Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

clutch&brake

Mozda ne znamo sta necemo ali vrlo dobro znamo sta hocemo  [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic

Citat: balcan girl poslato 27 Januar, 2016, 16:34
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] pa sta se onda zalite koj kurac :D :D :D jel neæete da dirate i ne zelite da znate?? onda trpite ko vas jebe :D :D :D
Ma¹i¹ poentu, da sam poslu¹ao tatu ¾ivot bi mi bio lak¹i jer bi mi ¹i¹tala 00 ¹ta ¾ene hoæe... ;D Mogu da hoæe ili da neæe koliko hoæe, koga zabole... ;D




Citat: balcan girl poslato 28 Januar, 2016, 04:39
sta je tesko razumeti u onome sta sam rekla????? duso jos si ti mali :D ajde da objasnim plastièno :D ako se sa nekim dogovorim da imam kres varijantu koliko god ona dugo ili kratko trajala ne moze da bude nista drugo osim kres varijante :D znaèi ne moze da postavlja pitanja gde sam bila i zasto mu nisam rekla da idem tamo ili ovamo, ne moze da trazi da spava kod mene i da gledamo film itd itd.... sta je tu tesko razumeti??? znaèi to je to, pravila su jasna :D :D :D nema menjanja pravilaaa posleee :D sta smo se dogovorili to je i taèka :D jel ti sad jasnije? :D
Boban se stalno zaljubi, tebi æe biti dovoljno jednom, pa æe¹ da se èe¹e¹ i menja¹ pravila... :P ;D :-*



Citat: Jecko poslato 28 Januar, 2016, 08:59
Jeeeeeste.....sve zene su tako nenormalne....a svi muskarci znaju tacno sta hoce....  [rofl]
Ne zaboravi da mu¹karci imaju mu¹ke i ¾enske hromozome, ¾ene samo ¾enske... ;D Mi smo poluispravna roba u startu... ;D

Hohštapler

Citat: Jecko poslato 28 Januar, 2016, 08:59
Jeeeeeste.....sve zene su tako nenormalne....a svi muskarci znaju tacno sta hoce....  [rofl]

Mu¹karci taèno znaju ¹ta hoæe. I uvek je isto. I uvek je samo jedno.
samo daaaaaj!!! :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Jecko

Nije istina....sta bi sa onom recenicomi slikom doooooooobre ribe.....nekome negde je pun kaktus nje i njenih sranja... :D

monsterbnt

I prica kako muskarci ne mogu da misle na dve stvari odjednem.... Mislim.... Stvarno.... Sise su 2...
Smrt SVIMA!!!!

Hohštapler

Citat: monsterbnt poslato 28 Januar, 2016, 09:39
I prica kako muskarci ne mogu da misle na dve stvari odjednem.... Mislim.... Stvarno.... Sise su 2...

i dva guza!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

Lazic

#10947
Ne umem da brojim preko jedan... ;D Osim kad ba¹ moooram... ;D

mareskin

Citat: balcan girl poslato 28 Januar, 2016, 04:39
sta je tesko razumeti u onome sta sam rekla????? duso jos si ti mali :D ajde da objasnim plastièno :D ako se sa nekim dogovorim da imam kres varijantu koliko god ona dugo ili kratko trajala ne moze da bude nista drugo osim kres varijante :D znaèi ne moze da postavlja pitanja gde sam bila i zasto mu nisam rekla da idem tamo ili ovamo, ne moze da trazi da spava kod mene i da gledamo film itd itd.... sta je tu tesko razumeti??? znaèi to je to, pravila su jasna :D :D :D nema menjanja pravilaaa posleee :D sta smo se dogovorili to je i taèka :D jel ti sad jasnije? :D

