Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Citat: Lazza poslato 07 April, 2016, 09:00
Citat: UFF poslato 07 April, 2016, 01:49
Citat: mali_zmaj poslato 06 April, 2016, 21:54
Citat: UFF poslato 06 April, 2016, 01:58
cekas platu da bi registrovao?


a da zajebes nov auto, letovanje ili zimovanje ove godine pa da imas neki stek da ne zavisis od firme i plate bar na mesec dana od kad ne daj boze das ili dobijes otkaz?
ne znam kako da ti objasnim da razumijes,ljetovanje zajebat necu,zasto...,pa evo zasto. zato sto mi je sin koji ima autizam poslije mora progovorio!! i svaki put mu je bolje poslije istog,i naravno da cu da vodim djecu na more,radi zdravlja,posto mi je mladji sin pusten iz bolnice JUCE,zbog astmaticnih napada!! i zato sto mi je to psihicki odmor,tebi ako to ne treba ok,meni treba...,razumio ti to ili ne...,i da opet ponovim,ja ne kukam,naucio sam tako da zivim.
za auto si zapeo,necu kupovati novo no polovno!!! i to za jedno dve godine. za registraciju..,ustedio sam pola para,za pola mi treba plata,sutra registrujem,uz svo duzno postovanje UFFe ti kao da zivis na marsu!! i ne shvatas nas obicne ljude koji neces vjerovato zive od plate i samo od nje,i da te prosvjetlim tako zivi 95 odsto ljudi u B i H,a vjerovatno i u Srbiji. Tebi to nikako da naidje... Ti si jedan od malobrojnih. Ozeni se,napravi jedno dvoje djece,vezi se za nesto, pa ces drugacije da poslozis prioritete,ja opet kazem tebi svaka cast sto mozes da ustedis,dignes kucu bez kredita za mjesec dana,ja to ne mogu...,da vozis i da mjenjas motore kad ti se cefne...,i opet kazem svaka cast.  [thumb_up]
stek!? nema sanse,kredit za stan imam. to ti je moj stek. za petnaest godina cu imati stan u vlasnistvu,tu ti ide svaki moj stek,na mjesecnom nivou!!!

ne znamo se uzivo a smatram te kao za neku vrstu prijatelja po postovoma koje sam procitao, cudno je to, tesko za objasniti, valjda se pronadjes u njima ili neka slicna iskustva koja si i ti prozioveo, nisam nameravao da te drkam vec sam se nadovezao na revolucijin post o tome kako "luksuzno" zivis (upravo za tih 95% populacije koje pominjes) a zalis se kako nemas, ali zanimljivo je sto u tom slucaju ja budem napadnut od ostalih clanova a revolucija ne iako je on taj koji bi trebao da zna bolje jer je on taj sa decom a ne ja zar ne?

Citat: mali_zmaj poslato 06 April, 2016, 22:05
i da se nadovezem,kad budem bio u mogucnosti, stekat cu,ali uvjek kad ustekas nesto ili crkne auto,ili tv,ili nesto treba za klince,knjige,krpice,patikice,to ti UFFe zivot,mislim razumijem sta mi hoces reci,da se stisnem,pa da ustedim,pa ce mi biti lakse..,al cemu zivot ako cu se zabiti u kucu i do kurca. mali mi je poceo pricati o moru vec u januaru.. razumijes ti to,znam to. samo imas drugacije proritete i to je to... zivot je jeben,al kao sto rekoh ja guram ,za sada...

nit ih imam nit planiram da ih imam iz mojih licnih razloga, ali ko zna sta sutra donosi... znam samo da kad bi bio u situaciji kao sto si ti moj sin bi isao na more svake jebene godine ma sta ja morao da uradim da to ostvarim a veruj mi da sam spremniji i voljniji za radikalne stvari vise nego vecina ljudi koje poznajem tako da je bolje za sve ukljucujuci i mene sto to nije slucaj


