Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 29 gostiju pregledaju ovu temu.

pittatore


UFF

bas tako :D

ako nesto hoce nek trazi

ko ne trazi taj ne dobije

balcan girl

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] pa sta se onda zalite koj kurac :D :D :D jel neæete da dirate i ne zelite da znate?? onda trpite ko vas jebe :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: balcan girl poslato 27 Januar, 2016, 16:34
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] pa sta se onda zalite koj kurac :D :D :D jel neæete da dirate i ne zelite da znate?? onda trpite ko vas jebe :D :D :D

Misli¹ ako ona zna ¹ta hoæe?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

ona sigurno zna sta hoce, ali to traje trenutak...tako da i ako zna sta ne zna kada hoce...ili hoce sve i to odmah i .kraja nema...najbitnije je ne truditi se da razumes....
Objasnjen ti je patern ponasanja i razmisljanja, prihvatis i odustanes....lakse se zivi.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

ja sam mojo ¾eni "iljadu" puta rekao,reci ¹ta oæe¹..,ne èitam misli,staklena kugla na opravci,djeca pobacala "gra",nemam iz èega da èitam!!!! :D
jin-jang

mareskin

Citat: mali_zmaj poslato 27 Januar, 2016, 17:48
ja sam mojo ¾eni "iljadu" puta rekao,reci ¹ta oæe¹..,ne èitam misli,staklena kugla na opravci,djeca pobacala "gra",nemam iz èega da èitam!!!! :D

Tako i ja po¹teno, stalo¾eno objasnim i ona se naljuti ¹to je "ne razumem". A samo treba da ka¾e i re¹iæemo :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

stilgar

kopo sam nesto danas po ormaru kuci i naletim na ovo :) kakav timetravel u proslost, o dobra stara Jugo :)


monsterbnt

Citat: balcan girl poslato 27 Januar, 2016, 15:42
a najlak¹e je da je pita¹ i re¹en problem :D :D :D :D

Poslali zenu u svemir.
U jednom trenutku ona zove nasu
-"Hjustone imamo problem...''
-"Sta se desilo?''
-"Ma nije nista''
-"Reci u cemu je problem?''
-''Sve je u redu''
-''Aman zeno sta je?''
-''ZNAS TI VRLO DOBRO STA JE!!!''
Smrt SVIMA!!!!

Glava Dole

Citat: monsterbnt poslato 28 Januar, 2016, 03:07
Citat: balcan girl poslato 27 Januar, 2016, 15:42
a najlak¹e je da je pita¹ i re¹en problem :D :D :D :D

Poslali zenu u svemir.
U jednom trenutku ona zove nasu
-"Hjustone imamo problem...''
-"Sta se desilo?''
-"Ma nije nista''
-"Reci u cemu je problem?''
-''Sve je u redu''
-''Aman zeno sta je?''
-''ZNAS TI VRLO DOBRO STA JE!!!''

Glup al sam se pokidao kolko je realan [rofl] pluuuus ko vrata [rofl]
Ko njih razume dam mu 50.000e :D (nemam ja te pare, da se zna, al znam i da nikom to nece da podje za rukom) ;D

balcan girl

nemam pojma :D :D ja obièno kazem sta je problem i pre nego sto neko pita :D :D :D mislim da vi birate pogresne zene :D :D :D :D ja pitam lepo sta hoces? i pazi sta ces da odgovoris jer ces da dobijes upravo to sto si rekao :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Glava Dole

... da pogadjam, kad kaze sta je problem jebes mu majku majcinu da zazali kad se rodio jer ti odg na pitanje? [rofl]

balcan girl

jok, on bi posle da menja pravila a to ne moze :D :D :D :D pravila se postavljaju na poèetku i nema posle predomisljanja :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Glava Dole

Eto, kazem ja... ko vas da razume... s jedne strane volite alfa-muzjake ciju pesmu cete da pevate kako se njima nadigne a s druge strane vam to smeta.. da vam decko skine zvezde sa neba-picka je, da vas zajebava(sto mi iskustvo ipak kaze da vise volite)- kreten je... i aj sad, razumi zene :D

balcan girl

sta je tesko razumeti u onome sta sam rekla????? duso jos si ti mali :D ajde da objasnim plastièno :D ako se sa nekim dogovorim da imam kres varijantu koliko god ona dugo ili kratko trajala ne moze da bude nista drugo osim kres varijante :D znaèi ne moze da postavlja pitanja gde sam bila i zasto mu nisam rekla da idem tamo ili ovamo, ne moze da trazi da spava kod mene i da gledamo film itd itd.... sta je tu tesko razumeti??? znaèi to je to, pravila su jasna :D :D :D nema menjanja pravilaaa posleee :D sta smo se dogovorili to je i taèka :D jel ti sad jasnije? :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Glava Dole

O tome ti pricam... muskarci znaju zasto ;D

Boban_m

Ja sam isto pokusavao te kres seme, ali uvijek se zaljubim ;D

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

clutch&brake

Citat: monsterbnt poslato 28 Januar, 2016, 03:07
Citat: balcan girl poslato 27 Januar, 2016, 15:42
a najlak¹e je da je pita¹ i re¹en problem :D :D :D :D

Poslali zenu u svemir.
U jednom trenutku ona zove nasu
-"Hjustone imamo problem...''
-"Sta se desilo?''
-"Ma nije nista''
-"Reci u cemu je problem?''
-''Sve je u redu''
-''Aman zeno sta je?''
-''ZNAS TI VRLO DOBRO STA JE!!!''

Naucnici su konacno shvatili sta zene zele... ona se predomislila u poslednjem trenutku
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Jecko

Jeeeeeste.....sve zene su tako nenormalne....a svi muskarci znaju tacno sta hoce....  [rofl]