A ¹ta ako treba dva-tri puta za jedno veèe, ali mora da se napravi pauza izmeðu rundi. Mo¾e li onda da se gleda film u pauzi?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


mareskin

Citat: Laziæ poslato 28 Januar, 2016, 12:53
Ne, ima da ¾muri¹... :D

Volim da sam informisan na vreme da bi ubacio neki film u telefon, eventualno poneo neke novine ili laptop.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

eeeee mareskin :D :D :D ako pravis tolike pauze izmedju ne moras ni da se trudis :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

penzos

Koje bre pauze, pa ide¹ li ti da radi¹ ili da se izle¾ava¹?  [neampojma] Ta nije ti to dr¾avni posao, pa malo kao ono pa kafe pauza.  [zvizdi] Pa malo jo¹ kao radi¹ pa pao sistem.  [sutirakamen] Pa kao radiæu a ono doruèak.  [zzz] To brate uvati¹ i rmpa¹, pauza samo kada se menja poza. Zavr¹i¹ i æao. A ona ako nije zavr¹ila-a sestro jbg, zajedno smo poèeli!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mareskin

Citat: balcan girl poslato 28 Januar, 2016, 14:09
eeeee mareskin :D :D :D ako pravis tolike pauze izmedju ne moras ni da se trudis :D :D :D
Citat: penzos poslato 28 Januar, 2016, 14:09
Koje bre pauze, pa ideš li ti da radiš ili da se izležavaš?  [neampojma] Ta nije ti to državni posao, pa malo kao ono pa kafe pauza.  [zvizdi] Pa malo još kao radiš pa pao sistem.  [sutirakamen] Pa kao radiću a ono doručak.  [zzz] To brate uvatiš i rmpaš, pauza samo kada se menja poza. Završiš i ćao. A ona ako nije završila-a sestro jbg, zajedno smo počeli!

Ja nekako više volim da uživam, a ne da se osećam kao da sam došao na prinudni rad :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


stilgar

Citat: balcan girl poslato 28 Januar, 2016, 04:39
sta je tesko razumeti u onome sta sam rekla????? duso jos si ti mali :D ajde da objasnim plastièno :D ako se sa nekim dogovorim da imam kres varijantu koliko god ona dugo ili kratko trajala ne moze da bude nista drugo osim kres varijante :D znaèi ne moze da postavlja pitanja gde sam bila i zasto mu nisam rekla da idem tamo ili ovamo, ne moze da trazi da spava kod mene i da gledamo film itd itd.... sta je tu tesko razumeti??? znaèi to je to, pravila su jasna :D :D :D nema menjanja pravilaaa posleee :D sta smo se dogovorili to je i taèka :D jel ti sad jasnije? :D
moram jace je od mene :) jel sam menja baterije il mu ti dajes nove pri kres susretu :) iste precutne uslove imas i kad platis 10-500 evra u zavisnosti od kvaliteta robe koja se nudi :)

ЯЭВОЛУТИОН

stilgare....jel ti 'oces da dozivis sledece leto....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

stilgar

#10957
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 28 Januar, 2016, 17:42
stilgare....jel ti 'oces da dozivis sledece leto....
majstore u moje vreme je i kad je samo kres kombinacija bilo neke konverzacije, a izgledalo je ko da se spontano desilo, bice da ja ne razumem ovu fejsbook generaciju :) moj komentar se odnosi na muskarce koji prihvataju takve uslove.
p.s. da ja bi da dozivim sledece leto :)

balcan girl

pa pazi poenta je da ja ne plaæam :D a drugo sam je u startu hteo takve uslove prema tome nema posle da se menja :D :D :D :D :D sta si trazio to si i dobiooo :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

stilgar

Citat: balcan girl poslato 28 Januar, 2016, 19:09
pa pazi poenta je da ja ne plaæam :D a drugo sam je u startu hteo takve uslove prema tome nema posle da se menja :D :D :D :D :D sta si trazio to si i dobiooo :D :D :D
razumem ja tebe, al ne razumem njih, lepo rece Boban_m (probo kres shemu) zaljubi se covek i mora da postuje dogovor da cuti :) Al si ti srca kamenoga :)