Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 23 gostiju pregledaju ovu temu.

stilgar

Citat: kosta66 poslato 21 Oktobar, 2015, 21:02
al ono ¹to oni pro¾ive u glavi, trezan neæe ni za devet ¾ivota.
vidi ga zamislja da je na havajima :) pa pravo iz kola u more :) kako mu je dobro u glavi :)
! No longer available

Balsa Wrx

Ubi me skola moji manijaci transformatori,sus motori,prednabijeni nabijem ih,atmosferski,cijevovodi i jos 100 cuda :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

PECA BMW

Citat: Balsa Wrx poslato 22 Oktobar, 2015, 21:59
Ubi me skola moji manijaci transformatori,sus motori,prednabijeni nabijem ih,atmosferski,cijevovodi i jos 100 cuda :D

ako ako , samo ti uci ! trebace neko i brodovi da opravlja kad sve bude propalo :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Glava Dole

Citat: Balsa Wrx poslato 22 Oktobar, 2015, 21:59
Ubi me skola moji manijaci transformatori,sus motori,prednabijeni nabijem ih,atmosferski,cijevovodi i jos 100 cuda :D

Sta se zalis, meni sutra najlaksi ulazni kolokvijum, samo 112 strana treba da spremim veceras a ja nisam jos ni poceo, u prevodu najebao sam... o ostalom gradivu bolje da ne govorim, stalno bih se oglasavao ovde :D

EDIT: ne ovde nego sta vas je izbacilo iz takta, nisam video koja je tema :d

bigbad86

Ko vas jebe pa upisujete fax, mogli ste lepo da radite na trafici za 15 000 :P

Balsa Wrx

E ja cu ih usrecit majku ima prednabijenu jebem..  :D ja sutra odgovaram brodske sisteme,pomocne brodske motore,glavne motore,elektrotehniku,maternji,psihologiju,hidrauliku i jos nisam poco da ucim tako da je malo reci da sam najebo :D i usput ja sam 3 srednje kakvi faks taj me nece gledat..
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Glava Dole

Hahahhahaah kako se ja toga nisam setio :D

Glava Dole

Citat: Balsa Wrx poslato 22 Oktobar, 2015, 22:06
E ja cu ih usrecit majku ima prednabijenu jebem..  :D ja sutra odgovaram brodske sisteme,pomocne brodske motore,glavne motore,elektrotehniku,maternji,psihologiju,hidrauliku i jos nisam poco da ucim tako da je malo reci da sam najebo :D i usput ja sam 3 srednje kakvi faks taj me nece gledat..

Blago tebi, ti si srecan covek... srednja u oktobru i ti mislis da si najebao... ja ako ne polozim ovo sutra fiziku ne mogu da dajem uopste do sledeceg oktobra tj kad bude ponovo ulazni sa sl generacijom... koj mi kurac trebao da upisujem elektroinzenjering(jedan od najtezih fakulteta) a nikad knjigu nisam pipao  [glavazid]

PECA BMW

Meni je ovo izmamilo osmeh . U prevodu tako nam i treba jer za bolje nismo , da glasaju drugacije ne smeju jer je ta prica i u njihovom droristu pa da se ne zameriju sas komsiluk da i njima ne ode deo teritorije :D

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/600171/Crna-Gora-i-Makedonija-glasale-za-Kosovo-u-Unesko
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mali_zmaj

na¹i nikad ne pre¾aljeni "narodi i narodnosti" ...,¹ta reæi vi¹e ,doæi æe njima ¹iptari glave,a sad im se uvlaèe.. polako,polako,doæi æe cica na kolica,vratanca i ostalo..¹iptari kome nisu zavukli....
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

Te dve drzave pokusavaju kao i siptari da pod svoju nadleznost stave SPC....Makedonska je skoro uspela da otme sve objekte, a crnogorci pokusavaju....jebe ih sto su tanki sa vecinom....zapravo je i nemaju....Bila je sa makedoncima velika frka oko prohora pcinjskog....oni imau svoju nepriznatu autokefalnu crkvu, kao i crnogorci....i jedni i drugi nemau dovoljno nacionalnog identiteta za to....makedonci su blago pobugarceni srbi a crnogorci su 100 % srbi ili nisu nista....jadni crnogorci koji nisu srbi...kako rece jedan moj priatelj iz bara..."ako nisu srbi, onda su ili poturice, ili siptari ili rdja i stroka"
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Popsy

posto je i dalje tema sa osmehom... izleti mi neka voznja od pre 5 godina a odma pored nje i ovaj klip....