Citat: Laziæ poslato 06 April, 2016, 22:44
Uff se vezao za pivo i bole ga æo¹e... ;D Za sada... ;D Ali polako, napravio je kuæu, ima devojku koju voli, gotov je uskoro... ;D

ma to nije moguce, zar nisi procitao vec da je sveznajuci revolution zahvaljujuci svojim vidovitim culima dosao do zakljucka da ja izjednacavam sex i ljubav? ako treba mogu da ga citiram nije problem
jes da je on mehanicar ali se u slobodno vreme (kad ne kuva zeni rucak i ne pere joj ves) bavi psihoanalizom i zamislja nepostojeci razgovor na kaucu izmedju njega doktora i "pacijenta" [rofl]


Citat: mi¹ko_kolo poslato 06 April, 2016, 23:08
Citat: mali_zmaj poslato 06 April, 2016, 21:54
uz svo duzno postovanje UFFe ti kao da zivis na marsu!! i ne shvatas nas obicne ljude koji neces vjerovato zive od plate i samo od nje,i da te prosvjetlim tako zivi 95 odsto ljudi u B i H,a vjerovatno i u Srbiji.
Da mogu, dao bih ti sto pluseva. Samo ¹to uff neæe, ne ¾eli ili ne mo¾e da shvati da nema nepotro¹ivih para i da je èovek mnooogo krhkiji nego ¹to on to misli. Ne dao Bog da mu se ne¹to ozbiljnije desi sa zdravljem i da ga to spreèi da zaraðuje. Otopi se slamarica u trenutku! Kolika god da je.
Uffe, da si ti nama ¾iv i zdrav i samo malo manje pi¹aj po sirotinji. Nije lepo. ;)

misko zanimljivo je koliko su ljudi puni predrasuda pogotovo o ljudima ko ne poznaju ili znaju povrsno, eto na primer kad sam video tvoje blizance obradovao sam se kao da su moji a ti verovatno mislis nesto totalno drugacije zbog onog pogresno shvacenog komentara, u zeljkampovom slucaju npr sam se radovao jos vise jer ga poznajem i znam neka sranja kroz koja je morao da prodje, cega se zbog njih odrekao i verujem da je vredno, visestruko i to nebrojeno mnogo puta

Sto se tice dela o pisanja po sirotinji (pa nisam ja sszgo a i on je sama sirotinja, mozda ne sad ali je definitivno bio, ja sam jedan od retkih koji ga poznaje privatno od ranije) ja sam bio i jos uvek sam jer ljudi smatraju za uspeh ako sam zaradis da kupis zemlju i sazidas svoju kucu, ne kazem da je to malo danas i ovde ali je smesno koliko mogu i koliko bih mogao da zivimo u boljoj zemlji, sto se tice mog steka nema ga, potrosio sam ga da napravim ovo sto sad imam, privatnu firmu sam zatvorio a posao nemam vise od dve godine, nit ga trazim, resio sam da koristim sta znam i umem da zaradjujem za sebe a ne za nekog drugog.

A sto se tice zdravlja potpuno sam svestan da je realno moguce da se sutra ne probudim, umirali su bez neke bolesti i mladji i zdraviji od mene i to je jedan od razloga zbog kog sam pre koju god bio u dilemi da li uraditi ovo sto sam sad uradio ili sesti na motor i voziti se dok ne potrosis sve sto imas... jes da ces da se vratis mator i ko klosar bez dinara kao nas kosta :D ali si bar proziveo zivot kako si hteo i na motoru obisao svet pa ako sutra nadjes posao zahvaljujuci steknutom zivotnom iskustvu i harizmi a (oba su neizbezna posle svega toga sto prodjes) super a ako ne ko ga jebe bar si proziveo a ne stekao ko hrcak i umro bez prilike da to potrosis i prozivis.


