Glavni meni

Bajkerski novèanik

Započeo Giga Kle, 30 Januar, 2016, 00:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Giga Kle















MEAN MOTHER FUCKER
! No longer available BAD MOTHER FUCKER
Novèanik sa dve velike pregrade za novac i dve male za kartice.
Izraðen od najkvalitetnije goveðe ko¾e.
Iz prve faze izrezano, obojeno, obraðene ivice,postavljena kopèa, za¹iveno. Jo¹ poliranje, nitna za lanac i karabinjer.

goranvojska



Giga Kle

Za sad 4000 din sa tekstom ili prostijom slikom ili logom po izboru. Trenutno cena ovakva ako naðem ko¾u jeftinije u buduæem periodu biæe korekcije cene. Da napomenem da je sve uraðeno ruèno od najkvalitetnijih materijala i prave goveðe ko¾e. U cenu ulaze i lanac sa alkom i karabinjerom za kaèenje na kai¹.

Giga Kle

Citat: Jecko poslato 30 Januar, 2016, 09:37
http://www.hocuto.rs/poklon/bad-mother-fucker-novcanik/130

Znam za to velika je razlika u ¹ivenju i u samoj ko¾i  mo¾emo da ih testiramo, palimo seèemo gulimo bacamo grebemo kvasimo da vidi¹ razliku. Taj novèanik je prelep meni dolazilo da ga kupim. Ko¾a na mom novèaniku je tri  puta deblja. Ali meni nije bila ideja da pravim lep novèanik nego funkcionalan i dugotrajan i sa textom i slikom po ¾elji, oni imaju taj jedan ¹ablon i to je to, a ja sve to crtam rukom, ¹ijem rukom seèem rukom, sve rukom. Naravno ukusi su razlièiti. Radim po porud¾bini. Pozdrav.

Giga Kle

Citat: Jecko poslato 30 Januar, 2016, 09:37
http://www.hocuto.rs/poklon/bad-mother-fucker-novcanik/130

Fora je dobra jedina razlika izmeðu tog i mog je ¹to je taj raðen ma¹inom sa utisnutim slovima (textom) moj je rezbaren rukom, ¹ivenje na ma¹ini 0,04mm koncem, moj voskiranim koncem debljine 1,00 mm.

SSZGO

treba ti mesta za 10 kartica, deo za novcice i/ili kljuc itd koji moze da se zatvori rajsferslusom ili necim.
format deluje cudno,  novcanici se prave prema velicini eura ili dolara.

koza deluje predebelo nece niko u rat sa tim...

trebas neku zavrsnu obradu da uradis

npr prvo sto sam nasao na netu

http://s212543864.online.de/Tom-Steel/Samsonite,Portmonee,Geldboerse,Geldbeutel,Geldtasche,Portemonnaie,Scheintasche,Brieftasche,Portmonai,Muenzboerse,Boerse,Schluesseletui,Schluesseltasche,Ausweisetui,Dollarclip,Geldklammer,Geldclip,EC,Kredit,Karten,Etui,Portefeuille,wallet,purse/Geldboersen/54783_03/54783_03_3.jpg
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Hohštapler

Kao neko èiji je deda bio saraè, i ko je zaljubljen u taj zanat i ko¾u, moram da pohvalim.  [clapp]
Vidi se da je ko¾a ona debela i gruba, to nema veze sa onom fensi tananom ko¾om iz radnji, imam par stvari od ove ko¾e, lepota je kod nje da ¹to se vi¹e koristi bude lep¹a pod rukom.
Jedino ¹to se sla¾em, treba ti dizajn sa vi¹e pregrada za kartice, ja u novèaniku trenutno imam:
Liènu kartu
vozaèku dozvolu,
saobraæajnu,
2 kartice od banke,
karticu od metroa...

