Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

makinjo

Voznjica :)))))))

Inace i u vojsci nisam nesto bio raspolozen kada se islo na gadjanje.
Ali razumem ljude kojima se to svidja :)
Jbg puca ih adrenalin opustaju se ko sto kaze Hostapler.
Pa nas vecina ne razume i misle da smo ludaci.
Narocito kada nas u januaru vide na dva tocka :)

Flavius Valerius Aurelius

Citat: Ho¹tapler poslato 11 Januar, 2016, 17:54
Brate adrenalin
Do¹lo je do gre¹ke!
You have already posted a thanks to this post at 05 Oktobar, 2015, 00:05

mareskin

Citat: makinjo poslato 11 Januar, 2016, 18:09
Voznjica :)))))))

Inace i u vojsci nisam nesto bio raspolozen kada se islo na gadjanje.
Ali razumem ljude kojima se to svidja :)
Jbg puca ih adrenalin opustaju se ko sto kaze Hostapler.
Pa nas vecina ne razume i misle da smo ludaci.
Narocito kada nas u januaru vide na dva tocka :)

Meni recimo nisu jasne petarde. Baci¹ i ona pukne. Jaka stvar.

Oru¾je imam, volim da pucam. Ponekad odem u streljanu.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

Sto bi rekao jedan moj pokojni drugar..."ne vidim nista zanimljivo u pucanju ako tebe ne mogu da pogode"...prosao sva ratista i na kraju ga kancer sjebao za tri meseca....keva kaze da dok je bilo ratova po okolini i on bio dobro...posle mu se nije islo po africi i polako je padao u bedak...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

nije njega bedak sjebo,vec osiromaseni uranijum...ako je ratovao kod nas,sibali su nas oni nato majmuni sa tim...pizda li im...
jin-jang

UFF

Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 11 Januar, 2016, 17:37
Citat: UFF poslato 11 Januar, 2016, 12:06
zasto bi iz toga iko zeleo da puca?
evo nek klekne a ja cu da ga sutnem iz sve snage u grudi/rame ako mu je to fetis, a osecaj je verovatno isti
Ufe, zasto ne vozis apn6 nego 1000 kubika? Oba imaju dva tocka, menjac... osecaj je isti....

znas zasto, ne moram da ti pisem, siguran sam da pucanj iz te puske nije prijatan vec bolan, e sad ako te lozi da te boli onda te razumem


Citat: Ho¹tapler poslato 11 Januar, 2016, 17:54
Ma... kenja tamo u temi o ljubimcima kako svako ima svoj trip i ¹ta ga èini sreænim kad ¹to ti ne razume¹ da neko voli zmije, a sad on ovde glumi da ne razume kad neko voli da puca iz oru¾ija...
Brate adrenalin, i nije lako, mi smo jedno vreme i¹li na SPENS da pucamo iz vazdu¹nog pi¹tolja, najte¾e je sebe pobediti, da se umiri¹, da svaki put ubode¹ crno, konstantnost... lud sport.
(al ne podr¾avam lov na ¾ivotnje. Jbg. Ne volim. Al ne kenjam nikom ko voli i radi to LEGALNO.)

heh, znas imam ja oruizani list i beretu kuci da pucam u deda mraza za novu godinu :D a isao sam npr proslog meseca u streljanu i ispucao po okvir iz svakog pistolja koji imaju (bio i juga tu, mazzi trebao da ide pa ispalio..)

Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 11 Januar, 2016, 18:20
Citat: Ho¹tapler poslato 11 Januar, 2016, 17:54
Brate adrenalin
Do¹lo je do gre¹ke!
You have already posted a thanks to this post at 05 Oktobar, 2015, 00:05

[rofl] koji bre adrenalin nemoj me zajebavate kad pucate u papir jbt  [facepalm]
jel vam se luci adrenalin i kad gledate pistolje na slici? ili nekog na tv-u kako puca?

bigbad86

Pa bogami mene pucao adrenalin u vojsci, jos nas 8 u redu pa kao pucamo pa trci legni opet pucaj... Lepo cuka srce. Sad mozda se neko na to navikne pa trazi sve vece oruzije, ko sto motoristi uzimaju vece motore a realno nista jace od 600 nam ne treba.

penzos

Pa u pravu ste, svako ima svoj trip! Meni se verovatno ogadilo pa ne mogu da skonatam da ljudi to vole, a ne moraju!


Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

eclipse4

Sta ce kazete kad budete culi da se pedrovi bodu u dupe??? Hehe

UFF

Citat: bigbad86 poslato 11 Januar, 2016, 22:57
Pa bogami mene pucao adrenalin u vojsci, jos nas 8 u redu pa kao pucamo pa trci legni opet pucaj... Lepo cuka srce. Sad mozda se neko na to navikne pa trazi sve vece oruzije, ko sto motoristi uzimaju vece motore a realno nista jace od 600 nam ne treba.

i mene je u vojsci, noc pre gadjanje mi neko zameni gas masku, pucali smo 400m sa kalasom iz lezeceg stava naravno, meni maska bila savrsena a ova sto mi neko uvalio magli, sa 400m tesko ista da ces da pogodis bez optike a kamoli sa zamagljenom jebenom gas maskom a ne smes da je skines, kapetan ili koji kurac je vec bio dodje sa zastavicom kojom signalizira paljbu do mene i pocne da me tuce po slemu kao pucaj sta si stao ostali su ispraznili, pa ne vidim metu, pa pucaj, ne vidim, pucaj breeeee, i ja prebacim na rafalno i saspem sve sto mi odstalo u okviru (a ostalo je sise od pola), prvi metak u zemlju par metara ispred mene a poslednji u nebo


ETO PUCAO SAM



mamu ti jebem glupu, lako je pucati, treba pogoditi, isao sam na streljastvo ranije, takmicio se za klub bre a debil dosao da me udara motkom po slemu da mi poveca pritisak


elem eto i mene je tad pukao adrenalin, ali u streljani na fixnoj meti NEMA SANSE
moze samo da mi smeta recoil od prejake puske ili buka ako su lose "slusalice"

Hurricane

..ja sam tu na 400 vrlo lako oborio, znam da sam tada zaista shvatio koliko je jebeno dobro konstruisana ..

nemam pojma ali meni je 70ab2 najjaca puca generalno, u svakom smislu..

mogla je malo biti lepsa ali jbga...

VR 46


                                                           [dancing] [dancing] [dancing]
Twist of wrist!

Flavius Valerius Aurelius

Ufe brate, ti si razvaljen k'o postansko sanduce. Prestani da se drvis k'o kita u vrucu vodu ;D

Kod velikog kalibra oruzja nema boli, samo ekstreman trzaj ako znas sta radis. Iskreno, zvaka nije za seljaka - tako da ja umalo nisam iscasio rame prvi put. Ako si koristio jedan pistolj, nisi sve probao. Ili ako ti je lakse da ti objasnim ovako: To bi bilo kao da ja tebi trebam da drzim bukvicu kako TI trebas da hranis i cuvas svoje zmije a ja sam SAMO jednu video uzivo. Bela kobra - znam da ime neko specificno ime ali sam zaboravio pa je zato i tako nazvah. (i usr'o sam se iako je bila na 5m od mene u ogradjenom delu)

Adrenalina ima itekako AKO ides u lov i imas dozvolu za to. Stavljao si sliku ovde da prolaze emigranti kroz tvoj kraj, eto ti pokretne mete :D
Bez zebancije, nemam pojma kako je to kod nas za dozvolu ali imam osecaj da eklipse zna mnogo toga po tom pitanju. Uglavnom ljudi koji cute i najvise znaju.

Nemo' si ogranicen k'o terasa. Kad probas i ako ikad probas lov, ukapiraces. Nije isto pucati u papir i u vepra tj. divljac.
Mogao sam i da te lazem i kenjam kako sam bio u lov na mountain lion/cougar ali nisam... A posto nisam tatin sin niti sam u fazonu brate znaci, zakon brate, znaci razumes - ne mogu da priustim toliki novac za takvu dozvolu ($6500 prosle godine)

Po meni, oruzje je kao motor, uvek trazis jos i uvek vecu kubikazu, totalno je nebitno da li ces iskoristiti potpun kapacitet...

Bori¹a

eno vidis gorana, on spreman sam da udari na bugare u svako doba [rofl] [rofl] [rofl] [kralj]

UFF

FVA al si se iskenjo a nista reko nisi

reci ti meni da li se tebi luci adrenalin kad pucas u ovo?

ja bi zaspo koliko je dosadno

http://wallpoper.com/images/00/38/26/23/target_00382623.jpg

Flavius Valerius Aurelius

Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 12 Januar, 2016, 00:21
Prestani da se drvis k'o kita u vrucu vodu ;D

Nemo' si ogranicen k'o terasa. Kad probas i ako ikad probas lov, ukapiraces. Nije isto pucati u papir i u vepra tj. divljac.

Po meni, oruzje je kao motor, uvek trazis jos i uvek vecu kubikazu, totalno je nebitno da li ces iskoristiti potpun kapacitet...

Priznajem, jesam se iskenjo...

UFF

nisi isao na lov vec u jebenu streljanu
i nisi mi odgovorio na pitanje odrvljeni od terasu

mkt

tripujem da je veci adrenalin na pejntbolu al ajd jbga ja vozim trafiku ...

balcan girl

zabole me mozak od vas svih sa svim vasim pistoljèiæima i pu¹kicama :D :D :D :D niko da kaze ej bio sam u lov ajde sad svi na zadivljali gula¹ ili tako nesto :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Flavius Valerius Aurelius

#10739
Citat: UFF poslato 12 Januar, 2016, 00:37
nisi isao na lov vec u jebenu streljanu
Ja istresem svu nervozu u streljani. Nazovi ga hobi, kako dog 'oces... Retko kad uzimam, ali kako da nosim u lov pusku koja nije moja, ekstremno skupa i teska 50kg? Mora u pik ap pa u streljanu....