Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: Jecko poslato 01 Februar, 2016, 14:30

Ali svakako mora neka prasetina jer sam se ja uzelela prasetine :D :D :D


Onda ću i ja da dođem ;D [rofl]

Malo sam se ugojio :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

ti si svinja...ona se uzelela mali prasici...roze slatki za na razanj...a ne za u kobaje....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mareskin

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 01 Februar, 2016, 15:08
ti si svinja...ona se uzelela mali prasici...roze slatki za na razanj...a ne za u kobaje....

Ma ja sam mislio da se dru¾imo, isprièamo i da me mo¾da ¹tipne za obraz :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

aaa breee, ja sam u aprilu jos uvek u austriji  :'( :'( :'( :'( :'( [veryangry] [veryangry] bolje jaretina :D a ja mozda i pobegnem iz austrijeeeee :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Jecko

Dolazim devetog ili desetog, pa sam tu dve nedelje....

balcan girl

ja idem za austriju za dve ili tri nedelje i treba da ostanem tri meseca :/ al videæu veæ mozda i zbrisem nikaaad se ne znaaaa :D :D uvek mogu da kazem da imam kolokvijum koji ne smem da propustim :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 01 Februar, 2016, 16:29
ja idem za austriju za dve ili tri nedelje i treba da ostanem tri meseca :/ al videæu veæ mozda i zbrisem nikaaad se ne znaaaa :D :D uvek mogu da kazem da imam kolokvijum koji ne smem da propustim :D

"Imam ispit, moram da uèim".  
- Ma neæu ti ni¹ta!
Ne, stvarno imam ispit.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

Citat: Jecko poslato 01 Februar, 2016, 14:30
Decko je musliman, Emirati....ne bih da mu poturam svinjetinu... Ako ne zeli....ne zeli....meni to ne smeta:)



Bukvalno, stvar svaèije odluke. Ne shvatam ¹to je ljudima odma frka kad neko nema iste izbore kao oni, svako ima pravo d bira. Ko ¹to ja ne pijem alkohol - tako sam re¹io.
I bez brige, mi ovde u Srbiji smo uvek bili domaæini i neæemo se brukati da ne bude ne¹to i za njega.  ;)
Daj bre samo da se dru¾imo, ba¹ sam se pre koji dan èuo sa gospon Mareskinom, dogovor je da èim krene lepo pravimo neko dru¾enje, eto nam i lepog povoda!  [thumb_up]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Jecko

Tako je cimi :*

Jos brat postaje tata po drugi put <3
Zato i dolazim....

A za Saaeda nije frka, nacice se nesto :)

mareskin


Citat: Ho¹tapler poslato 01 Februar, 2016, 17:10
Citat: Jecko poslato 01 Februar, 2016, 14:30
Decko je musliman, Emirati....ne bih da mu poturam svinjetinu... Ako ne zeli....ne zeli....meni to ne smeta:)



Bukvalno, stvar svaèije odluke. Ne shvatam ¹to je ljudima odma frka kad neko nema iste izbore kao oni, svako ima pravo d bira. Ko ¹to ja ne pijem alkohol - tako sam re¹io.
I bez brige, mi ovde u Srbiji smo uvek bili domaæini i neæemo se brukati da ne bude ne¹to i za njega.  ;)
Daj bre samo da se dru¾imo, ba¹ sam se pre koji dan èuo sa gospon Mareskinom, dogovor je da èim krene lepo pravimo neko dru¾enje, eto nam i lepog povoda!  [thumb_up]

Moram da nadoknadim pro¹logodi¹nji gubitak lepih dana za vo¾nju :D
Moraæu da tra¾im devojku koja voli motore.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Citat: balcan girl poslato 29 Januar, 2016, 22:02
evo npr. crna je ta drugarica plava je druga al ona je udata i ima dvoje dece :D sina od 16 godina i æerku od 5 :D :D :D




Obrve mi se najvi¹e sviD®aju... :o ;D

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Glava Dole

Za moj ukus to bas i nije bas najprirodnije
(ako smem da kazem, valjda necu ponovo da popijem dva'es i kusur minusa) :D

balcan girl

sta obrve ili tetovaza :D :D :D :D :D :D :D :D vodi raèuna sta æes da napises :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Glava Dole

Nisam ja rekao da mi se ne svidjaju ove devojke, samo da mislim da ovo bas i nije prirodno :D
Mada, kad malo bolje razmislim... predomislio sam se, jesu ipak prirodne, da ne cackam ja mecku bolje haha ;D

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

balcan girl

sta ga diram monster, htela sam da mi kaze sta nije prirodno imati obrve ili tetovaze :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Citat: balcan girl poslato 02 Februar, 2016, 11:00
obrve su im tatuvirane :D :D :D :D
[facepalm]  ;D



Citat: Jecko poslato 01 Februar, 2016, 11:44
Slucajno je jednom pojeo svinjsku slaninu umesto govedje.....jel mi verujes da mu je bilo muka i da je povracao celu noc....
Nije mu navikao organizam...

Citat: mrle poslato 01 Februar, 2016, 13:46
Citat: slave74 poslato 01 Februar, 2016, 11:53

To je na psihickoj bazi,

jeste, imao sam situaciju u kuæi. Bila mi ta¹ta tu, ne jede æuretinu... i ovaj moj +1 klinac (tako zovem malog iz ¾eninog prvog braka) isto ne jede...

Uzeo ja æureæe belo, isekao na tanke tanke ¹nicle, ispohovao saomange bra¹no, jaja, mleko, prezle, zaèini... Ispalo odlièno. Uzeli oni najeli se, veèera odlièna, legli da spavaju.
Ja ih ujutru pitam kakva je bila æuretina? pazite, kada im ceo dan bila muka i bilo im lo¹e. Ta¹ta se opako naljutila :)
Od Andreje talibana, drugar Muhamed je takoðe sluèajno sad skoro prvi put probao prasetinu, ka¾e da ni¹ta lep¹e u ¾ivotu nije pojeo... ;D

makinjo

Citat: balcan girl poslato 02 Februar, 2016, 11:17
sta ga diram monster, htela sam da mi kaze sta nije prirodno imati obrve ili tetovaze :D :D :D :D :D
Milose jesi ti to upravo rekao da je Irena mecka 😂😂 ?
Citat: Milos96 poslato 02 Februar, 2016, 11:10
Nisam ja rekao da mi se ne svidjaju ove devojke, samo da mislim da ovo bas i nije prirodno :D
Mada, kad malo bolje razmislim... predomislio sam se, jesu ipak prirodne, da ne cackam ja mecku bolje haha ;D