Kaèi slike.  [cheers]

ps.
brat i ja smo krenuli u proizvodnju kreme za ko¾u, kad se naðemo na pivu, prièaæemo  ;)

edit:
Kad odem za ZR uslikaæu ti alat koji mi je ostao od dede... ima par stvari koji su stariji od 50 godina... imam èak i one kao mengele za dr¾anje ko¾e, kao kozliæ, pa po¹to je propala klupa, pravili smo novu... ostalo nam kao uspomena.
deda je radio sedi¹ta za fijakere, sedla, siceve od bicikala, fotelje... prelepe stvari.
Taj miris, i oseæaj pod rukom nema ni jedan materijal na svetu, ni jedan!  [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

ja nosim novcanik koji je radio Boban sa nbgd...dobio sam ga od njega na poklon pre 20 godina....siven je masinom i od govedjeg boxa....ima i rajfeslus i lanac i karabinjer....i znam da su ti  novcanici uvek bili 20 ojra......tako da ti cena ne pije vode....vecina ovde ne vozi motor 20 godina a neki nemaju ni 20 godina....a niko nema nameru da ostavlja novcanik deci u nasledstvo....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MIGE

ako dam tebi 4000,sta da metem u novcanik? :o [panic]

goranvojska

aj ne serite bre.covek govori o kvalitetu i u pravvu je.uzmi ili ostavi.

Giga Kle

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 30 Januar, 2016, 13:49
ja nosim novcanik koji je radio Boban sa nbgd...dobio sam ga od njega na poklon pre 20 godina....siven je masinom i od govedjeg boxa....ima i rajfeslus i lanac i karabinjer....i znam da su ti  novcanici uvek bili 20 ojra......tako da ti cena ne pije vode....vecina ovde ne vozi motor 20 godina a neki nemaju ni 20 godina....a niko nema nameru da ostavlja novcanik deci u nasledstvo....

Po¹teno ....
NIsam Boban niti æu kad biti, èoveku svaka èast, on je u tim vodama du¾e od mene ima kombinaciju èovek za ko¾u ja nemam. Cena po kojoj kupujem ko¾u diktira cenu finalnog proizvoda koji god da je u pitanju. Nisam ovo poèeo da bi se obogatio niti da bi prevario nekoga, jednostavno duborez u drvetu na ko¾i me uvek privlaèio. Ja mogu i da odem da kupim novèanik i da uradim na njemu text ili logo ili sliku ali mora biti ko¾a u kvalitetu. Nemam cnc ma¹inu da pravim to ¹to drugi prave. Sve ¹to radim radim ruèno. Nemojte zameriti meni sto sam na ovakav naèin odgovorio nema zle namere niti bilo èega lo¹eg. Dakle, moja ko¾a original, moje ruke original, moje vreme, moj rad i umeæe-moja cena. Korekcije su verovatne ali sve zavisi od cene po kojoj mogu da nabavim ko¾u koja nije nimalo jeftina-prièamo o pravoj ko¾i, ne ve¹taèkoj. Ako naðem povoljnije PRAVU ko¾u za jeftinije novce cena mo¾e dole. E sad ono najbitinije na ulo¾eno vreme od 6-7 sati rada na novèaniku ruèno, ko¾a+farba za ko¾u+voskirani konac+kopèe+lanac+karabinjer+gajka za kai¹, rad seèenje, farbanje,¹ivenje,poloranje +za¹tita ko bi to uradio a da nema zaradu bar 1000 dinara koliko ja imam na ovakvom novèaniku. Da imam robe 200 artikala od kojih 30 nema niko u Srbiji,  ja bi godinu dana delo novèanike d¾abe.
Ovo nije jedini novèanik ovakve vrste ovaj je poruèen i uraðen èoveku kome odgovara cena. ©ta je tra¾io èovek je i dobio tj. tra¾io je ba¹ da ovako izgleda(oblik,dimenzije, br.pregrada,text,boja). Izvinjavam se na op¹irnosti samo sam hteo da razjasnim neke stvari da ne ispadne da sam neki prevarant ili slièno.