! No longer available
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Slaninar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 23 Oktobar, 2015, 21:13
makedonci su blago pobugarceni srbi a crnogorci su 100 % srbi ili nisu nista....jadni crnogorci koji nisu srbi...kako rece jedan moj priatelj iz bara..."ako nisu srbi, onda su ili poturice, ili siptari ili rdja i stroka"

A Srbi su 100% Turci...  :)


Sve nacije su izmi¹ljena kategorija. Ako Srbi mogu da budu nacija, a nisu rða od Slovena, ako mogu Hrvati, onda mogu i Crnogorci i Makedonci. Naglasak, i mentalitet su drugaèiji, a i genetika - Crnogorci su u proseku puno vi¹i rastom od ostalih iz kom¹iluka. Na primer.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kalesin

Nije danas al' juce...SUUUNCEEEEEEEEeee....i voznja do Ralje po polu praznim ulicama, nigde zive duse...jes' bilo malko avetinjski al za divljacenje dusu dalo, leglo kao melem na ranu...topao caj u Ralji..inace kafance u Ralji ce raditi jos sledece nedelje i onda zatvaraju..prodali su ih i gazde se menjaju, trebalo bi da nastavi istu delatnost (nadam se da ce zadrzati isti cenovnik).
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Bori¹a


Glava Dole

Moje prvo pravljanje piletine :D Probude me neki majstori za oluke oko pola 12 i razmisljam kako mi dokurcili vise sendvici, bureci cipsevi itd na cemu sam dosad ziveo, em skupo em nezdravo em dojadilo :D I resim da prvi put ispecem sebi piletinu :D Prvo popravio sporet, tj jedan grejac(zardjalu labavu buksnu), i u nabavku sam krenuo oko pola jedan- jedan na prazan stomak, u tempu stanem u najgori red, busevi mi beze ispred nosa... nabavim na kraju sve ovo:


Taman uceci se da radim sa onim kineskim govancetom oljustim jedan krompir kad pleh veliki za rernu  [slomljenzid]
Ja trazim od ovih majstora brusilicu da skratim pleh a oni me odvrate i kazu idi zameni :D Aj trk u kinesku radnju, zamenim za manji... nalepnice stavili ko da ce kola da buku, strugao sam njih i lepak jedno pola sata... dok sve oprao... i nastavljam sa secenjem krompira, sad se vec ispraksovao pa sve samo prstalo :D Naredjam to, posolim vegetom, alevom paprikom, izmesam, dodam pirinac, opet stavim zacine, opet izmesam, onda zacinim batake i krilca... i sve naredjam neocekivano dobro, bolje nego moja keva ja mislim a prvi put to radim :D


Pekao sam na tihoj vatri(oko 200*C) oko 2 sata na jednoj strani, pa okrenuo i peko jos pola sata drugu stranu, pa jos pola sata sa iskljucenom rernom ostavio da se tisti, usput dodavao stalno vodu da krompir i pirinac ostanu socni(a ne kako nekad moja keva ume da odvrne sve na max i posle mi treba motorna testera da presecem krompir), i gotovo :D

(malo zacini zagoreli i kozica samo al nista strasno, unutra socno ko jabuka)



Strucno servirano :D


Prvi put sam danas to jeo oko 8 uvece i najeo sam se ko stoka a nikad lepsu piletinu u zivotu nisam pojeo ponosnije i sa vecim osmehom(jer znam da sam je ja napravio, nista lepse) :D

Naucio sam i da perem sudove danas usput :D Eto, to mi je izmamilo veliki osmeh, za mene veliki korak u zivotu :D Blago onoj koja se uda za mene :D



goranvojska


goranvojska

i trebao si da stavis u temu-ponocni mezetluk-da u kasne sate nam ide voda na usta.

Ostoja

"krs" k'o vrata... Neka si nam ziv i zdrav.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

®or¾ GTI