Trpaj sszgo-a !!!  [rofl] [adminpower]


UFFE ne zamjeram ti ni sekunde!! neces vjerovati!! ovo je samo rasprava dva razlicita misljenja!!! ja te cjenim i po¹tujem,nikad mi ni¹ta lo¹e rekao nisi,trpi¹ nas sve na ovom forumu,i odr¾ava¹ ga!! hvala ti za to,ovo je meni druga porodica,nikog ¾ivog ne znam lièno,sem Lazara Maèka i Ho¹taplera,ali mislim da bi mo otpao velik dio ¾ivota kad bi se ovo ugasilo!!  opet ka¾em ne ljutim se,ne pada mi napamet!!  (ne zovite me Bo¾om izbost æu vas no¾om  ;)  )
jin-jang

Hohštapler

Citat: mali_zmaj poslato 07 April, 2016, 14:20ovo je meni druga porodica,nikog ¾ivog ne znam lièno,sem Lazara Maèka i Ho¹taplera,ali mislim da bi mo otpao velik dio ¾ivota kad bi se ovo ugasilo!!  opet ka¾em ne ljutim se,ne pada mi napamet!!  (ne zovite me Bo¾om izbost æu vas no¾om  ;)  )

prvo, ko je lazar maèak? Znam da je iz Orlovi Rano lete al ne znam ko je ovde :D
...i Slaninicu si upozn'o - al time se ni ja ne bi falio...
drugo, ovo za Bo¾u, opet ne¹to protiv mene? ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mali_zmaj

#11662
LAZIÆ - Lazar Maèak,Slaninicu sam zaboravio,duboko se izvinjavam!! ne namjerno!! I Gorana iz Vojske,i ako sam jo¹ koga zaboravio pardoniram...  ;D

ma jok,za Bo¾u,to ti je pjesnièka sloboda,motomanijaèki haiku!!
jin-jang

Andreja

Prièam sa Muhamedom preko Skajpa i ka¾e lik
"Man, I will not swear anymore."
- "Why?"
- "Because jebi ga!"

[rofl]  [srce]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

Citat: mali_zmaj poslato 07 April, 2016, 15:57
LAZIÆ - Lazar Maèak,Slaninicu sam zaboravio,duboko se izvinjavam!! ne namjerno!! I Gorana iz Vojske,i ako sam jo¹ koga zaboravio pardoniram...  ;D

ma jok,za Bo¾u,to ti je pjesnièka sloboda,motomanijaèki haiku!!
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] :-* [srce] :-[ jesam lav u horoskopu... ;D






Citat: Ho¹tapler poslato 07 April, 2016, 15:20
...i Slaninicu si upozn'o - al time se ni ja ne bi falio...
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]  [facepalm] [samoubistvo]







Citat: Andreja poslato 07 April, 2016, 19:08
Prièam sa Muhamedom preko Skajpa i ka¾e lik
"Man, I will not swear anymore."
- "Why?"
- "Because jebi ga!"

[rofl]  [srce]
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
prorok je car... ;D

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 07 April, 2016, 01:49
Citat: mali_zmaj poslato 06 April, 2016, 21:54
Citat: UFF poslato 06 April, 2016, 01:58
cekas platu da bi registrovao?