Giga Kle

Citat: MIGE poslato 30 Januar, 2016, 16:37
ako dam tebi 4000,sta da metem u novcanik? :o [panic]

Znam dru¾e danas je vreme jako te¹ko, ja se nadam da æu je nabaviti i jeftinije ako neko zna nekog ko prodaje jeftinije rad sam da kupim po jeftinijoj ceni ali tra¾im kvalitet. Kvalitet na kome mogu da nacrtam zenicu oka. Dakle, prava ko¾a na kojoj mogu da slikam re¾em itd.
Dakle ovo i nije za svakoga, veæ za one koji mogu to sebi da priu¹te. Gde god budem mogao da izaðem u susret izaæi æu, ali ne po ceni da radim na svoju ¹tetu.

Giga Kle

Citat: Ho¹tapler poslato 30 Januar, 2016, 11:16
Kao neko èiji je deda bio saraè, i ko je zaljubljen u taj zanat i ko¾u, moram da pohvalim.  [clapp]
Vidi se da je ko¾a ona debela i gruba, to nema veze sa onom fensi tananom ko¾om iz radnji, imam par stvari od ove ko¾e, lepota je kod nje da ¹to se vi¹e koristi bude lep¹a pod rukom.
Jedino ¹to se sla¾em, treba ti dizajn sa vi¹e pregrada za kartice, ja u novèaniku trenutno imam:
Liènu kartu
vozaèku dozvolu,
saobraæajnu,
2 kartice od banke,
karticu od metroa...

Kaèi slike.  [cheers]

ps.
brat i ja smo krenuli u proizvodnju kreme za ko¾u, kad se naðemo na pivu, prièaæemo  ;)

edit:
Kad odem za ZR uslikaæu ti alat koji mi je ostao od dede... ima par stvari koji su stariji od 50 godina... imam èak i one kao mengele za dr¾anje ko¾e, kao kozliæ, pa po¹to je propala klupa, pravili smo novu... ostalo nam kao uspomena.
deda je radio sedi¹ta za fijakere, sedla, siceve od bicikala, fotelje... prelepe stvari.
Taj miris, i oseæaj pod rukom nema ni jedan materijal na svetu, ni jedan!  [cheers]

Kad se prolep¹a vreme pravim kotliæ sa zaèinom piva pa prièamo. Brmmmmmm 60 min vo¾nje i kod mene si. Dobrodo¹ao.

goranvojska


Giga Kle

Ljudi rajfe¹ljus najmanji problem, vi ¾elite ne¹to oæete da izgleda tako tako i tako, posaljete sliku ja izmerim koliko mi treba materijala ka¾em cenu odgovara-neodgovara nikom ni¹ta. Prosto. Dakle radim po porud¾bini ne serijsku proizvodnju. Uradio sam jo¹ dva novèanika koja na¾alost nisam slikao koji nisu ni nalik ovome. Ima i drugih stvari sem novèanika. Kai¹evi, pojasevi, privesci, futrole za mob, no¾, lampu, povodac za psa, ogrlice, narukvice, ko¾ni prsten sam èak radio odnela ga drugarica za Nemaèku. Dakle nije mi poenta da radim serijsku proizvodnju svega i svaèega nego da uradim ne¹to ¹to nigde nema da se kupi, da ispi¹em nacrtam ono ¹to niko i nigde  nema.
Duborez na kai¹u sa zadnje strane na kome pi¹e tipa: "Ako ovo mo¾e¹ da proèita¹ znaèi da si preblizu moje bulje", ili "Imam deèka", ili "WTF" Npr. Sve zavisi od onoga ko ¾eli tako ne¹to i kako ¾eli da to izgleda.

Giga Kle

Citat: goranvojska poslato 30 Januar, 2016, 18:12
i ja.
Naravno. Auto-put Beograd-Zagreb petlja Dobanovci +4km Ugrinovci i kod mene si. Dobrodo¹ao.

goranvojska

kad dodjem narucicu ti jedan.

DaChaS

slobodno napravi svoju temu pa kaci sta save pravis od duboreza i kozhe ima ljudi koje to zanima da vide/kupe sigurno pozdrav

Giga Kle

Citat: DaChaS poslato 30 Januar, 2016, 18:21
slobodno napravi svoju temu pa kaci sta save pravis od duboreza i kozhe ima ljudi koje to zanima da vide/kupe sigurno pozdrav

Èim pre eto je.