Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 22 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: kosta66 poslato 08 April, 2016, 11:59
pa, zeleni je pomalo i u pravu. pomalo, ne mogo. ¹teta ¹to nema sad debelog zmaja da zabiberi temu.... ;D
Jezik pregriz'o... :o ;D
Gleda on iz senke... ;D

mali_zmaj

Zmaj Veliki bi rekao ne¹to tipa ovoga..: "I onda bih ja izveo na ulice tenkovsku diviziju........"   ;)
jin-jang

Balsa Wrx

Stavio sam na motor nov lanac lancanike,scoot oiler napravio,nove gume,nastelovao ventile,stavio grijace rucica,utego plaastike skinuo xenon stavio normalnu philips sijalicu i poziciju stavio novi prednji disk nastelovao viljusku,felnu i usput sam prolio 5l znoja aali moja klavijatura je spremna za na kraj svjeta i nazad.
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

zVuk

lik sto sedi u pozadini na zidicu na 2:22....:D

! No longer available
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

zVuk

ceo dogadjaj je bio fenomenalan, poslednji put sam se tako dobro proveo kad sam imao 16-17 godina.....looodilooooo
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Andreja

Citat: zVuk poslato 08 April, 2016, 20:03
lik sto sedi u pozadini na zidicu na 2:22....:D


U Pragu be¹e? Jesi uèestvovao? Voleo bih ja da se okupiram tako nekom lepom zajebancijom koja ne i¹te mnogo para, sve ¹to me zanima ko¹ta boga oca :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

Citat: mali_zmaj poslato 08 April, 2016, 15:47
Zmaj Veliki bi rekao ne¹to tipa ovoga..: "I onda bih ja izveo na ulice tenkovsku diviziju........"   ;)
Na svu sreæu ¹ansa da æe mu neko poveriti tenkovsku diviziju je manja od statistièke gre¹ke... ;D

PECA BMW

Citat: mali_zmaj poslato 08 April, 2016, 15:47
Zmaj Veliki bi rekao ne¹to tipa ovoga..: "I onda bih ja izveo na ulice tenkovsku diviziju........"   ;)

ne , zmaj bi napisao sve ono sto sto mi mislimo a ne napisemo da ne bi pokupili gomile minusa :D :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

E, zajebi to, nisi sa njim proveo 8 meseci u istoj prostoriji 8 sati dnevno... :o ;D

PECA BMW

Citat: Laziæ poslato 08 April, 2016, 23:38
E, zajebi to, nisi sa njim proveo 8 meseci u istoj prostoriji 8 sati dnevno... :o ;D

Prema tebi zivot nije imao milosti !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

zVuk

Citat: Andreja poslato 08 April, 2016, 20:44
Citat: zVuk poslato 08 April, 2016, 20:03
lik sto sedi u pozadini na zidicu na 2:22....:D


U Pragu be¹e? Jesi uèestvovao? Voleo bih ja da se okupiram tako nekom lepom zajebancijom koja ne i¹te mnogo para, sve ¹to me zanima ko¹ta boga oca :)

Jes' u Pragu...nisam se takmicio ako si na to mislio pod ucestvovao misim vid' sta ljudi sve znaju......a to da ne iste mnogo para je donekle tacno, s' obzirom da kod nas nema da se kupi ozbiljan jojo, a ni potrosni delovi za isti....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hohštapler

Potro¹ni delovi na jojo-u?? Sva¹ta s tobom sine...
;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

zVuk

...mazivo (mora da bude redje od onog za sivace masine), lezajevi (takvih karakteristika da ih u srbiju niko ne uvozi,a kad im pokazem i kad premere, gledaju me kao da sam ga sa meseca doneo), silikonski o ringovi (trose se, a bez njih jojo nemoze ni da se zavrti....), strune (kanapcici od poliestera razlicitih karakteristika koje uticu na igrivost), osovine (osovina u principu nemoze da strada, ali je toliko mala da ako ti ispadne, prilikom redovnog servisa, veca je verovatnoca da je neces naci)...misim da je to to od potrosnih delova...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

dzimika

Malo se zaigrao u pravljenju klincu








Propeler se naravno vrti

*zeka*

Izjava moje cerkice (6 godina) . " I ja hocu sa tobom i batom u Brno da gledam GPRS"  :)

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

Mik

Citat: dzimika poslato 09 April, 2016, 13:27
Malo se zaigrao u pravljenju klincu
Propeler se naravno vrti

A jel', od cega si ovo pravio? (Ne razaznajem materijal.)

(Inace, posto je cilj edukovati dete, objasni mu sad mehaniku leta: teziste mora da bude ispred uzgonske sile krila (da obara na nos) a horizontalni repovi imaju negativnu uzgonsku silu (na dole, da uravnoteze). Al' nemoj da se primi pa da mu padne na pamet da upise masinac, smer vazduhoplovstvo - diploma ima status pohvalnice itd. (zajebana prica))

Lazic

Citat: zVuk poslato 09 April, 2016, 08:32
...mazivo (mora da bude redje od onog za sivace masine), lezajevi (takvih karakteristika da ih u srbiju niko ne uvozi,a kad im pokazem i kad premere, gledaju me kao da sam ga sa meseca doneo), silikonski o ringovi (trose se, a bez njih jojo nemoze ni da se zavrti....), strune (kanapcici od poliestera razlicitih karakteristika koje uticu na igrivost), osovine (osovina u principu nemoze da strada, ali je toliko mala da ako ti ispadne, prilikom redovnog servisa, veca je verovatnoca da je neces naci)...misim da je to to od potrosnih delova...
A da ti poène¹ opet da pu¹i¹? ;D Jeftinije, zdravije(bar po arkade), i masu manje cimanja... ;D

Kostić

skoro je isti ovakav avion proleteo naslovnom stranom fejsa ;D