a da zajebes nov auto, letovanje ili zimovanje ove godine pa da imas neki stek da ne zavisis od firme i plate bar na mesec dana od kad ne daj boze das ili dobijes otkaz?
ne znam kako da ti objasnim da razumijes,ljetovanje zajebat necu,zasto...,pa evo zasto. zato sto mi je sin koji ima autizam poslije mora progovorio!! i svaki put mu je bolje poslije istog,i naravno da cu da vodim djecu na more,radi zdravlja,posto mi je mladji sin pusten iz bolnice JUCE,zbog astmaticnih napada!! i zato sto mi je to psihicki odmor,tebi ako to ne treba ok,meni treba...,razumio ti to ili ne...,i da opet ponovim,ja ne kukam,naucio sam tako da zivim.
za auto si zapeo,necu kupovati novo no polovno!!! i to za jedno dve godine. za registraciju..,ustedio sam pola para,za pola mi treba plata,sutra registrujem,uz svo duzno postovanje UFFe ti kao da zivis na marsu!! i ne shvatas nas obicne ljude koji neces vjerovato zive od plate i samo od nje,i da te prosvjetlim tako zivi 95 odsto ljudi u B i H,a vjerovatno i u Srbiji. Tebi to nikako da naidje... Ti si jedan od malobrojnih. Ozeni se,napravi jedno dvoje djece,vezi se za nesto, pa ces drugacije da poslozis prioritete,ja opet kazem tebi svaka cast sto mozes da ustedis,dignes kucu bez kredita za mjesec dana,ja to ne mogu...,da vozis i da mjenjas motore kad ti se cefne...,i opet kazem svaka cast.  [thumb_up]
stek!? nema sanse,kredit za stan imam. to ti je moj stek. za petnaest godina cu imati stan u vlasnistvu,tu ti ide svaki moj stek,na mjesecnom nivou!!!

ne znamo se uzivo a smatram te kao za neku vrstu prijatelja po postovoma koje sam procitao, cudno je to, tesko za objasniti, valjda se pronadjes u njima ili neka slicna iskustva koja si i ti prozioveo, nisam nameravao da te drkam vec sam se nadovezao na revolucijin post o tome kako "luksuzno" zivis (upravo za tih 95% populacije koje pominjes) a zalis se kako nemas, ali zanimljivo je sto u tom slucaju ja budem napadnut od ostalih clanova a revolucija ne iako je on taj koji bi trebao da zna bolje jer je on taj sa decom a ne ja zar ne?

Citat: mali_zmaj poslato 06 April, 2016, 22:05
i da se nadovezem,kad budem bio u mogucnosti, stekat cu,ali uvjek kad ustekas nesto ili crkne auto,ili tv,ili nesto treba za klince,knjige,krpice,patikice,to ti UFFe zivot,mislim razumijem sta mi hoces reci,da se stisnem,pa da ustedim,pa ce mi biti lakse..,al cemu zivot ako cu se zabiti u kucu i do kurca. mali mi je poceo pricati o moru vec u januaru.. razumijes ti to,znam to. samo imas drugacije proritete i to je to... zivot je jeben,al kao sto rekoh ja guram ,za sada...

nit ih imam nit planiram da ih imam iz mojih licnih razloga, ali ko zna sta sutra donosi... znam samo da kad bi bio u situaciji kao sto si ti moj sin bi isao na more svake jebene godine ma sta ja morao da uradim da to ostvarim a veruj mi da sam spremniji i voljniji za radikalne stvari vise nego vecina ljudi koje poznajem tako da je bolje za sve ukljucujuci i mene sto to nije slucaj


Citat: Laziæ poslato 06 April, 2016, 22:44
Uff se vezao za pivo i bole ga æo¹e... ;D Za sada... ;D Ali polako, napravio je kuæu, ima devojku koju voli, gotov je uskoro... ;D

ma to nije moguce, zar nisi procitao vec da je sveznajuci revolution zahvaljujuci svojim vidovitim culima dosao do zakljucka da ja izjednacavam sex i ljubav? ako treba mogu da ga citiram nije problem
jes da je on mehanicar ali se u slobodno vreme (kad ne kuva zeni rucak i ne pere joj ves) bavi psihoanalizom i zamislja nepostojeci razgovor na kaucu izmedju njega doktora i "pacijenta" [rofl]


