa MM,koje vidi¹ ili ne vidi¹ jednom,ili dva puta godi¹nje ,neke nikad ili nijednom.... bo¾e!!!
jin-jang

balcan girl

pa to mi je bilo za nauk da nigde nikog ne vodim :D ako idem negde idem sa bratom ili idem solo i ne interesuje me :D :D :D :D sad posto se brat ozenio znaèi idem solo :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mali_zmaj

Ti stvarno ima¹ neki peh,kad se lijepe te primadone za tebe,u mu¹kom tjelu!?
jin-jang

Kostić

ja dao ðoletu dominatora, on seo i de na kraj marièke, pièkamumaterina kad me srèka nije strefila.... al vratio se nazad... moj sin ;D

balcan girl

ja mislim da oni svi imaju neki psihièki poremeæaj  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] kapiram iz nekog razgovora sa nekim mojim drugarima da im ja dodjem kao trofej :D s obzirom da stvarno kazem sta mislim i da kad kazem kres varijanta ja to mislim a da oni kad prodje nekih 6 meseci i ja se i dalje ponasam isto to dozivljavaju kao udarac u muski ego i pokusavaju da me slome misleci da cu ja da se zaljubim ili sta li vec :D al od toga nema nistaaaaaaa :D :D :D :D sto oni vise poèinju da dave gde si bila i sta si radila toliko ja vise kazem pa pa odoooh :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic