Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 20 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

Citat: mkt poslato 12 Januar, 2016, 00:39
tripujem da je veci adrenalin na pejntbolu al ajd jbga ja vozim trafiku ...

jes vala evo mene puko adrenalin dok sam puco u auto

! No longer available

mkt

izgleda ko da su ga posrale vrane
u masku ili se ne racuna haha

goranvojska

Citat: Bori¹a poslato 12 Januar, 2016, 00:25
eno vidis gorana, on spreman sam da udari na bugare u svako doba [rofl] [rofl] [rofl] [kralj]
pa naucio me zivot da se pripremam na sve.

Slaninar

Citat: UFF poslato 12 Januar, 2016, 00:06
i mene je u vojsci, noc pre gadjanje mi neko zameni gas masku

Izgovori, izgovori...  :P
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

freepartyman

Prodao sam auto za par sati od kako sam ga oglasio...Zivela VW gama :D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

mali_zmaj

#10745
Po meni prakticno streljastvo,po poligonu je extra stvar,mada ni streljana nije losa..,svako ima svoj izduvni ventil,tako da je suvisno komentarisati..,nekad sam bio lud za igricama,danas mi je svejedno..,auto mi je bio nesto,sad samo cekam da isplatim kredu,dignem drugu,i kupim sto mladje,sa sto manje kilometara,i pouzdanije..,libo me koliko je brzo..,i dali je lijepo..,motor mi je sad izduvni ventil,i to je to..,ali definitivno sam skontao da apsolutno ne treba da bude neka masina koje zvace cestu ispod sebe....,sve zivo je brzo na ovim nasim cestama,spicim kanjonom Vrbasa malo brze iznad prosjeka,i meni super..,ima ljudi koji deru duplo brze,i skidam im kapu,niti umijem,niti smijem,niti me to pali..

kad se kockice poklope,da odradim stazu,sa motorom za stazu ok...
pucao sam iz svakakvog oruzija..ukljucujuci i zolje,ose i sl.. PM ovi,AP,snajperi..,pistolji vise vrsta...,i kad god mi se ukaze sansa pucam....,puska,karabin,dvocjevka,pistolj,pucam jer volim...kalibar koji god..,svejedno...,malokalibarski sportski Drulov..,jebeno precizna stvar..oduzeo sam se kad sam  na trideset metara sprcio konzervu po sred sredine..jednometni pistolj..sam izazov mi je sto dalje nesto pogoditi,i to bez optike..

EEE da preterano kenjam..,da se vratim na temu..,nasao gume za kawu prije neki dan,dogovorio sve,i cak cu spojiti neko malo putovanje,produzeni vikend,da spojim ugodno sa korisnim,uzivam i pokupim gume usput..   :-[ :-[
jin-jang

UFF

Citat: freepartyman poslato 12 Januar, 2016, 16:12
Prodao sam auto za par sati od kako sam ga oglasio...Zivela VW gama :D

sta ces sad?

ja uzeo neki od babe iz nemacke, vozila ga samo do pijace

http://s11.postimg.org/hy9kbz0mr/20160112_163317.jpg

Bori¹a


freepartyman

#10748
Citat: UFF poslato 12 Januar, 2016, 20:09
Citat: freepartyman poslato 12 Januar, 2016, 16:12
Prodao sam auto za par sati od kako sam ga oglasio...Zivela VW gama :D

sta ces sad?

ja uzeo neki od babe iz nemacke, vozila ga samo do pijace

http://s11.postimg.org/hy9kbz0mr/20160112_163317.jpg
Prodao sam auto od oca ;) Skoro da je uzeo, octaviu 2.0 TDI 2013-to automatik.Polo ili Golf?


I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF

golf je seljacki auto, necu to nikad voziti
a vala ni ovaj nije daleko od toga  [rofl]
mada 131hp i 6 brzina u laganoj sasiji pomazu da ne mislim o tome :D
a koji je motor pise na radio stanici

Glava Dole

Citat: UFF poslato 13 Januar, 2016, 00:54
golf je seljacki auto, necu to nikad voziti
...

UFFe ljubim te u taj prepotentni kurac, pogodio si u centar... od golfova mi jedino petica lici na nesto a ne bi ni nju nikad kupio bas zato sto je san svakog seljaka... i ne ona nego golfovi inace u srbiji... glupo mi da vredjam valsnike istog jer znam da je to pola srpske populacije al bas zato sto ga svi vole ga ja ne bih nikad kupio, al ni u snu... ma da ga dobijem prodao bih ga i kupio nesto sto ne sanja svaka srpska seljacina, to je sigurno :D

mareskin

Citat: Milos96 poslato 13 Januar, 2016, 01:07
Citat: UFF poslato 13 Januar, 2016, 00:54
golf je seljacki auto, necu to nikad voziti
...

UFFe ljubim te u taj prepotentni kurac, pogodio si u centar... od golfova mi jedino petica lici na nesto a ne bi ni nju nikad kupio bas zato sto je san svakog seljaka... i ne ona nego golfovi inace u srbiji... glupo mi da vredjam valsnike istog jer znam da je to pola srpske populacije al bas zato sto ga svi vole ga ja ne bih nikad kupio, al ni u snu... ma da ga dobijem prodao bih ga i kupio nesto sto ne sanja svaka srpska seljacina, to je sigurno :D

Samo si ti mlad i ne pamti¹ da se Golf proizvodio u Sarajevu :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Bori¹a

pa proizvodi se i fiat 500 u srbiji pa ne vidim da ga neko bira umesto nemca jer je domoljub ;)

mazzi

Ma vazi i ja sam tako pricao pa kad sam ga dobio ispod cene naravno da sam ga vozio i to pet godina ;) Iskreno mrzim Golfove zbog toga sto su precenjeni i svi ih cobani kupuju ali za 5 godina sem redovnog servisa nisam nista radio na njemu.

freepartyman

 I u Francuskoj je golf skuplji od megana, 308mice..itd.. Najskuplji je u klasi a uvek i jedan od najprodavanijih. Ljudi su debili pa daju pare sa auto koji je skuplji a losiji..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Hohštapler

//
Citat: mazzi poslato 13 Januar, 2016, 01:27
Ma vazi i ja sam tako pricao pa kad sam ga dobio ispod cene naravno da sam ga vozio i to pet godina ;) Iskreno mrzim Golfove zbog toga sto su precenjeni i svi ih cobani kupuju ali za 5 godina sem redovnog servisa nisam nista radio na njemu.

...a si imao nekad japanski auto?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mazzi

To mi je sledece ... za sad sam zaglavio sa Svedjankom :D

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Andreja

Citat: mazzi poslato 13 Januar, 2016, 02:21
To mi je sledece ... za sad sam zaglavio sa Svedjankom :D

Posle ¹veðanke, sledeæa. Novi 9-5 ili jo¹ bolje po meni, S80 :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11