Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 22 gostiju pregledaju ovu temu.

freepartyman

I ja bih vise voleo da je automatik, bolji mi je trip da vozim caletovu privatnu oktaviju sa DSG-om,a i upravljiviji je auto,manji..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Hohštapler

Od moje devojke tata je kupio pre koji mesec istog tog superB-a...
2.0TDI, 4x4, automatik, sa full opremom, ko¾a+prevrnuta ko¾a, najveæa navigacija, alu felne, sve ¹to taj auto mo¾e da ima danas, mislim da je cena bila tako 30 i koja hiljada evra, vozao sam se par puta, odu¹evljen sam autom.
Pozadi je najveæi auto u kom sam se ikad vozio. Ono dok ne sednete ne mo¾e niko da vam objasni.
Kul fora mi je ¹to se gepek otvara i kao limuzina i kao heèbek.
Moram priznati da je malo tvrd za ono ¹to bih ja oèekivao od takvog auta, ali na kraju krajeva to VW, svaki je takav.
Sjajan auto  [thumb_up]
Mislim da danas za te novce ne mo¾e ni¹ta bolje novo da se kupi.  [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mareskin


Meni je super ¹to ima sat i pozadi. To mi uvek fali.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

freepartyman

Citat: Ho¹tapler poslato 04 Februar, 2016, 20:02
Od moje devojke tata je kupio pre koji mesec istog tog superB-a...
2.0TDI, 4x4, automatik, sa full opremom, ko¾a+prevrnuta ko¾a, najveæa navigacija, alu felne, sve ¹to taj auto mo¾e da ima danas, mislim da je cena bila tako 30 i koja hiljada evra, vozao sam se par puta, odu¹evljen sam autom.
Pozadi je najveæi auto u kom sam se ikad vozio. Ono dok ne sednete ne mo¾e niko da vam objasni.
Kul fora mi je ¹to se gepek otvara i kao limuzina i kao heèbek.
Moram priznati da je malo tvrd za ono ¹to bih ja oèekivao od takvog auta, ali na kraju krajeva to VW, svaki je takav.
Sjajan auto  [thumb_up]
Mislim da danas za te novce ne mo¾e ni¹ta bolje novo da se kupi.  [cheers]
Da zanimljivo je otvaranje gepeka. I ja se slazem za te pare moze da se uzme novi pasat u losijoj opremi a i manji je prostor kod pasata pozadi. Ili C klasa klotara.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

slave74

Citat: Ho¹tapler poslato 04 Februar, 2016, 20:02
Od moje devojke tata je kupio pre koji mesec istog tog superB-a...


Kaze se tast, iz postovanja :)

Hohštapler

Citat: freepartyman poslato 04 Februar, 2016, 20:17
Da zanimljivo je otvaranje gepeka. I ja se slazem za te pare moze da se uzme novi pasat u losijoj opremi a i manji je prostor kod pasata pozadi. Ili C klasa klotara.

C klasa je skuplja, sa automaskim menjaèom mislim da je 34.000e...  Pasata ne znam.
U svakom sluèaju, ja bih lièno uvek pre vozio superB-a u full opremi nego pasata golog ko pi¹tolj.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hohštapler

Citat: slave74 poslato 04 Februar, 2016, 20:19
Citat: Ho¹tapler poslato 04 Februar, 2016, 20:02
Od moje devojke tata je kupio pre koji mesec istog tog superB-a...


Kaze se tast, iz postovanja :)

A ne... jo¹ uvek je "tata moje devojke" ;)
A èoveka po¹tujem  [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hattrick


freepartyman

Citat: Ho¹tapler poslato 04 Februar, 2016, 20:20
Citat: freepartyman poslato 04 Februar, 2016, 20:17
Da zanimljivo je otvaranje gepeka. I ja se slazem za te pare moze da se uzme novi pasat u losijoj opremi a i manji je prostor kod pasata pozadi. Ili C klasa klotara.

C klasa je skuplja, sa automaskim menjaèom mislim da je 34.000e...  Pasata ne znam.
U svakom sluèaju, ja bih lièno uvek pre vozio superB-a u full opremi nego pasata golog ko pi¹tolj.
Pasat je skuplji zbog brenda iliti znaka na haubi,inace slicna prica. C klasa dizel sa  automatskim menjacem i iole dobrom opremom blizu 40 000.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Gašpar

Citat: Bori¹a poslato 04 Februar, 2016, 19:27
direktorska limuzina manuelna... [doh]

Ako sa 20 godina kuka¹ na manuelni menjaè, onda prodaj i kola i motor i sve.

