Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Upalio Zephyra,da odradi malo,provozao po parkingu,divotica....,nisam ga na cestu izvezao,zgrada saobracajne policije 37 metara od moje garaze..
jin-jang

Glava Dole

Dobro vece, evo mene opet :D Izvinjavam joj se stvarno jos jednom, nikad je ne bih svesno uvredio, to je trebalo da zvuci tipa ko ono pozdravljas se sa drugom, kazes de si bre pizda ti materina, sta ima i izljubis se... da l' bi se taj drug onda naljutio? Tipa nesto ko ovo kad se pozdravlja sa babom :D
! No longer available

Samo sto sam se ja lose izrazio i bio lose shvacen al jbg...
A mislim da sam definitivno oborio rekord u minusima za tako kratko vreme, mislim da cak ni SZGO nikad nije dobio toliko, al ako... opametili su me... a reputacija ode sa 15 na 12%, sta sam skupljao 2 meseca najmanje izgubio u 10 sati :O

A al je forum nepismen, prvo mi persira sa malim v a posle preso na ti haha :D
Morao sam da slikam bananicu, za uspomenu :D


mali_zmaj

NARAVOUCENIJE!?

Ne zatvaraj vrata za sobom guzicom,u tvom slucaju jezikom...,zene ako su liberalne i otvorene,nisu kurve..,i dame su..,svi svakome ovdje trebamo i spremni smo pomoci jedni drugima..,zato razmisli prije no sto lanes shinko...,nemoj shvatiti ovo pogresno,neki su ovdje godinama..,koliko god da smo manijaci i psujemo i ko zna sta,granica se zna.. eto uzivaj...
jin-jang

balcan girl

mareskin to pravilo vazi oduvek :D :D :D elem, poruka moje drugarice, ovaj moj mi se ne javlja ko da mi pare duguje :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

mozda joj duguje ali ona ne zna...nek proveri stek....da mu nije pozajmila a da ni ne zna :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: balcan girl poslato 31 Januar, 2016, 20:56
mareskin to pravilo vazi oduvek :D :D :D ...

Ako je tako, onda moram da se izvinim nekim kolegama. Ili mo¾da ipak da preæutim? :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] ako je nesto interesantno isprèaj bar da svi znamoo :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Jecko

Nego hocemo da pecemo neko prase kod mene kad dodjem sad u Aprilu?

edit: i neki rostilj, posto decko ne jede prase  :-[  [zvizdi]

pittatore


mrle


Jecko


slave74

Ma objasni mu da se prase s leve strane nije cesalo o dzamiju, pa mu daj levu plecku.
Trazice repete..

Jecko

Slucajno je jednom pojeo svinjsku slaninu umesto govedje.....jel mi verujes da mu je bilo muka i da je povracao celu noc....
Nije mu navikao organizam...

Flavius Valerius Aurelius

То је неки жесток sand kisser/towel head. Мој најбољи пријатељ овде, Босанац, муслиман, цепа прасетину кад год се видим с њим ...

slave74

Citat: Jecko poslato 01 Februar, 2016, 11:44
Slucajno je jednom pojeo svinjsku slaninu umesto govedje.....jel mi verujes da mu je bilo muka i da je povracao celu noc....
Nije mu navikao organizam...

To je na psihickoj bazi, samo prvi put. Probio je led idemo dalje, slanina je slanina , prase je prase.
Objasni mu da nije zlo sto ulazi u usta...

ЯЭВОЛУТИОН

@jecko
nama srbima nije muka od jagnjetine i jaretine...pa moze to...recimo :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mareskin

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 01 Februar, 2016, 12:48
@jecko
nama srbima nije muka od jagnjetine i jaretine...pa moze to...recimo :)

Tako je jagnjetina mo¾e :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mrle

Citat: slave74 poslato 01 Februar, 2016, 11:53

To je na psihickoj bazi,

jeste, imao sam situaciju u kuæi. Bila mi ta¹ta tu, ne jede æuretinu... i ovaj moj +1 klinac (tako zovem malog iz ¾eninog prvog braka) isto ne jede...

Uzeo ja æureæe belo, isekao na tanke tanke ¹nicle, ispohovao saomange bra¹no, jaja, mleko, prezle, zaèini... Ispalo odlièno. Uzeli oni najeli se, veèera odlièna, legli da spavaju.
Ja ih ujutru pitam kakva je bila æuretina? pazite, kada im ceo dan bila muka i bilo im lo¹e. Ta¹ta se opako naljutila :)

Jecko

Decko je musliman, Emirati....ne bih da mu poturam svinjetinu... Ako ne zeli....ne zeli....meni to ne smeta:)

Naravno da moze jagnje umesto svinje....nije frka :D

Ali svakako mora neka prasetina jer sam se ja uzelela prasetine :D :D :D