Citat: mi¹ko_kolo poslato 06 April, 2016, 23:08
Citat: mali_zmaj poslato 06 April, 2016, 21:54
uz svo duzno postovanje UFFe ti kao da zivis na marsu!! i ne shvatas nas obicne ljude koji neces vjerovato zive od plate i samo od nje,i da te prosvjetlim tako zivi 95 odsto ljudi u B i H,a vjerovatno i u Srbiji.
Da mogu, dao bih ti sto pluseva. Samo ¹to uff neæe, ne ¾eli ili ne mo¾e da shvati da nema nepotro¹ivih para i da je èovek mnooogo krhkiji nego ¹to on to misli. Ne dao Bog da mu se ne¹to ozbiljnije desi sa zdravljem i da ga to spreèi da zaraðuje. Otopi se slamarica u trenutku! Kolika god da je.
Uffe, da si ti nama ¾iv i zdrav i samo malo manje pi¹aj po sirotinji. Nije lepo. ;)

misko zanimljivo je koliko su ljudi puni predrasuda pogotovo o ljudima ko ne poznaju ili znaju povrsno, eto na primer kad sam video tvoje blizance obradovao sam se kao da su moji a ti verovatno mislis nesto totalno drugacije zbog onog pogresno shvacenog komentara, u zeljkampovom slucaju npr sam se radovao jos vise jer ga poznajem i znam neka sranja kroz koja je morao da prodje, cega se zbog njih odrekao i verujem da je vredno, visestruko i to nebrojeno mnogo puta

Sto se tice dela o pisanja po sirotinji (pa nisam ja sszgo a i on je sama sirotinja, mozda ne sad ali je definitivno bio, ja sam jedan od retkih koji ga poznaje privatno od ranije) ja sam bio i jos uvek sam jer ljudi smatraju za uspeh ako sam zaradis da kupis zemlju i sazidas svoju kucu, ne kazem da je to malo danas i ovde ali je smesno koliko mogu i koliko bih mogao da zivimo u boljoj zemlji, sto se tice mog steka nema ga, potrosio sam ga da napravim ovo sto sad imam, privatnu firmu sam zatvorio a posao nemam vise od dve godine, nit ga trazim, resio sam da koristim sta znam i umem da zaradjujem za sebe a ne za nekog drugog.

A sto se tice zdravlja potpuno sam svestan da je realno moguce da se sutra ne probudim, umirali su bez neke bolesti i mladji i zdraviji od mene i to je jedan od razloga zbog kog sam pre koju god bio u dilemi da li uraditi ovo sto sam sad uradio ili sesti na motor i voziti se dok ne potrosis sve sto imas... jes da ces da se vratis mator i ko klosar bez dinara kao nas kosta :D ali si bar proziveo zivot kako si hteo i na motoru obisao svet pa ako sutra nadjes posao zahvaljujuci steknutom zivotnom iskustvu i harizmi a (oba su neizbezna posle svega toga sto prodjes) super a ako ne ko ga jebe bar si proziveo a ne stekao ko hrcak i umro bez prilike da to potrosis i prozivis.

A sada analiza sveznajuceg...
Dokle ti seze buducnost...do sutra....imao sam ja slicne stavove....tamo devedesetih, prvatna firma, para vise nego dovoljno, gajba na moje ime sa 20 godina, nov micubishi lacer, lokal na vozdovcu....sve za par godina.....nisam se vizivao ni za koga.....prstala mi muda ...
Onda mi je poginuo dobar drugar.....pa jos jedan...pa jos jedan....pa ubili jednog u sred pozeske....stao izmedju jajare i drugara kojoj je jajara pretila i ovaj ga upucao....gledam iza njih nista....osim roditelja koji su tog trena umrli....Nekako te promeni iz korena.....onda drugar ispred mene pogine na motoru....obisao mene na nepreglednoj krivini i samo sam video kako motor leti u kontra smeru....
Novo otreznjenje kad je Vlada poginuo sa motora na Banjici.....dva meseca beba imala....a nece vise videti oca.....
Cesce idem na sahrane nego na svadbe i rodjendane....
Brat rodjeni umre od preloma noge u 21 veku....ambolija pluca koji je krenuo iz noge. Podizanje matorih iz sivila...
Drugo dete se rodi tri meseca pre vremena....cetri meseca neonatologije....lekari otprilike pricaju najcrnju varijantu....ti se nadas najboljoj...da bude sve u redu.....ali se miris sa cinjenicom da je moguce da ne bude tako.....
Nema UFF pravo nikome da drobi ni za sta...osim da je tuzan jer ga niko ne voli....ali mi ga prihvatamo takvim kakav jeste....
Nema sta da kuka kako nema neko ko ima tri mobilna, auto i ide na more svake godine...kuka dete da ide na more....i moje dete kuka za more, ali imamo situaciju u kojoj ne mozemo da idemo, a nije finansijska. Mene stoti put zovu da idem u ameriku....na mesec dva, godinu, zauvek....ali necu....ne zato sto mislim da mi tamo nece biti bolje....lakse...udobnije....vec necu da odem....ne placaju dovoljno da bih se odrekao svog nacina zivota, koji jeste relativno skroman, ali bogat na poseban nacin....
Da se razumemo....svako ima svoje merilo za zadovoljenje....svako zna koliko mu je dosta...bar taj dan....ali dokle seze tvoja buducnost.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Neos

