Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 20 gostiju pregledaju ovu temu.


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Kostić

laziæev crveni paradajz sa tek proniklim listovima pasulja u semenu

mali_zmaj

legla plata,sad ce se registrovati makina!! krece sezona i za mene!!!
jin-jang

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

mali_zmaj

jin-jang

UFF

cekas platu da bi registrovao?


a da zajebes nov auto, letovanje ili zimovanje ove godine pa da imas neki stek da ne zavisis od firme i plate bar na mesec dana od kad ne daj boze das ili dobijes otkaz?

bobangsxr

 odakle znas da on nema neki stek koji ne dira?

UFF

zato sto ima 3 kredita
da ima stek ne bi imao kredite, nije retardiran
citaj forum malo vise i znaces i ti  ;)

bobangsxr

Citam ja forum samo tako  ;D I znam da ima kredit za stan... nego kazem da mozda covek ima na primer 1000 evra u steku i cuva to, a sa 1000 se ne kupuje stan tako da opet mora kredit....
Znam ja dosta ljude ovde koji imaju po 100000 franaka u steku a kucu od milionce na kredit... samo sam hteo da kazem da kredit nije merilo dal si svorc  [cheers]

UFF

nisam ja rekao da je on svorc, ne znam coveka, verovatno ima vise od nas dvoje zajedno ali ako ti se vozi motor a imas 100000 u steku ne cekas platu da registrujes zar ne?

bobangsxr

Sve zavisi ko kako gleda na to... opet kazem da mozda cuva pare a nece da regustruje dok ne dodje plata da ne dira ustedjevinu...

Pozdrav... sutra se radi a mora i da se spava [hello]

UFF

kako ko :D

ja ne radim vec par godina, bar ne za nekog drugog, odo da brojim svojih 100000 dok se ne uspavam  [rofl]

http://s9.postimg.org/61tkcjlpr/Bvh_AWMp_CAAEyf_Kd.jpg

Slaninar

Citat: UFF poslato 06 April, 2016, 01:58
cekas platu da bi registrovao?


a da zajebes nov auto, letovanje ili zimovanje ove godine pa da imas neki stek da ne zavisis od firme i plate bar na mesec dana od kad ne daj boze das ili dobijes otkaz?

+1
Tako nekako i ja razmi¹ljam.

S tim ¹to sam sad u situaciji da i bez letovanja nemam para za registraciju. A volem da se vozim. Najpametnije bi bilo prodati motor do bolje situacije. Mada, da sam stvarno pametan, ne bih ni vozio tu ðavolju napravu. :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

najbolje je, kad sedi¹ ukuæi, ide¹ na poso, sedi¹ ukuæi, ide¹ na poso, trpa¹ u slamu, pa kad ostari¹, ukapira¹ da si umro, a ¾iveo nisi.

Kostić

a najgore je, kad nema¹, a ¾ivi¹, pa kad umre¹, ukapira¹ da si umro bez para u slami, al si ¾iveo, kako si hteo i mogao.

Lazic

Ti neæe¹ da ukapira¹ ni kad umre¹ da si umro... ;D

Kostić

mr¹ budalo, jezik pregrizo... ;D

Lazic


Balsa Wrx

Eee postao sam i ja punoljetan ali se definitivno ne osjecam tako leleee.  :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.