Darko

ma sviranje kurca ... D i rokaj ... za BG je mama.. kreni , stani , kreni , stani .. prva , druga , uzas...

kakav kurac manuelni ... nije trkac jbg...

vi u Vrscu i mozete manual , bar do 40-e  .. hahahahhaha

probao i motor automatik ... milina

ЯЭВОЛУТИОН

jos i autopilot da ti ugrada i divota.....sta koji kurac da upravljas...to zamara...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Darko

sve sto ce da mi olaksa zivot - moze !

UFF

nista bolje od koze u kolima
prirodni materijal (ako treba da citiram hostaplera u temu za novcanike?) a ne jebeni stof
ni fotelju u stanu nemam nit zelim od jebenog stofa

uvek bi pre uzeo kozu nego klimu bez koje neki nece ni da gledaju auto a ja je nikad ni ne palim
kad se vozim u lokalu po vrucini dok se auto ohladi ja vec stigao na odrediste, dok zavrsim po sta sam dosao on se opet ugrejao, znaci hladi uzalud po gradu a na otvorenom koji ce ti Q klima spustis prozor kad vec nisi na motoru

i da slazem se da auto te duzine i klase ne bi trebao da je ni manuelni ni sa jebenim textilnim sedistima

Jovan D

Citat: Darko poslato 04 Februar, 2016, 23:16
sve sto ce da mi olaksa zivot - moze !

Za pocetak se preseli u neki lep i normalan grad  ;)

Darko

@ UFF - kako resavas problem kada leti udjes u auto i sednes na kozu koja je +700 C , kako resavas problem kada zimi udjes u auto i sednes na zamrznutu , skamenjenu kozu koja ima -700C  ... kako resis probelm sto ista ta koza za 5,6 god ispuca , ofuca se , lici na qrac zivi ? kako resavas problem kada otvoris vrata auta zapljusne te onaj odvratni miris koze pomesane sa ustajalim vazduhom ?

ima jos milion stvari , nego me mrzi da kucam ...

daj ti meni ovoliko razloga "za" i ok je ... pusti me razloga "prirodni materijali" i te fore ... i da , drugo je u stanu , pricamo o autu

Darko

Citat: Jovan D poslato 05 Februar, 2016, 00:20
Citat: Darko poslato 04 Februar, 2016, 23:16
sve sto ce da mi olaksa zivot - moze !

Za pocetak se preseli u neki lep i normalan grad  ;)

vi u NS ne saltate , ili vozite sve prvom ?!  skroz mi je ok BG  ;)

Hohštapler

A ¹tof se ne ugreje? I nije hladan zimi? daj mani me.
I ja znam automobile sa ko¾nim sedi¹tima stare i 25 godina i nisu ispucala, a znam i za automobile koji su bili stari godinu dana kad su im pukla ¹tofana sedi¹ta... i nisu im prihvatili reklamaciju u salonu jer je navodno vlasnik te¾i od 80kg. (deèko ima 95kg).

Ja volim oseæaj ko¾nog sedi¹ta pod dupetom.  :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Darko

ma daj ne zajebavaj me ... uporedjuejs stof i kozu leti i zimi . jesi normalan ? ;)

PS - mislis , volis zvuk kad ti se gola butina ( ako si u sorcu ) odlepljuje od koze , onako oznojena ..  [povracanje]

UFF

Citat: Darko poslato 05 Februar, 2016, 00:22
@ UFF - kako resavas problem kada leti udjes u auto i sednes na kozu koja je +700 C , kako resavas problem kada zimi udjes u auto i sednes na zamrznutu , skamenjenu kozu koja ima -700C  ... kako resis probelm sto ista ta koza za 5,6 god ispuca , ofuca se , lici na qrac zivi ? kako resavas problem kada otvoris vrata auta zapljusne te onaj odvratni miris koze pomesane sa ustajalim vazduhom ?

ima jos milion stvari , nego me mrzi da kucam ...

daj ti meni ovoliko razloga "za" i ok je ... pusti me razloga "prirodni materijali" i te fore ... i da , drugo je u stanu , pricamo o autu

volim i miris i dodir, prija
ti bi vise voleo da ti zena ima sisu od stofa umesto koze?
ne znam kako drugacije da ti objasnim

uostalom nije bez razloga skupa, kad jebes na zadnjoj klupi pa svrsis po sedistu sve sto ti treba je vlazna maramica a ti taj stof vozi na hemijsko i dubinsko, a ni tad ti nece iz njega izvaditi decicu  [rofl]


Citat: Ho¹tapler poslato 30 Januar, 2016, 11:16
Taj miris, i oseæaj pod rukom nema ni jedan materijal na svetu, ni jedan!  [cheers]