Jbt, naslov teme da izbije oci,
"Sta vam je izmamilo osmeh"
Sad se pretvorila u haski tribunal samo sto je Uff mesto Voje!
Uff je OK!
Uffe, treba mi majica sa tvojim likom!

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

zVuk

status posiljke sa aliexpressa...:D....nesam ocekivao

07/04/16 22:03
Due to recent terrorist activities in Europe,increased security measures are now in force indefinitely. Your package may be delayed due to these precautions. We apologise for any inconvenience caused.
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Hohštapler

Meni ¾migavci koje sam naruèio 28.2. nisu nikad stigli...
12 dolara...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

ako dobri bog da, da pada ki¹a za vikend.

mareskin

Citat: kosta66 poslato 08 April, 2016, 09:41
ako dobri bog da, da pada ki¹a za vikend.

Meni su prièali da ima¹ jake veze, ali nisam verovao do sad. Evo malopre poèela ki¹a  [thumb_up]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Bishke

Danas kawa dobija nove gume...prvi put u zivotu stavljam nove gume na motor :o
You should do one thing every day that scares you

Kostić

ja sam uredno nebio lenj pa oti¹o i oprao ga lepo. tako da, biæe ovo jedan lep vikend. topla ki¹a i brmbrm ; )

bi¹ke, tako ja kad sam biku kupio nove gume, svatio sam da je nova guma keva!

Bishke

Prognoza

Biske piski u gace kad sedne na motor sa novim gumama
;D
You should do one thing every day that scares you

UFF

znam jednog lika koji sta god kresne obavezno svrsi unutra, ako ona ne da onda na kvarno pa joj ni ne kaze i zapali dalje, neke abortiraju kad saznaju a neke rode, pola njih ne znaju ni ko je a druga polovina ne moze da ga nadje ili ne zeli nista vise sa njim

kad ga pitaju sto on kaze pa da prosirim svoje gene a ne zelim da brinem o njima i da ih izdrzavam

eto to je covek koji misli na svoju "buducnost" kakvu rev pominje, napravio je vise verzija svje buducnosti cak i od cigana  [rofl]

pitam se samo koji ce mu to kurac, kad umre umro je, imao decu ili ne, secao ga se neko ili ne za njega razlika posle smrti ne postoji a i da postoji takav lik bolje da ni jedno imao nije

Lazic


UFF

koja je poenta da ih pravis ako ih ne zelis ili neces biti tu za njih?
nece ljudska rasa da izumre bez nasledstva tvog dnk-a
ma nece se ni primetiti razlika nemao ih uopste ili napravio desetine

Kostić

pa, zeleni je pomalo i u pravu. pomalo, ne mogo. ¹teta ¹to nema sad debelog zmaja da zabiberi temu.... ;D